Treść opublikowana przez darecy
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Kuba, kupuj poduchę od A4 lift z wiązką pod kierę z a3 podejdzie bez problemu
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Grzegorz, o ile się nie mylę światła do jazdy dziennej muszą się zapalać przed uruchomieniem/rozruchem silnika po przekręceniu stacyjki... tak mamy skonstruowane polskie prawo
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
poduchę wyciągasz używając krótkiego, mocnego i płaskiego śrubokręta małe lusterko bardzo pomaga aby zdjąć sprężynujące zaczepy z miejsca zakotwienia
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
multifunkcja nie będzie działać w naszym A4,5 na 100% przerabiałem to już kilka razy... całość siedzi w takiej gumie kauczukowej trzeba po woli ciągnąć do góry i wyjdzie cała obramówka, tam gdzie zaznaczyłeś masz właśnie taki bolec w kształcie penisa który się zakleszcza w tym gumowym otworze...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
ja poznaje inaczej - bo osobiście widziałem 3G high z HDD bez joya na panelu... ekran w 3G high o 0.5' większy czyli 7' i ma lepszą grafikę a najlepiej można poznać po pierwszej literce w menu przy wersji systemu: jak jest "B" -basic, a jak jest "H" - high
-
B8 TrOOOOp
jest kila osób na forum które wymieniały pokrętło w MMI, na pewno się odezwą
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
miłej lektury: http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/radia-nawigacje-audi-2021/
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
i wszystko jasne masz MMI 3G Low nie wejdziesz w Head Control 07 bo go tam nie ma masz 2 moduły 5F i radio 56
-
B8 TrOOOOp
w ASO jest zestaw naprawczy gałki MMI z joyem za grosze zapytaj
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
prawdopodobnie masz 3G low dopytuję się bo w MMI 2G wygląda tak: ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- monitor jest 6.5' w 3G low panele w 3G high i 3G low wyglądają tak:
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
a jakie masz MMI może 3G wtedy nie masz modułu 07...
-
wymiana lamp
Napisz do Bogdana ( proximpuh) doradzi Ci coś
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Ja dodam coś od siebie: kupiłem kiedyś moduł mce z walnietym modułem. Okazało sie, że sygnał z czujnika sprężarki nie był wcale odczytywany, a z jakości, wilgotności, ciśnienia, oraz home link działał bez problemów, (ten sam kabel) po wymianie modułu na stary mce wszystko wróciło do normy. Czyli może być też MCE przyczyną...
-
B8 TrOOOOp
W jakim bloku robi się tes sprysków ? Z tego co pamietam to w testach mce 09...
-
Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku Audi A4 B8
a te wentylatory na końcu żarówki są na zewnątrz?
-
B8 TrOOOOp
Pisz do hammera zrobi Ci to taniej
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/showthread.php?t=331269
-
B8 TrOOOOp
Może masz poliftowe spryski?
-
B8 TrOOOOp
Brak odpowiedzialności... Najlepsze będzie drzewo bo lampa to za mało! Oby tylko nie wpasował sie w przystanek pełen ludzi...
-
Aktualizacja MMI 3G - wersje softów Basic oraz High w Audi A4 B8
MMI 3G występuje w 3 wersjach: Basic (zwane również Low) - bez twardego dysku, bez joysticka w pokrętle, mapami 2D High - z twardym dyskiem 40 GB , joystickiem w pokrętle, mapami 3D 3G+ - z twardym dyskiem 60 GB , joystickiem w pokrętle, mapami 3D, szata graficzna taka jak w A6 C7 A7 A8 , panel MMI. Naciskamy "Setup" następnie "Settings" i wybieramy "Version". "B" przy numerze wersji oznacza Basic, "H" oznacza wersję High. bardzo pomocy link z wiki >>> klik ROBICIE TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! potrzebujemy: karty SD o pojemności 32GB - jeżeli mamy H karty SD o pojemności min 8GB - jeżeli mamy B Pierwsze co musimy zrobić to aktualizować firmware (soft):
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
Super!
- B8 TrOOOOp
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
możesz jaśniej napisać? może wklej tu logi, błędy...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
opcje językowe FIS są w ustawieniach (instruments) w VCDS lub VAG CAN Pro nie wiem czy bez kabelka ustawisz język:eusathink:
-
B8 TrOOOOp
No i udało się przegrać i odkodować mapy i software z 2014 r. nawet kody złamane! jedyny minus to j.polski poleciał (nie znalazłem nigdzie na necie informacji o tym jak wgrać PL)