Treść opublikowana przez darecy
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jeśli podam swój da rade sprawdzić czy podejdzie ? Ogólnie to nie mam pakietu oświetlenia to pewno będzie trzeba zmieniać noo chyba że się mylę zrób tak jak Ci kolega radzi bo gdybać to można sobie ...
-
B8 TrOOOOp
Szukaj lepszego wzmaka 5 kanalowego...
-
Strefa Śmiechu
Te? http://m.allegro.pl/alufelgi-17-porsche-996-i3888493162.html
-
B8 TrOOOOp
Kodowanie siadlo bez problemu z CP tez nie było problemu praktycznie pług & play
-
B8 TrOOOOp
Ja mam MMI 3G bez B&o ale z subem i głośnikiem centralnym w desce... ... tylko mam tuner ze wzmakiem wbudowanym od A6 C7 - więc tu jest ta różnica
-
Demontaż tylnego zderzaka oraz dolnego dyfuzora w Audi A4 B8
Ja ostatnio u siebie dokładkę s-line tylną malowałem... Wolałem kiedyś ściągnąć zderzak, bo przy zwykłym nie mogłem za ch..a wyciągnąć hokeja. A, dokładka s-line jest mocniejsza, sztywniejsza i ma luźniejsze zaczepy więc wychodzi ze zderzaka po mniejszej męczarni i bez ściągania.
-
B8 TrOOOOp
od 8 minuty masz menu z subwooferem
- B8 TrOOOOp
-
Reflektory przednie - numery części
masz problem ze skrętem czy z zasięgiem reflektora?
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Wiem- do upalania komfortu to ja mam talent ---------- Post dopisany 09-02-2014 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2014 at 20:00 ---------- tylko gwoli informacji: w MMI 3G w zielonym menu w cars: włączamy APS (audi parking system), parking help menu zaznaczmy 2 ptaszki, cardevicemenu suwak z Audo na pozycję nr 1 lub 3, PS niestety z canem trzeba lecieć do przodu do złącza 46 wtyki 17f (przy komforcie są cany lecz z innych systemów)
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Aukcja Janusza - mumen tylko brać - bardzo rzetelny sprzedawca
-
B8 TrOOOOp
poszedł mail Janusz, czy subwoofer podświetla Ci się w MMI menu?
-
B8 TrOOOOp
Gdzieś miałem rozpiskę wyjścia radia ze wzmakiem do 3G, podeśle Ci na maila.
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
Zmień sterownik mce na ten z końcówką "D" ja tak zrobiłem i nie ma start stop i jest bez błędów
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
też jestem ciekawy? ale 4 x 50W to może być za mocno:eusathink:
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Grześ ale wedle sterownika klapy który łączy się i przelatuje module komfort, to chyba ten sam?
-
Montaż podgrzewanych dysz spryskiwaczy szyb
tu http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/ masz na schematach jak podłączyć pompki pod spryski i do bixa, przejrzyj temat.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
I jeszcze jedno pytanie: Zamiast ciągnąć can do wtyki (46s) do przodu można je gdzieś złapać w komforcie? Chodzi mi o T16e pin 6 i 15. Która wtyka i piny w sterowniku komfortu?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak jest i w B8 na MMI masz sterowanie światłem przestrzeni nóg (ambient light), a na przełączniku świateł jest od zegarów, klamek i innych lampek...
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Ja dorwalem prawy bez przycisku Adrian super wyglada teraz!
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Dzięki Grześ
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie zasilanie PDC 4 kanałowego to: T16e/8 - masa T16e/1 - bezpiecznik SF7 (7A) w ST4 (po 2009) a głośniczek to T16e/10 i 2 bo gdzieś posiałem schematy...
-
B8 TrOOOOp
ja mam jak coś to PW
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
- Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012
Masz problem z połączeniem modułu klapy z komfortem, Pin 3 i 7 wychodzący z klapy (warkocz) nie łączy się u Ciebie tam gdzie powinien - Can bus komfort high i low Communication to and from (J605) faulty Wiring and / or connections faulty (J605) Check measuring blocks Check wiring and connections to and from (J605) - Montaż elektrycznej klapy bagażnika w Audi A4 B8 Avant 2008-2012