Treść opublikowana przez darecy
-
A4 B8 by race444
przecież są wentylowane, a co wypadnie to wiatrak zmieli
-
A4 B8 by race444
a skąd jesteś ze slowacji? bo jam mam 30km do granicy
-
A4 B8 by race444
Stołki super! gratki a4
- B8 TrOOOOp
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Teraz Grześ jeszcze wydech
-
B8 TrOOOOp
Concert nie ma zielonego menu o ile pamiętam...
-
Odblokowanie filmów wideo podczas ruchu (Video In Motion) w Audi A4 B8
VIM Odblokowanie filmów wideo podczas ruchu (Video In Motion) Potrzebny jest kabelek VCDS lub VAS instrukcja po angielsku, ale myślę że każdy sobie poradzi: MMI 2G HIGH ( wejscie FBAS ) VIM login-code generator for MMI 2G MMI 3G HIGH VIM login-code generator for MMI 3G http://www.audi-resource.com/mmi3g_vimcode.php
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak by mi nie padł akumulator za który wywaliłem prawie 1000zł, to bym zrobił poliftowe ledy w Krakowie w zeszłym tygodniu i podesłał bym wszystkie kody i adaptacje. Teraz muszę troche odczekać i dociułać grosza.
-
B8 TrOOOOp
jak dasz mocne sprężynki to i triceps się poprawi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
i już mnie ktoś zauważył
-
B8 TrOOOOp
mocne sprężyny, dokupujesz i ustawiasz otwieranie klapy w MMI bez kodowania
-
B8 TrOOOOp
Dzisiaj po zmianie aku powiem, że gość od którego kupiłem b8 półtora roku temu, pewnie zamienił akumulator i włożył do swojej starszej z 2008 roku Q ale bez systemu start stop. Baran nie pomyślał, po roku czy krucej rozsypie mi sie bateryjka. Ja miałem w VCDS zapisanego Molla, a woziłem varte w bagażniku. narazie to jestem na minus z tym start - stop economy saving mode -900zł może po kilu latach mi się zwróci jak mi drugi raz nie padnie bakteria mam pytanko odnośnie wskaźnika naładowania w mmi: -skala pokazywała mi błednie baterię mimo to że miałem naładowaną np: do połowy pokazywała 100% dopiero przy 20% realnej pokazywała 70-80% na skali, czy można to w jakiś sposób ustawić, adaptować?
-
Akumulator B8
Chciałbym coś taniego i dobrego - ale wiem ze tak nie ma albo jedno albo drugie... Odkryłem ze mam wbity w VCDS kod z JCB a powinien być z varty VA0 może to jest problemem częstego padania... inny prąd ładowania itp... A Molla sprawdzę bo wydaje mi się lepszą alternatywą od Boscha i Varty PS jak sprawdzić czy mam opcje odzyskiwania energii przy hamowaniu? Wyczytałem, że w przypadku tej opcji można stosować akumulatory bez systemu AGM co będzie 2 x tańsze. ---------- Post dopisany 11-09-2012 at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2012 at 13:42 ---------- Nowa varta AGM 95Ah siedzi w bagażniku Zmiana jest dość prosta - zrobiłem z podłączonym prostownikiem, ale i tak mi wywaliło przy skanie dużo błedów - spadek napięcia, lub inny prąd. VCDS wyczyścił wszystko, i dałem nowy nr akumulatora w sterowniku 19.
-
B8 TrOOOOp
Nowa varta AGM 95Ah siedzi w bagażniku Zmiana jest dość prosta - zrobiłem z podłączonym prostownikiem, ale i tak mi wywaliło przy skanie dużo błedów - spadek napięcia, lub inny prąd. VCDS wyczyścił wszystko, i dałem nowy nr akumulatora w sterowniku 19.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tu raczej chodzi o adaptacje i odpowiednie wartości dla każdego kanału. to nie takie proste gdyż każdy ma coś tam innego i można dużo sobie nabroić ... i ledy bedą świecić - ale na cockpit' cie jeżeli już to musi spisać ktoś kumaty np: Grzesiek
-
wymiana lamp
Czyli jak mam 8k0 907 063 M to mi nie pójdzie? Albo brak pinów albo moduł niekompatybilny z LED
-
B8 TrOOOOp
gdzieś widziałem (chyba w golfie) jak zmienili siłowniki, sprężyny za kilka złotych i klapa sama się otwiera z kluczyka a przy zamykaniu triceps można zrobić
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
za 600 pl menu i mapy 2012, zastanawiam się nad samymi mapami za 300zł bo mam 2010 i brakuje ulic
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
... A ile sie płaci srednio za polski język do 3G? Grzesiek, rozkminiłeś neony z polifta?
-
B8 TrOOOOp
Grześ już kupiłem ten AGM do start stop... taka kasa za bakterie to nieporozumienie! ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Cziter jak Ci padł kabelek to daj mi znać na priv - gdzieś mam drugi - który działa
-
B8 TrOOOOp
Dzisiaj miałem przygodę, na środku ronda (jednego z bardziej zatłoczonych w Krakowie) A4 z systemem start-stop już nie odpaliła 3/4 pasy ruchu plus trampki, 2 dzieci, żona w szoku, a ja go pcham!!! pomoc drogowa przyjechała i odpaliła avanta, jestem odważny bo jeszcze cały dzień nim jeździłem (bez gaszenia przez 2h) potem już palił OK Akumulator VARTA ULTRA AGM 95Ah 95 Ah G14 kosztuje 900zł już zamówiony! I jaka tu oszczędność i ekonomia!
-
wymiana lamp
podniósł sie o 1000zł a za 2 tyś może bym się skusił... już lepiej komplet na alledrogo kupić za max 1800zł i samemu ciągnąć druta z CE
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
tu jest więcej info: AudiEnthusiasts TPMS
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
A ja mam ten 8K0 907 379 AK nie działa! wywala błąd przy kodowanu ABS
-
wymiana lamp
Cena obejmuje lampy i wszystkie graty... Lampa jest przerobiona wewnątrz i podłączana bez "ciągnięcia druta" z CE Mówił też że "0" błędów na fisie oraz pełna kontrola z MMI Zastanawia mnie tylko: Czy jest możliwość regulacji jasności Ledów itp z poziomu VCDS?