Treść opublikowana przez darecy
-
Brak podgrzewanych lusterek
Jeszcze jak ten bajt mając VCDS 10.6? trzeba ustawić go na początku w parametrach, aby potem pojawił się w long coding jakieś sugestie? ---------- Post dopisany 18-04-2012 at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2012 at 18:54 ---------- OK po podłączeniu VCDS 11.2 odkrył się magiczny byte 4 i można było zmienić na podgrzewane lusterka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Teraz wbij do navi mój adres, odpal go samego wyślij... Zobaczymy kiedy dojedzie do mnie.
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
Niestety hammer nie ma... Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
-
B8 TrOOOOp
zamówiłem kabelek z 11.3 bo też nie widzę swego MMI 3G jak podłączam przez 10.6 dam Ci znać jak przyjdzie z za morza
-
B8 TrOOOOp
masz VCDS wersje 10.6? sprawdź v. 11.3 wtedy ci odpali long coding helper...
-
B8 TrOOOOp
ja kupowałem w Polsce rok temu, chyba na allegro, za te same pieniądze i przestało wiać smrodem zastanów się tylko gregski jak założysz 2 filtry możesz (mogę się mylić) mieć słabszy nawiew
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
duży fiat "kredens" też zajefajne auto, a tak na serio to chyba się spóźniłem, w marcu eibach miał promocje chyba ze 30% jak ktoś będzie wiedział o jakimś dobrym sklepie i dobrymi cenkami ze spiralkami do mojego avanta to dajcie znać...
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Sprężyny Eibach Pro-Kit czy MTS? - 30/35mm nie chce usportowić auta, potrzebuje tylko nagiąć zawias w dół bo mam kozę przy 18"
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
A jaka jest różnica po między MTS a Eibachem?
-
Sprężyny Eibach Pro-Kit 35/30mm
Sprężyny Eibach Pro-Kit Audi A4 B8 Avant 35/30mm zakładał ktoś je na zawiasy? Potrzebuje opinii
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Czyli w moim przypadku do : EDC17 przez złącze diagnostyczne 4 cyl 1800zł -25% = 1440zł lub EDC17 z blokadą antytuningową 2200zł - 25% = 1760zł
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
a co do sprężynek Sprężyny Eibach Pro Kit - 30/35 warto nie chce z mego avanta zrobić taczki
-
B8 TrOOOOp
Może jakaś myszka Ci zdechła i przykleiła się w kanale klimy? tu masz labirynt gdzie jej lub jego szukać http://postimage.org/image/5d2y4j7rz/full/
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
1BE czyli -20mm? mam pytanko odnośnie szerokości 8,5" felgi: Jaki wymiar najlepszy 235 czy 245mm ?
-
zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
-20 czy - 30mm ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@Radtex proszę o trochę szacunku - ja Ciebie nie obrażam i mam prawo do swojej opinii na podstawie własnych doświadczeń...- zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
nie chcę obniżać auta bo mieszkam w górach, i po opadach za pług robić - chociaż to ostateczność , dać jakieś - 30/35 na oś. jak założę 45 to podniesie mi auto o 12,5mm i obniży mi lukę po między kołem a błotnikiem o 12,5mm o ile dobrze liczę 24,5mm / 2... macie jakieś inne sugestie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Android 4 chodzi na SGII całkiem dobrze, chociaż muli trochę system w porównaniu ze starym. Kilka razy upadł mi na płytki i na beton- żadnej ryski jak był by to iPhone było by po nim. nie słuchajcie, że w nowych smatrfonach trzyma bateria trzyma 3-5 (chyba jak ich się nie używa, są na stand-by, wszystkie wifi, bluetooth i data wyłączone) max to jest 2 dni i to przy małym używaniu. iPhone fantastycznie chodzi w środowisku mac'a (mam iMac, iPada iPhona i inne pierdoły z "i") pozostawiając dokument w na iMacu można go otworzyć bez dupereli ma innych urządzeniach z apple... ale... Ja też bym poczekał na SGIII- zmiana profilu z 40 na 45 na 18'
oryginalnie mam fele audi 16" opony 225/55/16 wysokość koła 653.2mm zakupione 18" ET35 i opony 235/40/18 653,9 rozmiar idealny ale mam zawias standardowy 1BA - przy tym profilu wygląda jak koza planuje kupić komplet oponek 245/45R18 , ale nie chce wydawać na nowe sprężyny +- 800zł plus założenie Wyczytałem, że mogę mieć do 4% różnicy... (będzie 3,6%) Jak podniosę profil do 45 na felgach 18" - wysokość koła 677,7mm czy będzie OK?- Grupowy chiptuning Katowice?
Zapisał bym się ale ta cena... Jest 2x większa jak myślałem. Jeszcze się zastanawiam...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SG sII mam od roku i jest ok, czasami sie wiesza, resetuje, bez powodu wyłącza... Ale tak jest we wszystkich smartfonach z androidem... Natomiast iPhone jest bardziej stabilny, bateria dluzej trzyma. Jak bym miał wybrać jeszcze raz to sII bo ma super ekran, większy i cieńszy. A i tak ląduje sie codziennie.- Przetwornica do LED 8K0
Dzięki Grześ- Przetwornica do LED 8K0
Witam, Potrzebuję nr przetwornicy do LEDów: nie wiem czy mój MCE 09 obsługuje 8K0941597B czy 8K0941597C dzięki- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ - sprawdzałeś w akcji czy działa ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ---------- Jak bedziesz zamawiał z Kufatecu kabelek to się dopisze bo delivery 23 jeuro - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!