Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. piszę to bo dostałem kilka maili wcześniej odnośnie eko start-stop Jak to wyłączyć? Nie da się kodowaniem, albo kanałami, ale... Jak ktoś chce zdezaktywować eko (start-stop) wyłączanie się na światłach to musi zmienić sterownik MCE09 na ten z literka D Przez przypadek wpadłem na to (ASO w Krakowie też zachwycone odkryciem), błędów w silniku i innych sterownikach nie ma! nie wyłącza się już na światłach
  2. jak umyję i obniżę swoją kozę to może i nie emyrytuj mi tu, bo jeszcze bez viagry mogę
  3. oj, nie, zależy od wiązek, modelu, komfortu i chyba pogody ostatnio rezałem ciężki przypadek od 10 rano do 23:30 po tym, idę na zasłużoną emeryturę
  4. Grześ ma lampy, a ja Ci założę - o jak pięknie pomagać koledze w dźwiganiu tak ciężkiego portfela
  5. "Lusterka są ogrzewane w zależności od temperatury zewnętrznej" nie jestem pewien od jakiej wartości 'C zaczynają grzać ale u mnie tak jest. Instrukcja obsługi strona 52.
  6. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał
  7. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś?
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak masz oryginalnego suba to żaden problem 3 mocowania z aso po 5zł i sub przykręcony, a koło wkładasz na górę i dokrecasz.
  9. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak do wzmaka 2G to masz tu: 1 - Terminal 30 2 - Terminal 31 3 - subwoofer w tylnej półce-R157-(+) 4 - Lewy przedni głośnik (+) 5 - Prawy przedni głośnik (+) 6 - Lewy tylny głośnik (+) 7 - Prawy tylny głośnik (+) 8 - Centrum połowie R158-(+) 13 - Magistrala CAN High (Infotainment) 14 - CAN-BUS Low (Infotainment) 15 - subwoofer w tylnej półce-R157-(-) 16 - głośnik lewy przedni (-) 17 - prawy głośnik przedni (-) 18 - Tylny lewy głośnik (-) 19 - Prawy tylny głośnik (-) 20 - centrum połowie R158-(-) 23 - sygnał (+) z prawej strony z tyłu radia-R- 24 - sygnał (+) w tylnej lewej Radio-R- 25 - sygnał (+) tuż przed radio-R- 26 - sygnał (+) z przodu po lewej stronie radia-R- 28 - sygnał (-) z tyłu po prawej stronie radia-R- 29 - sygnał (-) w tylnej lewej Radio-R- 30 - sygnał (-) prawy przód radia-R- 31 - sygnał (-) z przodu po lewej stronie radia-R-
  10. jak już, to korzysta z czujnika temperatury zew. tak jak zewnętrzne lustra załączają się poniżej kilku 'C:wink: Zew. Lustra to chyba manualnie, niezależnie od temperatury. Tak myślę. Są zależne od temperatury, nie włączą się po wyżej 5*C...
  11. jak już, to korzysta z czujnika temperatury zew. tak jak zewnętrzne lustra załączają się poniżej kilku 'C:wink:
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie widać PDC ale jakaś wiązka wisi - może od razu ze sterownikami lane assist
  13. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Dobra juz wiem... te cienkie piny a robisz też sobie od razu samopoziom i wytryski?
  14. long code masz też w logach warto zrobić przede wszystkim mapowanie kanałów adaptacji sterownika Ross-Tech: VCDS Tour: Controller Channels Map
  15. Jak juz bawimy sie VCDS lub VAG to trzeba o tych elementarnych zasadach pamietać. Zawsze przed przekodowywaniem lub adaptacjami zapisujemy długie kodowanie i robimy mapowanie sterownika. Zabawa jednym sterownikiem i włączanie poszczególnych funkcji często wywołuje bledy w innych sterownikach.
  16. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, Rozumiem że masz teraz żarówki (nie przedlift led)
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Janusz, lakierowany też mi się podoba ale dobrze by było aby trochę dyfuzor docinał się od zderzaka, po za tym ta kratka w środku ginie przy czarnym... decision, decision ... decision a lakiernik już nabrał powietrza w usta Rumuński Lakiernik - YouTube
  18. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja przymierzałem kilka dobrych godzin, nawet zderzak do tego ściągnąłem moim zdaniem gra nie warta świeczki, zderzak s-line zakupiony w zeszłym tyg. i leży u lakiernika w kolejce. przy czarnym aucie zostawiam dokładkę na kolor srebrny (chociaż czarny połysk też mi się podoba)
  19. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    próbowałem wyrezać ale w s-line masz inne profile a na koniec kupiłem jednak cały zderzak pod s-line
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dobre, a ja zawsze wchodziłem w sterowniki drzwi, odłączałem i załączałem tą funkcje i dopiero działało tak prosta adaptacja - człowiek całe życie będzie się audi uczył
  21. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tu masz kawałek http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/modyfikacja-licznika-ramka-s5-piano-biale-wskazowki-zagarow-286109/ ale jeszcze doszedł panel z poliftowego MMI 3G też w "prawie" piano...
  22. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ramka zegarka jest ori piano z S5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.