witam!!!!-- mam problem z kablem-- VAG-COOMANDER 2.5 .Otórz ladnie mi zczytuje,gdy wchodzę w instruments -imobilajzer z licznika i odczytuje dane eeprom kod PIN ODOMETER PRZEBIEG .A gdy wchodze w ENGINE CONTROL UNIT -VAG-EDC15x- i klikam odczytaj Read eeprom z silnika program sie zawiesza , wchodze w menadzera zadan Windows i widze komunikat brak odpowiedzi , i niewiem czym to jest spowodowane ściagałem rużne programy wag-1,4 oraz wag-2,5 i we wszystkich jest tak samo . Programy testowalem na samym kompie bez polonczenia z samochodem , oraz z polonczeniem samochodu i mówie jak wyzej napisałem łończą się z Licznikiem a z silnikiem jóż nie. Moze miał ktos taki przypadek i może mi pomóc czekam na odpowiedz POZDRAWIAM ..ps moje auto 1.9 tdi afn 98 rok prod mój emil -- :)
[email protected]