Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory przednie - numery części


krzman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przy ostatnim podłączeniu VAGa okazało się, że mam problem ze skrętnością jednego z reflektorów. Problem w tym, że ja nie mam reflektorów skrętnych. Może coś kombinował, lub wymieniał poprzedni właściciel. Chciałem sprawdzić po naklejkach czy są skrętne, ale nie mogę znaleźć w internecie różnic w numeracji między skrętnymi a nieskrętnymi. Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektory Dynamic skrętne nr:

-8K0 941 003S

-8K0 941 004S

Poprzednie moje reflektory były z literą C zwykłe. Nr które ci podałem mam na OOOO ,występują skrętne jeszcze z innymi nr. kolega WRC ma na pewno z innymi nr. napisz do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro wpisałem w wyszukiwarce "skrętne" i wyskoczyły numery z końcówką G i C, chociaż na innej aukcji z końcówką C był wystawiony jako nie skrętny. Dlatego właśnie zgłupiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu bym się nie sugerował allegro, tam jest pełno zderzaków S-line które nie mają zupełnie nic wspólnego z S-line:facepalm: z lampami podobnie, aby tylko znaleźć jelenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VAGu wyszło, że jest błąd ze skrętnym reflektorem. Ale ja nie mam skretnych. Nie wiem czy fabrycznie byłby skrętne, potem się coś zepsuło i kodowaniem wyłączył skrętność poprzedni właściciel. Może warto naprawić.

Zamiast grzebać w kodowaniu pomyślałem, że lepiej poszukać po numerach czy są skrętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj numer sterownika 55 xenon oraz lamp :wink:

Nie jestem pewien czy to jest sterownik, ale wydaje mi się, że przykręcane do lampy metalowe "cóś" to jest właśnie to ;)

nr sterowników: 1 307 329 218

reflektor lewy: 8K0 941 003 C

reflektor prawy: 8K0 941 030 P

Coś ktoś zmieniał, bo prawy jest z 26.09.2011 a lewy z 08.05.2009. Pewnie jeden jest skrętny a drugi nie, dlatego wywala błąd, ale jeśli ktoś może to potwierdzić to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz być pewny czy masz skrętne wyciągnij lampę, 3 śrubki i zobacz czy masz trzeci moduł skrętu usytuowany pod lampą...

a i tak myślę że masz błędy modułu zasięgu reflektora (55) a nie skrętu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz być pewny czy masz skrętne wyciągnij lampę, 3 śrubki i zobacz czy masz trzeci moduł skrętu usytuowany pod lampą...

a i tak myślę że masz błędy modułu zasięgu reflektora (55) a nie skrętu :wink:

Dajcie jakieś foty jak to ma wyglądać, czym się różnią skrętne od nie skretnych z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skretne maja dodatkowy MODUL umieszczony od spodu lampy .

Aby go zobaczyc trzeba wyjac lampe :wink:

To co widac od tylu to przetwornica od LED oraz przetwornica od zarnika xenon D3S .

Audi A4 B8 8K0 moduł skretu 8K0941329 NOWY (3892641779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz być pewny czy masz skrętne wyciągnij lampę, 3 śrubki i zobacz czy masz trzeci moduł skrętu usytuowany pod lampą...

a i tak myślę że masz błędy modułu zasięgu reflektora (55) a nie skrętu :wink:

4 śrubki Jarku :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem Audi z uszkodzoną przednią lampą. Lewa przy uruchomieniu się poziomowała i skręcała, ale w trakcie jazy raczej nie. W prawej okazało się, że brakuje sterownika skrętu. Napisze jakie były jakie są wstawione i czy da się z tym coś zrobić:

1. Przednia lewa była i jest 8k0 941 003g sterownik był 8k0 941 329 jest 8k0 941 329d

2. Przednia prawa była 8k0 941 004g nowa 8k0 941 004s sterownik był i jest 8k0 941 329

Byłem już u jednego elektronika próbował ale nie miał czasu. W poniedziałek jadę do drugiego chciałbym mu coś podpowiedzieć o ile w ogóle jest możliwe coś z tym zrobić.

pozdrawiam Emylus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czytając forum wiedziałem od kogo uzyskam odpowiedź

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 15:44 ----------

Wymieniłem już sterownik i umówiłem się do elektryka tylko chyba nie za bardzo on się orientuje w kwestii xenonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...