Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. w Twoim garażu jest jeszcze miejsce na łóżko może piętrowe - walnij szyld hotel rezacz i będziesz miał obładowanie przez okrągły rok
  2. może masz racje, białe to ja u Ciebie widziałem
  3. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Myślę, że na pewno pomoże Ci P-U-M-A Darek - detektyw, znowu wytopiony
  4. białe są stosowane w poliftowych S4 ja sam mam czerwone: w klamkach i dodatkowo w półce drzwi
  5. darecy odpowiedział(a) na arek776 temat w Audi A4 B8
    dobrze popatrz na schematy tam masz wszystkie połączenia
  6. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Łukasz ta z b7 jest podobna w budowie
  7. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Za szybki jesteś na zakrętach i fale omijasz!? PS U mnie radio działa bez szumów przy lataniu bokiem.
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja na początku tego roku kupiłem w Chinach cały zestaw za 34zl z przesyłka - 18 żarówek led, świeca do tej pory, nie błyskają po wyłączeniu jak w niektórych przypadkach i jest płynna regulacja, zwłaszcza przy ściemniu czy regulacji podswietlenia z poziomu mmi...
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie chcę się wypowiadać bo expertem nie jestem, ale może masz jakieś led które zakłócają pracę mikrofonów, zmień na żaróweczki normalne i wtedy przetestuj... może potrzebna jest jakaś led z can bus i filtrem nie pamiętam czy zasilanie do mic'a nie jest podłączone z tego samego źródła co oświetlenie wnętrza Problem rozwiązany ? Wyglada na to, że przyczyną zakłóceń były pseudo-ledy w lampkach do makijażu. Dzięki za sugestie. ? Super! Sam lampki podlaczales czy tylko żarówki zmieniłeś?
  10. Podświetlanie klamek i przełączników jest w regulacji przy włączniku świateł. Jak chcesz aby klamki Ci intensywniej świeciły, to musisz pociągnąć kabelki i je przylutować do lampek oświetlenia nóg Wcześniej możesz zamienić na diody białe i koniecznie 12V
  11. to jest plastik, Nie kupujcie kratek - zamienników z Chin! Można zaoszczędzić, ale w moim przypadku kratki wylądowały w koszu: są całościowo źle wyprofilowane - za małe, nie równe, końcówki poobłamywane, a jakość Przynajmniej tak było w moim przypadku, kratki w kosz, i prośba o zwrot kasy, dostałem tylko 10$ rekompensaty... Przestrzegam przed chińskimi zamiennikami, chociaż słyszałem opinie, że niektórzy byli zadowoleni
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie chcę się wypowiadać bo expertem nie jestem, ale może masz jakieś led które zakłócają pracę mikrofonów, zmień na żaróweczki normalne i wtedy przetestuj... może potrzebna jest jakaś led z can bus i filtrem nie pamiętam czy zasilanie do mic'a nie jest podłączone z tego samego źródła co oświetlenie wnętrza
  13. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a wcześniej miałeś inny telefon? btw, mic masz w podsufitce
  14. to dlatego jest taki dźwięk, osłona się telepie, a wszyscy myślą że MG tak ładnie strzela
  15. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    To gratulacje! A w oryginale jest więcej czujników? w porywach od 2 do 3 ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- dzięki Bodziu jestem ciekawy dlaczego tył a nie przód - było by łatwiej z montażem i wiązką
  16. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    samo poziomowanie zakończone sukcesem a sukces - bo udało się uruchomić wszystko na jednym czujniku zawieszenia- działa i buja się bezbłędnie
  17. jak wiązka pochodzi od tego samego modelu auta to bez problemów
  18. Piotrek, u Ciebie kreska zaczyna się t tym miejscu, co u niektórych kończy!
  19. O przejeżdżałeś przez moją dziurawą wieś
  20. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał Nie dało by się wykorzystać kabli od ręcznej regulacji i pociągnąć po jednym kabelku do każdej z lamp:eusathink: Nie, mostkują sie gdzieś indziej w wiązce i są pózniej problemy.
  21. ja też na światłach w takie auta wskakuje...
  22. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, Czy może mi ktoś sprawdzić czy oryginalnie w bixie piny we wtyczce 14 pinowej lamy lewej czy prawej---> pin 2(szaro/brązowy) są połączone do (5 i 7 masa/brązowy) tj. czy jest przejście np: do masy?
  23. jedź do rogala
  24. będzie: kopiuj - wklej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.