Treść opublikowana przez darecy
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Testował już ktoś vcds 12.12?
-
wymiana lamp
Na Allegro jest kilku kolesi, którzy ściągają CP
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Do zapalniczki wlutowaleś kable, czy podswietlenia zapalniczki lub popielniczki?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
pamiętaj aby go wcześniej skopiować i zapisać, ja nie jestem zwolennikiem wklejania kodowania z innego auta, bo tak naprawdę możesz sobie narobić bigosu w sterowniku MCE. najlepiej zaznacz tylko te bity, które odpowiadają za podświetlenie przestrzeni nóg: [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte> 16 Bit 6 - Ustaw bit ręcznie na "1" - (1 = aktywne) plus MMI 2G lub 3G ...
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
zdecydowanie do podświetlenia gniazda zapalniczki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dopuszczalna liczba kółek to 4
-
Przedni zderzak S LINE czy pasuje dolna osłona ?
po prostu nacinasz 3 wycięcia tam gdzie są miejsca łączeń tych 3 krótkich cięgieł (taśmowych), aby plastikową osłonę wsunąć do końca profilu
-
B8 TrOOOOp
Tylko do takich zacnych kapci trzeba zrobic glebę
-
B8 TrOOOOp
Ładne... Masz gust Janusz
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Podłącz lampki na początku na starych sterownikach drzwi może masz już tam piny i przyjmą kodowanie i zaoszczędzisz 400 zł na 4 sterowniki. WRC pisze dobrze, to 2 rożne instalacje...
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ja mam niepełne kwadraciki i oświetlenie chodzi ok
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Brawo! Czyli radar w trakcie jazdy sam oblicza wartości minimalne i dokalibrowuje się.
- wymiana lamp
-
B8 TrOOOOp
ten z muchą w środku- może coś zmajstrowała
- B8 TrOOOOp
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Dwa kanały wiecej które obsługują start stop i tyle, a tak to ma pełny wypas...
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
Na początku spróbuje wgrać soft ten z P na sterownik D. (Oczywiście o ile komuś uda się to zrobić)
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
ale tu temat o sterowniku Gateway, BTW, Marcin jak byś znalazł MCE z P to Ci oddam swój z literką D
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
u mnie puściło na zwykłym zwierciadle
- wymiana lamp
-
Spryskiwacze LAMP
w VCDS w module MCE ustawiasz częstotliwość psikania na lampy, lub możesz spryski wyłączyć na stałe
-
B8 TrOOOOp
ja miałem raz cany rozkręcone na odcinku 10-15cm i już mi HBA nie łączyło
-
[ALL B8] .....Audi A4 B8 2.0 TDI 143KM 2010r.....
gratki zakupu!
-
wymiana lamp
O, to tak to mówią starzy górale, keep us updated, please. Czekam z niecierpliwością. napisz do Grześka - Giwery a tu masz jego wątek: :arrow2: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/143080-lista-na-samopoziom-chce-ktos-jeszcze-moge-zrobic-ii-ture/page-6?hl=%2Bche+%2Bkto%B6+%2Bmoge+%2Bzrobi%E6#entry2465408
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Wydaje mi się Boguś że lusterko to niezależny system... jak podłączałem czujnik kilka lat temu to nie miałem lustra fotochromu, a coming i leaving home działało