Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. Wojtek, a co Ci sama klapa świeci? ...jak nie masz wyjmaków do tapicerki owiń nóż taśmą parcianą aby nie porysować tapicerki
  2. w moim stopie prawym też jeden led się zjarał
  3. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam do tego krótki, płaski i szeroki śrubokręt- najlepiej działa w poliftach
  4. Może napisz na ogólnym troop b8 ze potrzebujesz kodowań do hold assist do ludzi o podobnym setingu i roczniku auta jak Twoje.
  5. Nie przesadzaj ja mam to juz obcykane i jedna ręką wyciągam A kabelki mam poprowadzone pod nagrzewnicą.
  6. o to mi chodziło abyś przejście sprawdził na wiązce po naciśniętym i nie naciśniętym sygnale.
  7. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    założyłeś kierę
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    z modułu radia - w lewym tylnym kole masz (unit 56) tylko jak masz zwykłe nagłośnienie czyli basic to chyba Ci nie pójdzie (puste piny) ASS - fajnie po "gangielsuku" brzmi ma dodatkowe 2 głośniki jeden centralny w deskę, drugi subwoofer...
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale ustawia się w 4E0910557 czyli czujnik światła i deszczu
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bez kabla - odkręcasz półkę pasażera i sprawdzasz nr ale jak nie masz tych systemów to na 99% nie będziesz miał wyższego modelu
  11. i znowu narobisz się przy nim a Ona nawet tego nie zauważy! przynajmniej będziesz miał argument np: jak pójdzie do fryzjera, a Ty nie zauważysz, że kolor o jeden ton na włosach jest inny
  12. Do okoła masz "drut" który styka się z masą powodując "pip-pip" Sprawdź miernikiem punkty masy czy jest przejście, ten 3 punkt może nie jest od masy, lecz od załączania klaksonu
  13. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    w B8 są zawsze 2 ładunkowe kiery - VCDS w blokach pomiarowych pokazuje dwie impedancje kiery. w poliftach rozwiązali poduchę jednym zapalnikiem a drugi to jakiś opornik symulujący 2 ładunek podłożony jest na płask nie wchodząc wcale wewnątrz jaśka. Do niego jest doczepiony jakiś sznurek (może ląd ), który tylko projektant z Audi i WRC wie do czego służy
  14. sprawdź kodowanie, naciśnij przełącznik ogrzewania tylnej szyby, poczekaj i sprawdź (musi być na zewnątrz po niżej 5'C)
  15. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    taką gumkę też miałem na myśli
  16. można kupić, odrysować i wyciąć
  17. wciągnij wiązkę, ze swojej starej, wyciągnij wiązkę też z tej poduchy - połóż je na stół (musi być fizycznie odpięta od zapalników i zdjęta z poduchy) miernik w łapę i porównaj ułożenie pinów względem swojej starej instalacji. Tyczy się to multi i wejścia - wyjścia zapalników. wtyczka (ta żółta) może mieć inne wycięcia - do delikatnej poprawki skalpelem WAŻNE: NIE MIERZ MIERNIKIEM - NIE DOTYKAJ NIC W SAMYCH PODUSZKACH !!!
  18. masz podłączone tak jak tu? : a zwłaszcza w J104 w pompie ABS?
  19. dobry lakiernik ogarnie Ci temat.
  20. :wink:pisz do mnie na PW
  21. jak masz słabszą wersję to dużo nie porobisz od ver. 11-12 dopiero można kodować więcej w naszych b8 a zwłaszcza po 2010
  22. fajna 4 i dużo rezania http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/parktronic-mmi-2g-wizualizacja-193699/
  23. też mam taki typ już od 10 lat - 0 wycieku oleju, jest super, ale jedyny mankament to, to że przesuwa się o kilka cm przy podnoszeniu auta (od tego są te 4 kółka)
  24. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja u siebie zapodałem Audio Gladen, grają całkiem dobrze i mają dopasowaną impedancję do fabrycznej 3 ohm, więc jeśli ma pozostać fabryczna końcówka mocy to jest to idealne rozwiązanie, inne mają 4 ohm więc jest znaczna utrata na efektywności. Oczywiście drzwi wygłuszone matami bitumicznymi STP a boczki od środka pianką. W narożnikach lusterek wysokotonowe od kompletu, początkowo w kratkach Bang, ale ostatecznie wyleciały i trafiły po przeróbce zwyklaki. Trzeba przyznać ze w porównaniu do serii jest o niebo lepiej i pomimo że brak suba to niskich tonów jest sporo. Trzeba by jednak porównać z jakimś fabrycznym Bangiem http://imageshack.us/a/img842/1306/kb6w.jpg http://imageshack.us/a/img845/352/lni1.jpg http://imageshack.us/a/img21/7648/2xah.jpg samo wygłuszenie daje dużo więcej, ja się zastanawiałem nad focalem lub dls tylko są już to dużo mocniejsze głośniki i do nich jak i do RS potrzeba większego wzmaka. rozumiem, że dałeś tu nie 165 a 130mm? (firmowo są montowane 200mm) co mnie dziwi, przy tak słabej mocy naszych oooo)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.