Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. tak masz rację, ale jest kilku magików w ASO w PL którzy kalibrują bez tablicy
  2. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    i tu: Jasność diód LED przy włączonych światłach mijania (Fabrycznie mamy 9%) 09-Cent.Elektr. ---> Security Access-16 (kod 20113) --->Adaptacja 10--->Channel 3 wartości w zakresie 0-100 poniżej 5% LED zgaśnie
  3. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    jak by nie było przewodów, nie działały by długie
  4. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Sprawdź jeszcze kodowania w mce
  5. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Ja dzisiaj zakładam i zobaczę jak z modułem będzie współpracować. Dam Ci znac czy pójdzie na jednym wahaczu
  6. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    zielono/brazowy Dzięki Grześ!!! Czyli przy lampie mostkuje pin z masą, a do modułu tez wprowadzę masę w tym pinie i powinno hulać
  7. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Dlatego napisałem te pytania Nie masz modułu nr55 bix range control, dlatego nie będzie działał Ci samopoziom, pokrętło przy włączniku świateł jest odłączone i nie współpracuje z bixem. Trzeba dołożyć moduł wiązki i czujniki na wahacze. Te dodatkowe kable które znalazłeś w wiązce są nie potrzebne, sterują silnikiem w halogenie, gość który to zakładał odłączył je fizycznie bo i tak by nic nie dały. Potrzebujesz puścić 4 dodatkowe kable do modułu 55 od każdej lampy aby włączyć samopoziom. Czy masz spryskiwacze lamp? Jakie światła palą sie na pozycyjnych? ---------- Post dopisany at 08:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- Grześ, W pierwszych 2 schematach silniczki v49 i v48 maja po 4 kable, które są podłączone do modułu zasięgu, jeden z nich to pewnie masa pytanie to który?
  8. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Te kilka pinów zostało dołączonych przy lampie i poprowadzona została nowa wiązka do modułu zasięgu reflektorów. Moduł masz dobry, samopoziom działa wiec moduł 55 jest sprawny... Czyli jak włączasz pozycyjne nic Ci sie nie pali?
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Klakson
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrób to sam, kodowania...
  11. Kodowanie sprawdzamy zawsze na początku czy sterownik przyjmie...
  12. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Odpowiedz mi na kilka pytań: Jaki masz nr modułu mce, centralnej elektryki, nr i literka. Czy masz samopoziomujące lampy? Czy masz vcds?
  13. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Używam tapatalk, a tam nie wyświetlają sie Twoje linki do poduszek. Ale juz zobaczyłem przez przeglądarkę, Pierwsza nie podejdzie bo jest od przedlifta i ma inne zaczepy, Druga powinna wejść do końca, musisz wcisnąć mocno, aż te 2 druty wejdą na zaczepy...
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tył poduszki
  15. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co mi daje przód, daj mi tył. Kiedys temat przerabiałem w zamiana i robieniem wiązki pod poduszki tak że wiem teraz które podchodzą pod nasze 4
  16. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Masz schemat w pierwszym poście. Jak to jest jakiś ulep z opornikami w środku to obawiam sie ze nic nie zrobisz
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Daj jeszcze raz zdjęcia to Ci powiem która
  18. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Który pin z silniczka bixa to masa (4 kabelki z lampy do modułu 55)? Na schemacie wiązek do sterownika zasięgu reflektorów nie ma opisanych pinów a koloru brązowego brak. Mam juz wszystko przygotowane do bujania światłem tylko to mnie trzyma.
  19. Jak tam podróż z bangiem? Suty stały dęba?
  20. http://imageshack.us/photo/my-images/545/lampkaled.png/
  21. Cieżko dostać taki wymiar, tam jest 3,2' czyli 8cm odstęp śrub, druga sprawa to głębokość?! Ciekawy jestem czy magnes większy wejdzie... Jest dość fajny głośnik JBL w to miejsce tylko ma 87mm i obawiam sie ze nie podejdzie...
  22. Robiłem to rok temu, trzeba chyba przesunąć...
  23. Ja jeszcze dokupilem 2 głośniki w deskę 2-drożne bo ten środkowy i dwa boczne dupnie grają. Mam nadzieje ze przyjdą w tym tygodniu...
  24. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak za wymianę z łożyskiem (jest to element zespolony z piastą) to cena super tylko jakie łożysko?
  25. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Przechodzą To czyli z Q5 można smiało brac np mce 8K0 907 279 D obsłuży fotele i xenon A masz eko start-stop? Jak masz to nie obsłuży Ci tego modu, myśle ze dlatego został wycofany i zastąpiony 063.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.