Treść opublikowana przez darecy
-
B8 TrOOOOp
super wygląda pająk z A8 jeszcze muszę 2 stronę wyrezać do fisa i wycieraczki tylnej szyby... (dzieki Bogdan )
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Radziłem się kulku sprzedawców i powiedzieli jak nie zamierzam tam inwestować dużych tysięcy w decybele to lepiej silver, raczej bym nie przepłacał... Wybrałem 5mm aby dokleić jeszcze fabryczny filc do pianki i zmieścić się. Powierzchnia drzwi w sportback jest podobna do avant'a więc 8 mat wystarczy na styk jak chcesz wszystko bardzo dobrze okleić to weź 9-10 na 4 drzwi, wtedy dasz 3 na przód/stronę 2 na tył
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
zajżyj, sprawdź połączenia i napisz... nie ma pakietu QQ1/2 jak już coś było to ktoś w to ingerował
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
2 lampki mostkujesz (pin2) i podłączasz do wtyki 32-pinowej pin nr:16 masę (brązowy pin1) łapiesz gdziekolwiek lub podłączasz w wiązce drzwi w miejscu (268)
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A masz tam fizycznie lampki? Może nie są podłączone...
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Pamiętając też, aby przed demontażem poduszki rozładować swój ładunek statyczny, dotykając się metalowego i uziemionego przedmiotu. Nigdy nie mierzymy impedancji lub "przejścia" poduszki miernikiem elektronicznym, aby nie podawać na zapalniki żadnego napięcia!
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Nazwy masz w pierwszym poście, ale możesz zastosować delikatnie tańsze... Do A5 cupe weź 5 lub 6 mat stp.
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
Zobacz instalacje bixa tam masz wiecej modeli MCE.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak na skróty mozna Jeszcze jedno pytanko chcąc zrobić na skróty istnieje możliwość że po otwarciu drzwi zapalą się tylko lampki drzwi bez oświetlenia podsufitki albo każde osobno ,tzn czy istnieje możliwość podłączenia się gdzie indziej że jak otwieram drzwi to się pali, zamykam gaśnie, idzie coś wyrezać Lampki drzwi podlaczaj tylko pod sterownik drzwi, a jak Ci mce nie obsługuje to ciągnij kable z podsufitki do lampek pod nogi x4. Sorry, ostatniego Twojego postu nie zrozumiałem...
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
dobrze będzie, tylko odchyl głowę maksymalnie do tyłu i zamknij oczy przy podłączaniu
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
tak jak Grzesik napisał sama kierownica podejdzie p&p co do multifunkcji sprawdź taśmę kierownicy, tak, poduszkę podłączasz do taśmy a nie do kierownicy
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
Najlepiej podłączyć w twoim przypadku wzmacniacz z przodu, a puścić same kable do suba do tyłu. Lub całą wiązkę z kablami musisz ciągnąć tunelem lub lewym progiem jak będziesz miał wzmacniacz z tyłu... pomyśl jak tam zmieścić wzmaka - jest mało miejsca ale nie zaśmiecajmy tu - bo to o baterii mowa, załóż nowy wątek
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
w Twoim radio trzeba podłączyć wszystko z przodu bo tam masz unit i wiązkę z głośnikami. Przez converter hi-low input, w przypadku b&o lub Audi sound system wzmacniacz jest w tylnym lewym błotniku, gdzie są połaczenia z głośnikami
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
tak jak Ci napisałem jest kilka rodzajów wtyk do instalacji airbag kierowcy: wklej tu zdjęcie poduszki i zobaczymy
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
w radio concert nie ma zielonego menu
-
Aktywacja wskazania naładowania akumulatora Wymiana Demontaz Kodowanie
w 3G+ nie ma takiej możliwości
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Nowsze i poliftowe modele z a3 i Q maja jeden zapalnik, wiązka jest inna ma inna wtyczkę i pozamieniane piny Najlepiej wklej tu zdjęcie w lepszej rozdzielczości wtedy Ci powiem, przerabiałem ten temat u siebie.
-
Seat leon fr 2.0 tdi 2013'
bardzo ładny leoś -
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
czasami niektóre 1AS pompy (te nowsze) przyjmują kodowanie- sprawdź
-
B8 TrOOOOp
Gościu ode mnie myślałem że to autko ziomala który to ma ale on swojej nie sprzedaje... powodzonka jutro
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Dzieks taniocha - tylko brać kompletem w 3 setach
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
A od czego jest ten tunel? Wyglada na model b8? Jak nie masz zapasu, to wywal tą pionową śrubę do przykręcania koła i wywal wszystkie graty. Jak byś zmodyfikował podłogę to nawet jest opcja na duża płaska skrzynie na suba
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jest piękna:kox:
-
B8 TrOOOOp
kup z navi 3G low, jest prawie to samo trochę okrojona, ale OK, jak Ci się znudzi to zamienisz nawet na 3G high przekładając tylko jednostki, gateway + CP, koszt 3,5-4 tyś, a swoją sprzedasz za 2-2,5 masz 1-1,5 tyś wydatku, a wybór modeli o wiele większy