Treść opublikowana przez darecy
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Coming leaving home wlacza sie tylko pierwszy raz po nacisnieciu kłódki w kluczyku. Kolejne przyciskanie juz nie dziala. Czy masz jakies błędy w mce?
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Artur, a jaki masz sterownik MCE z końcówką D czy P? obstawiam że z P
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
ta funkcja zależy od natężenia zewnętrznego światła
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Jeśli mam start/stop to nie mam co próbować? Wysłane z mojego VOW V5 za pomocą Tapatalk 2 Jak to jest własnie? Mam sterownik 1AS i system ECO start/stop. To znaczy, że lipa? Nie ma co próbować? Tak, jak masz start/stop to nie mozna dołożyć tego modu.
-
wymiana lamp
ja kupiłem go za niecałe 15zł + 8 zł KW w stanie bdb
-
wymiana lamp
walnięty moduł lub niekompatybilny software z tym autkiem manetki, okablowanie i kodowanie ok, ale brak 4 kanałów w adaptacjach nie pozwala przytrzymać przesłony na górze. może uda mi się przegrać na MCE jakiś nowszy soft?
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
jest potrzebny do systemu Gala, pewnie połączony jest też z Voice Command System ...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
raczej nie ma regulacji.
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
na razie przód - czasu brak na tył
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
call me some times
-
wymiana lamp
component nie może być odcinany do spraw bezpieczeństwa auta, a światła np: długie są podstawową funkcją oświetlania drogi czyli raczej nie - kodowanie gdzieś w adaptacjach lub walnięty moduł...
-
[A4 B8 CAGB Avant] 2.0 TDI CR Lava Gray Pearl - Powered by Dynosoft
dorezamy więcej jak czas pozwoli
-
wymiana lamp
po kolejnej zmianie przedniego led pojawił się taki problem: - światła długie nie chcą pozostać załączone na stałe, włączają się ale gdy się puści manetkę to się wyłączają, - tylna wycieraczka i tylne spryskiwacze nie działają, kodowanie i kable zostały dobrze zainstalowane (moduł zmieniony na D) zero błędów na fis i vcds - oprócz component protection... czyż by manetki nie ogarniały bixa?
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
warto wygłuszyć, a efekt jest bardzo słyszalny na +
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Wtyki i wiązka jest taka sama
-
Nr pompki spryskiwacza lampy.
ciężko się dostać do wężyków bez ściągania zderzaka... wtryski wchodzą na wcisk więc ok z demontażem, tylko połączenia
-
Elektryczna pompka w układzie chłodzenia ?
zapnij kompa i wklej tu logi
-
Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
fizycznie tak samo ale inne kodowanie
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
tak tylko potencjometr przy pedale gazu będzie inaczej reagował, ale aby zadziałał system (chyba) musisz mieć przełącznik ADS:eusathink:
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A co Ci da drive select jak nie masz (może masz): - magnetycznych amorow - servotronika - multitronika ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
myślałem że jest jakaś inna nakładka - not normal
-
wymiana lamp
8k0907279D też podchodzi tylko modyfikacja 2 wtyków 32 jest do zrobienia
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
a czy u was wyświetla się s-line? u mnie RS i S modele są dostępne ale brak s-line
-
B8 TrOOOOp
była akcja na to serwisowa w ASO zapytaj.
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Tak, ostatnio żona zajumala moja i jak wyjeżdżała to przyuwazylam ze mam szczerbate światełko