Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wizualizacja graficzna- tak tylko VCDS subwoofer jak jest to jest we wnęce koła zapasowego zależy jaki masz audio system. keyless - musisz sam sprawdzić A po prawej stronie oznacza start - stop silnik się wyłącza np: na światłach, w korku itp... język w MMI jak chcesz zmienić to potrzebna jest płytka.
  2. Dzięki i tak "for efforts" Kupiłem dzisiaj jeden moduł MCE, ale sprzedający wygadał się że to krojony gdzieś z Italii ... dobrze, że było za pobraniem i wygadał się przez przypadek w czas abym do aso nie jechał - więc paczka odbiła się od moich drzwi bez odbioru! ciekawe czy w pierdlu jest internet? - na forum mus zaglądać
  3. dziekuję Ci Bartuś za moduł komfortu ... tylko potrzebowałem moduł elektryki nr 09 ale i tak dziękuje za próby - dla potomnych moduł obsługujący pakiet QQ1 + bixy + Start/stop + grzanie taboretów z miodzio i wrc doszliśmy, że MCE 8K0 907 063 powinien być z literką P
  4. to o co pytasz jest w pod-sterowniku mce, wybierasz wartości z rozwijanej listy pasujące Ci co auta i zastosowanej szyby.
  5. tak, koniec 2009 my>2010
  6. dokładnie tak, system sprawdza przez anteny peryferyjne czy wewnątrz auta nie ma kluczyka, dopiero może uruchomić procedurę samo-zamknięcia, to jest keyless system ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- Bartek, sprawdziłeś może swój MCE, mam na oku MCEz literką C - bez podgrzewania (mam sterowniki które ogarną podgrzewanie), ale czy ruszy na nim start/stop
  7. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    piszesz o stronie pasażera- rozumiem
  8. nie ma. jedynie jak auto otworzysz przez przypadek kluczykiem, nie otwierając żadnych drzwi - to ono się samo zamknie po minucie lub krócej. ...jak być przez przypadek zostawił kluczyk na siedzeniu (w kurtce, w torbie) i by ci się samo zamknęło to co wtedy?
  9. tak, tak polecam kupowałem możesz jeszcze dodać sklep wtyczkolandia Przedmioty użytkownika Gelson_Mandela - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. ten gość Przedmioty użytkownika Gelson_Mandela - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ogarnia temat webasto i ma wszystkie graty do tego zawsze można spróbować
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mieszkam w górach od 3 lat w b8 zaciągam ręczny zimą... mnie nic nie chwyta
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no i przysypało mnie śniegiem... sezon latania bokiem i zwiedzania przydrożnych rowów - uznaje za rozpoczęty
  13. jak tego czerwonego niedźwiedzia tam upchasz? dużo jest do przeróbki?
  14. no i przysypało mnie śniegiem sezon latania bokiem i zwiedzania przydrożnych rowów - uznaje za rozpoczęty
  15. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    że się nie bali i Ci hak zajumli ori rozmiar to 225/55 R16
  16. Jak rozgrzejesz hot air powinno się wyprostować, tyko trzeba zrobic to umiejętnie. Zderzak od sedana różni się - klapa jest inna.
  17. to tak Ci siedzi eibach? zmierz jutro wysokość od ziemi do nadkola
  18. cos ty , nigdy nie robiłem bo nie było potrzeby a kabelka nie kupowałem bo do mojego nie ma żadnych podpowiedzi wiec bez celowy zakup ...koleś ma ori vcds to w poniedziałek jak jeszcze będziesz potrzebował to podjade i się podłączy ... Możesz jeszcze zdjąć osłonę pod kierownicą i zajrzeć organo-leptycznie i jeszcze plombę, czy banderolę zerwie i będzie dopiero w tedy
  19. Właśnie znalazłem jeden polift i wychodzi na to, że jest elektryczny. Ponowię pytanie, czym się różni servotronic on nieservotronika? Porównaj - wizualnie już widać, jeden ma silnik drugi bardziej odchudzony, nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.