Treść opublikowana przez papols4
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
E no zbedne gadanie. Jak bys mogl bys bral kupilem to nie fajne. Mam Hybrydy i zrobie ponad 350 km. Bylo tanio to bralem. Dziwne ze tak piszesz.... Prawde pisze:wink: Panowie zreszta kur.... Co jest w kieszeni mi siedzicie czy co. Kupilem bo chcialem. Stac mnie bralem. Nawet nie wiecie za ile poszlo......
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
E no zbedne gadanie. Jak bys mogl bys bral kupilem to nie fajne. Mam Hybrydy i zrobie ponad 350 km. Bylo tanio to bralem. Dziwne ze tak piszesz....
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Tylko i wylacznie to jest jedyna zmiana. ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- Udalo sie dostac dolot APR. Nareszcie nie bede sie martwil czy 3nik gumowy wytrzyma czy nie. Odrazu zmieni sie doplyw powietrza i zmaleje jego temp.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Jakie problemy? Polowa swiata tak jezdzi. Zrob inaczej to moze bedzie idealnie. Osobiscie robie tak jak na zdjeciu.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Lezy w garage i czeka na zalozenie.Wszystko juz jest tylko czasu brak. ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 13:10 ---------- U mnie bedzie dokladnie tak.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Zaplacilem po znajomosci u SID 2500 normalnie 3 tys
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Juz dawno sa Aluminiowe z RS4 ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Nie ma potrzeby. Zawsze zdarze przed noca. ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 22:33 ---------- Panowie jak by ktos szukal mam coolery z s4 ori za 150 zl 2 szt. Znaczek S4 na grill 80zl.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Pomylilem sie przeciez wiesz co zakladam. ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- Chlodnica w serii sie przydaje a co dopiero przy mocach szacowanych na ten set up 360km , tak zakladam ja do przodu na chlodnice obok wentylatora klimy.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Troszke nowosci, na czerwiec wsadzanie wszystkiego i jeszcze dojda tarcze nawiert 330 z przewodem w oplocie. Nowe turba HYBRYDA Kolektor Y po lakierowaniu Autko w cieplym garazyku.
-
[ALL B5] Audi S4
Werdestein jest w dobrej cenie.Opona naprawde godna polecenia.Jedna z najlepszych do driftu firm.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Grill sprzedany
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Zostal zakupiony nowy Grill rs4 http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/56/73/44/2856734451_1
-
Wałbrzych
Swidnica Arek 512 28 28 33 Powiedz ze od papola dostales namiar.Ogarnie , konkretny chlop.
-
Wałbrzych
Panowie mam kola ziowe,hamulce s4 moz ktos cos potrzebuje??Jestem z Walbrzycha
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
No cenna uwaga. Co do tetailingu to bylem u znajomka ktory w tym siedzi i mowi zeby nie ruszc nic bo juz musiala miec taki i jest lakier w swietnym stanie,dbam o to i pare gdzinek zawsze spedzam przy myciu. ---------- Post dopisany 16-11-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 19:29 ---------- Nowe graty na sezon letni Chlodnica oleju 19 rzedowa P1010009.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl Hamulce porsche 6 tloczkow na tarczach 330
-
[ALL B5] Audi S4
Super kolo.
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Poka to s4 oblukamy . Maurycy.
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Audi to lipa
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
To ja ide po popcorn . To juz wiesz Daniel komu gula rozruszales. :-)
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Moze tylko na filmie tak wyszlo??
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
UOTE=Buba;3085690]I tutaj dobrze bym się zastanowił nad wizytą u Witka Taka dobra rada żeby później zdziwienia nie było Czemu ???? Co z nim nie tak???
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Dla mnie 1wsza liga.
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Sondy 4 bo to AZB silnik jest??? Robota profi bedzie dobry samolot.
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
Eska nie ma pakiety chrom,chyba nawet takie nie wychodzily,listwy sa czarne ale daja jakis tam polysk.