Treść opublikowana przez darecy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wróciłem dzisiaj od Mariana, który ma dzisiaj jakieś urodziny i obiecał ze zajmie sie nimi w poniedziałek lub wtorek. Ma juz klimatronik u siebie do testów
-
B8 TrOOOOp
Jest wystarczy poszukać 12v miernikiem, ja miałem tam podłączony 2 lata temu czujnik światła Zmieniłem połączenie do bezpiecznika bo do czasu do czasu generowały sie błędy.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
robimy Grzesiowi tasiemca muszę do tego dojść czyli moje na wlepie: 1BA 0YH 0JG Wojtas w ostatnim i przedostatnim zdjęciu wkleił od 1BV, a ta w pierwszym długa (3 białe kwadraty) to 1BA Po tej odpowiedzi już nie będę męczył d*py ... a, na jutro Grześ, jestem u Mariana w/s naszych klimatroników- [ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
a na jaki kolor malujesz piano czy grafit? ja zdecydowałem się jednak na grafit- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Wojtek, będziesz robił je w takim setupie kolorów nie mogłem znaleźć oooo ale kolorystycznie podobnie:- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wiem Mirek, że tak naprawdę Tobie podobają się te grafitowe, ale presja forum i brak asertywności bierze górę- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Na mojej wlepie mam 1BA, ale te springi są z innego a4 avanta chyba z 1BV lub 1BE I jestem ciekawy czy podejdą pod moje amory i obniżą fizycznie auto przed robotą- B8 TrOOOOp
gdzieś można kupić zestaw naprawczy do joya popytaj w ASO- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
w kg 2100 3470 1- 1080 2- 1140 sorry że zaśmiecam Ci wątek, ale chciałbym dowiedzieć się przed zmianą czy jest sens przekładać- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ściągnięte z avanta 2.0- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
na jakimś innym poście wyczytałem że nie ma białych placków tylko srebrne, na białe to by pasowało czyli BE, BV? auto pójdzie w dół czy tylko będzie twardsze?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
zrobiłem fotki w black and white i jedną w sepii takie artystyczne ---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- takie też są tam kolory jeden pedalski i trzy chu..owe- [ALL B8] Bieda ale z Działającą klimatyzają ;) yeaahhh !!!
nawet wydech wpasowałeś w prawej dziurze dyfuzora - szkoda że brązowy a masz hak do ciągania jakiegoś pługa, czy taki kupiłeś z wycięciem?- Demontaż tylnego zderzaka oraz dolnego dyfuzora w Audi A4 B8
jak nie będzie kluczyka w stacyjce, wszystkie urządzenia będą off też nic nie powinno się stać nawet jak rozłączysz wiązkę, dla pewności możesz odłączyć klemę na czas montażu- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dzięki Grześ za próbę pomocy z kolorkami sprężynek, dostałem je z awanta 2010, może dzisiaj jak będzie nietchnienia zmiennie kółka a przy okazji springi podobno mają być -20 ale ja nie wiem jak je sprawdzić; czy jak postawie obok siebie moje i te drugie, to będzie jedna mniejsza o te 20mm?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
hehe... mam coś takiego samego tylko ja wziąłem ciemny brąz i teraz każdy szary pyłek widać ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- Grześ, gdzieś posiałem stronę z kolorami sprężyn mam takie: 1x zielony, 1x szary, 3x srebrny - przód 3x jasny róż (przetarte i nie widać dokładnie), 1x róż - tył czy to - 20 s-line? dzięki- Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
jak byś miał sterownik pamięci, sterownik wentylatorków do studzenia , czy masaże od RS5, to dopiero był by full wypas ale i tak jest bardzo dobrze- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Srebrne pasuja bardziej, pozniej te ciemniejsze.- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
To co? Odwrotna sytuacja: mając b8 wkładamy poduchy z polifta które mają jeden zapalnik a drugi jakiś oooo opornik... Czy system będzie działał ok? Ja mam kierę od rs czy esy ścięta z dołu, poducha siedzi z A3 - te same parametry, ale jeden zapalnik, drugi oszukałem tak jak to robi w poliftach audi...- Strefa Śmiechu
To jest hydraulicznie regulowany spojler - nie widzisz?- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wyciągnij lampkę ta czerwoną, to jest pewnie zaślepka... Aby zrobic pakiet QQ1 masz opisane w pierwszym poście.- Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
A jak odnieść sie do poduszek z b8 lift? Tam jest juz tylko jeden zapalnik, drugi to jakiś rezystor leżący na płask w obudowie połączony jakimś sznurkiem... (Zobaczcie na moje wcześniejsze zdjęcia z postów wyżej) W nowym a3 nie ma nawet juz tego "rezystora"?! Czyli co, audi odchodzi od tego 2 zapalnika?- Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Zielona to ogrzewanie- Nr kostki czujników nawiewu /klimatyzacji/
jak chcesz takie z pinami to mogę Ci wysłać PW - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW