Treść opublikowana przez darecy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gratulacje! ale piękne wozidło:kox:
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
o tym mówisz:
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cuber masz może nr dokładki do przedniego zderzaka s-line zbieram graty na zewnętrzny pakiet.
-
B8 TrOOOOp
Znowu z o tych navi BTW MMI 3G high HDD ale bez sim cart
-
B8 TrOOOOp
masz inne łamania, nie wiem jak w sedanie to wygląda ale chyba podobnie masz przykład tył:
-
B8 TrOOOOp
Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln.... Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 nie wyrezasz ja dzisiaj próbowałem inne łuki i łączenia, jest tego o wiele więcej jak się spodziewasz dzisiaj z Grzesiem (pewnie już miał mnie dosyć) wisiałem na tel około godziny omawiając temat i sobie odpuściłem Finest CAR ART S-Line Valence Group Purchase... przeczytaj cały temat - są fajne pomysły
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Tak, jest taki efekt, jeszcze nie testowałem na autostradzie, przy dużych wiatrach bocznych. Wydaje mi się, że po wyciszeniu przestało tak mocno "dmuchać" i huczeć
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
Zakładaj, wygłuszenie plus wysokotonowe, nie będziesz żałował
-
B8 TrOOOOp
Mi działa na DQ i mce M.
-
System HomeLink - otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B8
Ja odpaliłem swoje 2 bramy bez problemu, na sterowniku bez literki, Wersja EU, proces uczenia sie był kilku minutowy, a nie tak jak u Ciebie. Gdy kupowałem swój sterownik w pytałem w aso, a tam mi odpowiedzieli, ze z literka "C" obsługuje podobno oba kontynenty. Kupiłem jednak bez literki, starszy sterownik lecz na 100% działający w PL. A sam sterownik w ASO to koszt 3300zł
-
B8 TrOOOOp
Nie tak dużo, Lampka 150 Sterownik 240 Uchwyt 20 Wiązki i piny 60 (cześć miałem) Do tego kable, taśma bezpieczniki... wiadomo
-
B8 TrOOOOp
Możesz napisać coś więcej? Co trzeba kupić, jak się to konfiguruje żeby działało jak pilot do bramy, etc? Kobieta mnie pewnie zabije jak kupię kolejne graty do rezania, ale co tam... jak będę miał chwilę i natchnienie to zrobię to - "w zrób to sam"
-
B8 TrOOOOp
tu masz: a do tego jeszcze sterownik mocowany w grillu
-
B8 TrOOOOp
Łukasz przede wszystkim chodziło mi o aukcję i jej opis zakładałem to ustrojstwo do siebie i jest to bardzo prosty i pomocny mod...
-
B8 TrOOOOp
jaki pilot:grin: to tylko 3 klawisze homelinka i to jeszcze bez panela za taką cene:grin:
-
wymiana lamp
Adam, nikt nie będzie Ci tu nic zachwalał ani polecał wrc Ci nie odpowie ale ja odpowiem za niego - na pewno tego ulepa by nie założył. jak zrobisz oryginalny system to nie będzie problemu na przeglądach, kontrolach i przy przyszłej sprzedaży... Twoja decyzja
-
wymiana lamp
Montuję Bi Xenon oraz lampy tylne LED lub FULL LED w Avancie . Kodowanie itp na każdym sterowniku bez błędów ! bez sprysków, regulacji i homologacji, na opornikach, własnej prokreacji :polew:
-
B8 TrOOOOp
przekładka z żarówkowych wtyki 2x plug 8K0 973 705 B 2x plug 8R0 973 605 piny: 1x 0,5 mm 000 979 025 E 1x 0,75mm 000 979 164 E 4x 0,5 mm 000 979 009 E ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- korci mnie tylko ta cena 500$
-
wymiana lamp
Pod bixa podkładają oporniki aby podnieść z 35 do 55W, do tego mogą też zaoferować moduł sterowania góra - dół za 600zł aby ominąć brak regulacji lampy...
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
et 27 jeszcze chyba nie wystaje ale nadal 8,5'
-
B8 TrOOOOp
a szerokości nie ustala felga, którą kupisz np: 8,5' czy 8' lub mniej...
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Da rade bez problemu zakupiona dokładka dyfuzora s-lina leży i czeka na swój czas... jak duża rzeźba jest z dokładką dyf do zwykłego zderzaka? Co trzeba urwać, złamać czy wyciąć?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tak ogarneli bez problemu, stuki-puki ustały... Gratki RNSa masz tam coś więcej czy samo navi? u mnie też wpadła gałka biegów od essy, zamówiony tylny dyfuzor od sline i zrobiłem profi wygłuszenie przednich drzwi i dodałem kilka głośników (w deskę + 2 tweetery + suba) do tego wzmaka od A6C7 - po woli muza zaczyna się podobać do tego czekają na półce manetki od A8 w piano - tu mam problem bo brak w A8 awantów i tylnej wycieraczki będziemy rezać