Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darecy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darecy

  1. Gratulacje! ale piękne wozidło:kox:
  2. Cuber masz może nr dokładki do przedniego zderzaka s-line zbieram graty na zewnętrzny pakiet.
  3. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znowu z o tych navi BTW MMI 3G high HDD ale bez sim cart
  4. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    masz inne łamania, nie wiem jak w sedanie to wygląda ale chyba podobnie masz przykład tył:
  5. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki, czyli warto dokladke sama kupic za 120 pln.... Wiem ze to sztukateria ale sprobuje ja wyrezac w zwyklym zderzaku, slyszalem ze da rade ... moze przetre szlaki, najwyzej domowie zderzak suchy s...line Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 nie wyrezasz ja dzisiaj próbowałem inne łuki i łączenia, jest tego o wiele więcej jak się spodziewasz dzisiaj z Grzesiem (pewnie już miał mnie dosyć) wisiałem na tel około godziny omawiając temat i sobie odpuściłem Finest CAR ART S-Line Valence Group Purchase... przeczytaj cały temat - są fajne pomysły
  6. Tak, jest taki efekt, jeszcze nie testowałem na autostradzie, przy dużych wiatrach bocznych. Wydaje mi się, że po wyciszeniu przestało tak mocno "dmuchać" i huczeć
  7. Zakładaj, wygłuszenie plus wysokotonowe, nie będziesz żałował
  8. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi działa na DQ i mce M.
  9. Ja odpaliłem swoje 2 bramy bez problemu, na sterowniku bez literki, Wersja EU, proces uczenia sie był kilku minutowy, a nie tak jak u Ciebie. Gdy kupowałem swój sterownik w pytałem w aso, a tam mi odpowiedzieli, ze z literka "C" obsługuje podobno oba kontynenty. Kupiłem jednak bez literki, starszy sterownik lecz na 100% działający w PL. A sam sterownik w ASO to koszt 3300zł
  10. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie tak dużo, Lampka 150 Sterownik 240 Uchwyt 20 Wiązki i piny 60 (cześć miałem) Do tego kable, taśma bezpieczniki... wiadomo
  11. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz napisać coś więcej? Co trzeba kupić, jak się to konfiguruje żeby działało jak pilot do bramy, etc? Kobieta mnie pewnie zabije jak kupię kolejne graty do rezania, ale co tam... jak będę miał chwilę i natchnienie to zrobię to - "w zrób to sam"
  12. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tu masz: a do tego jeszcze sterownik mocowany w grillu
  13. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Łukasz przede wszystkim chodziło mi o aukcję i jej opis zakładałem to ustrojstwo do siebie i jest to bardzo prosty i pomocny mod...
  14. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jaki pilot:grin: to tylko 3 klawisze homelinka i to jeszcze bez panela za taką cene:grin:
  15. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Adam, nikt nie będzie Ci tu nic zachwalał ani polecał wrc Ci nie odpowie ale ja odpowiem za niego - na pewno tego ulepa by nie założył. jak zrobisz oryginalny system to nie będzie problemu na przeglądach, kontrolach i przy przyszłej sprzedaży... Twoja decyzja
  16. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Montuję Bi Xenon oraz lampy tylne LED lub FULL LED w Avancie . Kodowanie itp na każdym sterowniku bez błędów ! bez sprysków, regulacji i homologacji, na opornikach, własnej prokreacji :polew:
  17. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przekładka z żarówkowych wtyki 2x plug 8K0 973 705 B 2x plug 8R0 973 605 piny: 1x 0,5 mm 000 979 025 E 1x 0,75mm 000 979 164 E 4x 0,5 mm 000 979 009 E ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- korci mnie tylko ta cena 500$
  18. darecy odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Pod bixa podkładają oporniki aby podnieść z 35 do 55W, do tego mogą też zaoferować moduł sterowania góra - dół za 600zł aby ominąć brak regulacji lampy...
  19. darecy odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja diody SMD spokojnie w zegarach wymienialem, trzeba lutowac tylko sprawdź polaryzację Zegarek powinien sam się aktualizować... " piep...ony tapatalk, myślałem ze to ostatni post, jak odpisałem 19 nowych sie pojawiło... "
  20. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    et 27 jeszcze chyba nie wystaje ale nadal 8,5'
  21. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a szerokości nie ustala felga, którą kupisz np: 8,5' czy 8' lub mniej...
  22. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam 245/40/18
  23. darecy odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da rade bez problemu zakupiona dokładka dyfuzora s-lina leży i czeka na swój czas... jak duża rzeźba jest z dokładką dyf do zwykłego zderzaka? Co trzeba urwać, złamać czy wyciąć?
  24. tak ogarneli bez problemu, stuki-puki ustały... Gratki RNSa masz tam coś więcej czy samo navi? u mnie też wpadła gałka biegów od essy, zamówiony tylny dyfuzor od sline i zrobiłem profi wygłuszenie przednich drzwi i dodałem kilka głośników (w deskę + 2 tweetery + suba) do tego wzmaka od A6C7 - po woli muza zaczyna się podobać do tego czekają na półce manetki od A8 w piano - tu mam problem bo brak w A8 awantów i tylnej wycieraczki będziemy rezać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.