Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. mogę zerknąć w wtorek jak ci zależy Tak, ale wciagnij brzucha jak będziesz wpełzal do środka bo masz teraz niższy zawias
  2. jestem ciekawy jak siądzie na kole
  3. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja widzę tam co najmniej 2 oporniki SMD, ja bym wstawił tam 12V mocną diodę, oporniki wywalić i było by git
  4. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a miałeś dupnięty z tyłu, może wykręcili Ci hak jak zmieniali zderzak, a dyfuzer po prostu zostawili z wycięciem? zobacz czy masz dodatkowy wentylator przy chłodnicy
  5. czyli niczym się nie różnią... to może być jakiś inny nr do sanek pod servotronic a sprawdzałeś jak jest np w A5?
  6. dzięki! jak masz jakieś stare logi na laptopie, to też tam może być info (w folderze ross-tech)...
  7. sugeruję tylko 3M inaczej będziesz szukał drugiego kpl
  8. darecy odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    super! też jak kiedyś robiłem przedlift led na komforcie N to migały kierunki na zegarach szybciej, nie pamiętam jak to usunąłem
  9. Bartek, w logach będziesz miał moduł 09 MCE literka na końcu... tylko Ty masz polift
  10. Marcin rezał (Katowice lub okolice)- nie pamiętam niku, też mi wspominał o sankach że nie podchodzą, ale on robił pełne lane assist - z układem kierowania i naprowadzania... jeśli chodzi o sam servotronic to myślę że sanki mogą zostać stare Andrzej, jak będziesz pod autem to zerknij na nr. sanek może są te same?
  11. Różnica jest duża, tez zastanawiałem sie nad tym modem bo koszty nie są drogie. Tylko nie wiem jak z blokadą kierownicy czy da sie przełozyć, jest imo i trzeba by było przyuczyć do komfortu. A może z tym modem mozna by było auto parking uruchomić
  12. potwierdzam - AMEN (z hebr. אמן amen – „na pewno”, od rdzenia amint - był mocny) – Słowo „amen” jest także używane jako zwrot w rodzaju „niech tak będzie”.
  13. Panowie, kto ma bixy, podgrzewane siedzenia i system eko start/stop? potrzebuje nr MCE który obsługuje te 3 rzeczy wiem że D nie da rady z start/stop chyba że trzeba zmienić soft na wyższy
  14. ... a przy okazji możesz zrobić podświetlenie schowków led
  15. ja tam podobieństw nie widzę z daleka wyglądają jak nie odleżałe banany
  16. oj tam, roczna wypłata
  17. Proxiphu i ja mamy takie manetki, podchodzą nawet pod starą taśmę można sobie te 2 guziki wyrezać lub (ja jeszcze nie miałem czasu) mieć lewą stronę w piano a prawą w macie - przekładając starą manetkę na miejsce nowej.
  18. jak już jesteśmy w temacie rotorów to: FELGA AUDI A8 S8 4H0 ROTOR 21" ORYGINAŁ (3716877057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. za jedną
  19. opłacało Ci się ściągać auto aż z Australii?
  20. WRC z moich młodych lat
  21. Oj nie, moron to bardziej tępak, czyli nie jest tak jeszcze źle... Ale ja tak na Twoim miejscu spodziewał bym się wp***dol
  22. darecy odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    Mi udało sie zakodować na ledy przedliftowe komfort N ale dopiero po zylione godzinach prób kodowania, zmieniania wartości i przekładań i pinów. Wiecej o komforcie z oznaczeniem N nie chce słyszeć ;(
  23. Czekajcie, czekajcie, może z dwóch wyreza 4 strefowy, na 4 gałki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.