Treść opublikowana przez darecy
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
piszę to bo dostałem kilka maili wcześniej odnośnie eko start-stop Jak to wyłączyć? Nie da się kodowaniem, albo kanałami, ale... Jak ktoś chce zdezaktywować eko (start-stop) wyłączanie się na światłach to musi zmienić sterownik MCE09 na ten z literka D Przez przypadek wpadłem na to (ASO w Krakowie też zachwycone odkryciem), błędów w silniku i innych sterownikach nie ma! nie wyłącza się już na światłach
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
jak umyję i obniżę swoją kozę to może i nie emyrytuj mi tu, bo jeszcze bez viagry mogę
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ale lala
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
oj, nie, zależy od wiązek, modelu, komfortu i chyba pogody ostatnio rezałem ciężki przypadek od 10 rano do 23:30 po tym, idę na zasłużoną emeryturę
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
Grześ ma lampy, a ja Ci założę - o jak pięknie pomagać koledze w dźwiganiu tak ciężkiego portfela
-
Strefa Śmiechu
- Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
"Lusterka są ogrzewane w zależności od temperatury zewnętrznej" nie jestem pewien od jakiej wartości 'C zaczynają grzać ale u mnie tak jest. Instrukcja obsługi strona 52.- wymiana lamp
Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś? Dwa brakujace wytargalem z czujnika nawiewu (dzieki twojej podpowiedzi) a piny wychodzily ladnie poprzez zastosowanie igiel do czyszczenia pistoletow lakierniczych Swiatlo mega jednak w porownaniu do halogenu..:eek: polecam tego moda. Teraz trzeba ogarnac spryski no i samopoziom.... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Było od razu pociągnąć po 4 kabelki od lampy do mce, teraz będziesz musiał spawać nowa wiązkę do modułu 55 Plus wytryski do pompeczki... Ja teraz tylko czekam na moduł plus czujnik i bix będzie sie bujał- wymiana lamp
Gratki bixa! Hehe... jak te piny powyciągaleś? Dwa brakujące Ci piny do wtyki z 14pin skąd wyrwaleś?- B8 TrOOOOp
Jak masz oryginalnego suba to żaden problem 3 mocowania z aso po 5zł i sub przykręcony, a koło wkładasz na górę i dokrecasz.- B8 TrOOOOp
Jak do wzmaka 2G to masz tu: 1 - Terminal 30 2 - Terminal 31 3 - subwoofer w tylnej półce-R157-(+) 4 - Lewy przedni głośnik (+) 5 - Prawy przedni głośnik (+) 6 - Lewy tylny głośnik (+) 7 - Prawy tylny głośnik (+) 8 - Centrum połowie R158-(+) 13 - Magistrala CAN High (Infotainment) 14 - CAN-BUS Low (Infotainment) 15 - subwoofer w tylnej półce-R157-(-) 16 - głośnik lewy przedni (-) 17 - prawy głośnik przedni (-) 18 - Tylny lewy głośnik (-) 19 - Prawy tylny głośnik (-) 20 - centrum połowie R158-(-) 23 - sygnał (+) z prawej strony z tyłu radia-R- 24 - sygnał (+) w tylnej lewej Radio-R- 25 - sygnał (+) tuż przed radio-R- 26 - sygnał (+) z przodu po lewej stronie radia-R- 28 - sygnał (-) z tyłu po prawej stronie radia-R- 29 - sygnał (-) w tylnej lewej Radio-R- 30 - sygnał (-) prawy przód radia-R- 31 - sygnał (-) z przodu po lewej stronie radia-R-- Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
jak już, to korzysta z czujnika temperatury zew. tak jak zewnętrzne lustra załączają się poniżej kilku 'C:wink: Zew. Lustra to chyba manualnie, niezależnie od temperatury. Tak myślę. Są zależne od temperatury, nie włączą się po wyżej 5*C...- Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
jak już, to korzysta z czujnika temperatury zew. tak jak zewnętrzne lustra załączają się poniżej kilku 'C:wink:- B8 TrOOOOp
nie widać PDC ale jakaś wiązka wisi - może od razu ze sterownikami lane assist- wymiana lamp
Dobra juz wiem... te cienkie piny a robisz też sobie od razu samopoziom i wytryski?- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
long code masz też w logach warto zrobić przede wszystkim mapowanie kanałów adaptacji sterownika Ross-Tech: VCDS Tour: Controller Channels Map- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Jak juz bawimy sie VCDS lub VAG to trzeba o tych elementarnych zasadach pamietać. Zawsze przed przekodowywaniem lub adaptacjami zapisujemy długie kodowanie i robimy mapowanie sterownika. Zabawa jednym sterownikiem i włączanie poszczególnych funkcji często wywołuje bledy w innych sterownikach.- B8 TrOOOOp
Tak, Rozumiem że masz teraz żarówki (nie przedlift led)- B8 TrOOOOp
Janusz, lakierowany też mi się podoba ale dobrze by było aby trochę dyfuzor docinał się od zderzaka, po za tym ta kratka w środku ginie przy czarnym... decision, decision ... decision a lakiernik już nabrał powietrza w usta Rumuński Lakiernik - YouTube- B8 TrOOOOp
ja przymierzałem kilka dobrych godzin, nawet zderzak do tego ściągnąłem moim zdaniem gra nie warta świeczki, zderzak s-line zakupiony w zeszłym tyg. i leży u lakiernika w kolejce. przy czarnym aucie zostawiam dokładkę na kolor srebrny (chociaż czarny połysk też mi się podoba)- B8 TrOOOOp
próbowałem wyrezać ale w s-line masz inne profile a na koniec kupiłem jednak cały zderzak pod s-line- B8 TrOOOOp
dobre, a ja zawsze wchodziłem w sterowniki drzwi, odłączałem i załączałem tą funkcje i dopiero działało tak prosta adaptacja - człowiek całe życie będzie się audi uczył- B8 TrOOOOp
tu masz kawałek http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/modyfikacja-licznika-ramka-s5-piano-biale-wskazowki-zagarow-286109/ ale jeszcze doszedł panel z poliftowego MMI 3G też w "prawie" piano...- B8 TrOOOOp
ramka zegarka jest ori piano z S5- Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
daj znać jakie odczucia po wygłuszeniu - Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb