Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. Coming leaving home wlacza sie tylko pierwszy raz po nacisnieciu kłódki w kluczyku. Kolejne przyciskanie juz nie dziala. Czy masz jakies błędy w mce?
  2. Artur, a jaki masz sterownik MCE z końcówką D czy P? obstawiam że z P
  3. ta funkcja zależy od natężenia zewnętrznego światła
  4. Jeśli mam start/stop to nie mam co próbować? Wysłane z mojego VOW V5 za pomocą Tapatalk 2 Jak to jest własnie? Mam sterownik 1AS i system ECO start/stop. To znaczy, że lipa? Nie ma co próbować? Tak, jak masz start/stop to nie mozna dołożyć tego modu.
  5. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    ja kupiłem go za niecałe 15zł + 8 zł KW w stanie bdb
  6. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    walnięty moduł lub niekompatybilny software z tym autkiem manetki, okablowanie i kodowanie ok, ale brak 4 kanałów w adaptacjach nie pozwala przytrzymać przesłony na górze. może uda mi się przegrać na MCE jakiś nowszy soft?
  7. jest potrzebny do systemu Gala, pewnie połączony jest też z Voice Command System ...
  8. raczej nie ma regulacji.
  9. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    component nie może być odcinany do spraw bezpieczeństwa auta, a światła np: długie są podstawową funkcją oświetlania drogi czyli raczej nie - kodowanie gdzieś w adaptacjach lub walnięty moduł...
  10. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    po kolejnej zmianie przedniego led pojawił się taki problem: - światła długie nie chcą pozostać załączone na stałe, włączają się ale gdy się puści manetkę to się wyłączają, - tylna wycieraczka i tylne spryskiwacze nie działają, kodowanie i kable zostały dobrze zainstalowane (moduł zmieniony na D) zero błędów na fis i vcds - oprócz component protection... czyż by manetki nie ogarniały bixa?
  11. warto wygłuszyć, a efekt jest bardzo słyszalny na +
  12. ciężko się dostać do wężyków bez ściągania zderzaka... wtryski wchodzą na wcisk więc ok z demontażem, tylko połączenia
  13. zapnij kompa i wklej tu logi
  14. fizycznie tak samo ale inne kodowanie
  15. tak tylko potencjometr przy pedale gazu będzie inaczej reagował, ale aby zadziałał system (chyba) musisz mieć przełącznik ADS:eusathink:
  16. A co Ci da drive select jak nie masz (może masz): - magnetycznych amorow - servotronika - multitronika ?
  17. myślałem że jest jakaś inna nakładka - not normal
  18. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    8k0907279D też podchodzi tylko modyfikacja 2 wtyków 32 jest do zrobienia
  19. a czy u was wyświetla się s-line? u mnie RS i S modele są dostępne ale brak s-line
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    była akcja na to serwisowa w ASO zapytaj.
  21. Tak, ostatnio żona zajumala moja i jak wyjeżdżała to przyuwazylam ze mam szczerbate światełko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.