Treść opublikowana przez darecy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
w Twoim garażu jest jeszcze miejsce na łóżko może piętrowe - walnij szyld hotel rezacz i będziesz miał obładowanie przez okrągły rok
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
może masz racje, białe to ja u Ciebie widziałem
-
B8 TrOOOOp
Myślę, że na pewno pomoże Ci P-U-M-A Darek - detektyw, znowu wytopiony
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
chinski badziew
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
białe są stosowane w poliftowych S4 ja sam mam czerwone: w klamkach i dodatkowo w półce drzwi
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
dobrze popatrz na schematy tam masz wszystkie połączenia
-
wymiana lamp
Łukasz ta z b7 jest podobna w budowie
-
B8 TrOOOOp
Za szybki jesteś na zakrętach i fale omijasz!? PS U mnie radio działa bez szumów przy lataniu bokiem.
-
B8 TrOOOOp
Ja na początku tego roku kupiłem w Chinach cały zestaw za 34zl z przesyłka - 18 żarówek led, świeca do tej pory, nie błyskają po wyłączeniu jak w niektórych przypadkach i jest płynna regulacja, zwłaszcza przy ściemniu czy regulacji podswietlenia z poziomu mmi...
-
B8 TrOOOOp
nie chcę się wypowiadać bo expertem nie jestem, ale może masz jakieś led które zakłócają pracę mikrofonów, zmień na żaróweczki normalne i wtedy przetestuj... może potrzebna jest jakaś led z can bus i filtrem nie pamiętam czy zasilanie do mic'a nie jest podłączone z tego samego źródła co oświetlenie wnętrza Problem rozwiązany ? Wyglada na to, że przyczyną zakłóceń były pseudo-ledy w lampkach do makijażu. Dzięki za sugestie. ? Super! Sam lampki podlaczales czy tylko żarówki zmieniłeś?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Podświetlanie klamek i przełączników jest w regulacji przy włączniku świateł. Jak chcesz aby klamki Ci intensywniej świeciły, to musisz pociągnąć kabelki i je przylutować do lampek oświetlenia nóg Wcześniej możesz zamienić na diody białe i koniecznie 12V
-
kratki swiateł przeciwmgielnych s-line z siateczka
to jest plastik, Nie kupujcie kratek - zamienników z Chin! Można zaoszczędzić, ale w moim przypadku kratki wylądowały w koszu: są całościowo źle wyprofilowane - za małe, nie równe, końcówki poobłamywane, a jakość Przynajmniej tak było w moim przypadku, kratki w kosz, i prośba o zwrot kasy, dostałem tylko 10$ rekompensaty... Przestrzegam przed chińskimi zamiennikami, chociaż słyszałem opinie, że niektórzy byli zadowoleni
-
B8 TrOOOOp
nie chcę się wypowiadać bo expertem nie jestem, ale może masz jakieś led które zakłócają pracę mikrofonów, zmień na żaróweczki normalne i wtedy przetestuj... może potrzebna jest jakaś led z can bus i filtrem nie pamiętam czy zasilanie do mic'a nie jest podłączone z tego samego źródła co oświetlenie wnętrza
-
B8 TrOOOOp
a wcześniej miałeś inny telefon? btw, mic masz w podsufitce
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
to dlatego jest taki dźwięk, osłona się telepie, a wszyscy myślą że MG tak ładnie strzela
-
wymiana lamp
To gratulacje! A w oryginale jest więcej czujników? w porywach od 2 do 3 ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- dzięki Bodziu jestem ciekawy dlaczego tył a nie przód - było by łatwiej z montażem i wiązką
-
wymiana lamp
samo poziomowanie zakończone sukcesem a sukces - bo udało się uruchomić wszystko na jednym czujniku zawieszenia- działa i buja się bezbłędnie
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
jak wiązka pochodzi od tego samego modelu auta to bez problemów
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Piotrek, u Ciebie kreska zaczyna się t tym miejscu, co u niektórych kończy!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O przejeżdżałeś przez moją dziurawą wieś
-
wymiana lamp
Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał Nie dało by się wykorzystać kabli od ręcznej regulacji i pociągnąć po jednym kabelku do każdej z lamp:eusathink: Nie, mostkują sie gdzieś indziej w wiązce i są pózniej problemy.
-
[ALL B8] Zabawka by Kopniak B8 2xS-line Misano Red Perleffekt
ja też na światłach w takie auta wskakuje...
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Czy może mi ktoś sprawdzić czy oryginalnie w bixie piny we wtyczce 14 pinowej lamy lewej czy prawej---> pin 2(szaro/brązowy) są połączone do (5 i 7 masa/brązowy) tj. czy jest przejście np: do masy?
-
[B8 CAGC] Piaskowóz
jedź do rogala
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
będzie: kopiuj - wklej