Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. przecież są wentylowane, a co wypadnie to wiatrak zmieli
  2. a skąd jesteś ze slowacji? bo jam mam 30km do granicy
  3. Stołki super! gratki a4
  4. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    super
  5. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Concert nie ma zielonego menu o ile pamiętam...
  6. VIM Odblokowanie filmów wideo podczas ruchu (Video In Motion) Potrzebny jest kabelek VCDS lub VAS instrukcja po angielsku, ale myślę że każdy sobie poradzi: MMI 2G HIGH ( wejscie FBAS ) VIM login-code generator for MMI 2G MMI 3G HIGH VIM login-code generator for MMI 3G http://www.audi-resource.com/mmi3g_vimcode.php
  7. Jak by mi nie padł akumulator za który wywaliłem prawie 1000zł, to bym zrobił poliftowe ledy w Krakowie w zeszłym tygodniu i podesłał bym wszystkie kody i adaptacje. Teraz muszę troche odczekać i dociułać grosza.
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak dasz mocne sprężynki to i triceps się poprawi
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mocne sprężyny, dokupujesz i ustawiasz otwieranie klapy w MMI bez kodowania
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzisiaj po zmianie aku powiem, że gość od którego kupiłem b8 półtora roku temu, pewnie zamienił akumulator i włożył do swojej starszej z 2008 roku Q ale bez systemu start stop. Baran nie pomyślał, po roku czy krucej rozsypie mi sie bateryjka. Ja miałem w VCDS zapisanego Molla, a woziłem varte w bagażniku. narazie to jestem na minus z tym start - stop economy saving mode -900zł może po kilu latach mi się zwróci jak mi drugi raz nie padnie bakteria mam pytanko odnośnie wskaźnika naładowania w mmi: -skala pokazywała mi błednie baterię mimo to że miałem naładowaną np: do połowy pokazywała 100% dopiero przy 20% realnej pokazywała 70-80% na skali, czy można to w jakiś sposób ustawić, adaptować?
  11. Chciałbym coś taniego i dobrego - ale wiem ze tak nie ma albo jedno albo drugie... Odkryłem ze mam wbity w VCDS kod z JCB a powinien być z varty VA0 może to jest problemem częstego padania... inny prąd ładowania itp... A Molla sprawdzę bo wydaje mi się lepszą alternatywą od Boscha i Varty PS jak sprawdzić czy mam opcje odzyskiwania energii przy hamowaniu? Wyczytałem, że w przypadku tej opcji można stosować akumulatory bez systemu AGM co będzie 2 x tańsze. ---------- Post dopisany 11-09-2012 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2012 at 13:42 ---------- Nowa varta AGM 95Ah siedzi w bagażniku Zmiana jest dość prosta - zrobiłem z podłączonym prostownikiem, ale i tak mi wywaliło przy skanie dużo błedów - spadek napięcia, lub inny prąd. VCDS wyczyścił wszystko, i dałem nowy nr akumulatora w sterowniku 19.
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nowa varta AGM 95Ah siedzi w bagażniku Zmiana jest dość prosta - zrobiłem z podłączonym prostownikiem, ale i tak mi wywaliło przy skanie dużo błedów - spadek napięcia, lub inny prąd. VCDS wyczyścił wszystko, i dałem nowy nr akumulatora w sterowniku 19.
  13. tu raczej chodzi o adaptacje i odpowiednie wartości dla każdego kanału. to nie takie proste gdyż każdy ma coś tam innego i można dużo sobie nabroić ... i ledy bedą świecić - ale na cockpit' cie jeżeli już to musi spisać ktoś kumaty np: Grzesiek
  14. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Czyli jak mam 8k0 907 063 M to mi nie pójdzie? Albo brak pinów albo moduł niekompatybilny z LED
  15. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    gdzieś widziałem (chyba w golfie) jak zmienili siłowniki, sprężyny za kilka złotych i klapa sama się otwiera z kluczyka a przy zamykaniu triceps można zrobić
  16. za 600 pl menu i mapy 2012, zastanawiam się nad samymi mapami za 300zł bo mam 2010 i brakuje ulic
  17. ... A ile sie płaci srednio za polski język do 3G? Grzesiek, rozkminiłeś neony z polifta?
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grześ już kupiłem ten AGM do start stop... taka kasa za bakterie to nieporozumienie! ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Cziter jak Ci padł kabelek to daj mi znać na priv - gdzieś mam drugi - który działa
  19. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzisiaj miałem przygodę, na środku ronda (jednego z bardziej zatłoczonych w Krakowie) A4 z systemem start-stop już nie odpaliła 3/4 pasy ruchu plus trampki, 2 dzieci, żona w szoku, a ja go pcham!!! pomoc drogowa przyjechała i odpaliła avanta, jestem odważny bo jeszcze cały dzień nim jeździłem (bez gaszenia przez 2h) potem już palił OK Akumulator VARTA ULTRA AGM 95Ah 95 Ah G14 kosztuje 900zł już zamówiony! I jaka tu oszczędność i ekonomia!
  20. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    podniósł sie o 1000zł a za 2 tyś może bym się skusił... już lepiej komplet na alledrogo kupić za max 1800zł i samemu ciągnąć druta z CE
  21. tu jest więcej info: AudiEnthusiasts TPMS
  22. A ja mam ten 8K0 907 379 AK nie działa! wywala błąd przy kodowanu ABS
  23. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Cena obejmuje lampy i wszystkie graty... Lampa jest przerobiona wewnątrz i podłączana bez "ciągnięcia druta" z CE Mówił też że "0" błędów na fisie oraz pełna kontrola z MMI Zastanawia mnie tylko: Czy jest możliwość regulacji jasności Ledów itp z poziomu VCDS?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.