Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

papols4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez papols4

  1. E no zbedne gadanie. Jak bys mogl bys bral kupilem to nie fajne. Mam Hybrydy i zrobie ponad 350 km. Bylo tanio to bralem. Dziwne ze tak piszesz.... Prawde pisze:wink: Panowie zreszta kur.... Co jest w kieszeni mi siedzicie czy co. Kupilem bo chcialem. Stac mnie bralem. Nawet nie wiecie za ile poszlo......
  2. E no zbedne gadanie. Jak bys mogl bys bral kupilem to nie fajne. Mam Hybrydy i zrobie ponad 350 km. Bylo tanio to bralem. Dziwne ze tak piszesz....
  3. Tylko i wylacznie to jest jedyna zmiana. ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- Udalo sie dostac dolot APR. Nareszcie nie bede sie martwil czy 3nik gumowy wytrzyma czy nie. Odrazu zmieni sie doplyw powietrza i zmaleje jego temp.
  4. Jakie problemy? Polowa swiata tak jezdzi. Zrob inaczej to moze bedzie idealnie. Osobiscie robie tak jak na zdjeciu.
  5. Lezy w garage i czeka na zalozenie.Wszystko juz jest tylko czasu brak. ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 13:10 ---------- U mnie bedzie dokladnie tak.
  6. Zaplacilem po znajomosci u SID 2500 normalnie 3 tys
  7. Juz dawno sa Aluminiowe z RS4 ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------
  8. Nie ma potrzeby. Zawsze zdarze przed noca. ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 22:33 ---------- Panowie jak by ktos szukal mam coolery z s4 ori za 150 zl 2 szt. Znaczek S4 na grill 80zl.
  9. Pomylilem sie przeciez wiesz co zakladam. ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- Chlodnica w serii sie przydaje a co dopiero przy mocach szacowanych na ten set up 360km , tak zakladam ja do przodu na chlodnice obok wentylatora klimy.
  10. Troszke nowosci, na czerwiec wsadzanie wszystkiego i jeszcze dojda tarcze nawiert 330 z przewodem w oplocie. Nowe turba HYBRYDA Kolektor Y po lakierowaniu Autko w cieplym garazyku.
  11. Werdestein jest w dobrej cenie.Opona naprawde godna polecenia.Jedna z najlepszych do driftu firm.
  12. Zostal zakupiony nowy Grill rs4 http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/56/73/44/2856734451_1
  13. papols4 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Swidnica Arek 512 28 28 33 Powiedz ze od papola dostales namiar.Ogarnie , konkretny chlop.
  14. papols4 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Panowie mam kola ziowe,hamulce s4 moz ktos cos potrzebuje??Jestem z Walbrzycha
  15. No cenna uwaga. Co do tetailingu to bylem u znajomka ktory w tym siedzi i mowi zeby nie ruszc nic bo juz musiala miec taki i jest lakier w swietnym stanie,dbam o to i pare gdzinek zawsze spedzam przy myciu. ---------- Post dopisany 16-11-2012 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 19:29 ---------- Nowe graty na sezon letni Chlodnica oleju 19 rzedowa P1010009.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl Hamulce porsche 6 tloczkow na tarczach 330
  16. Super kolo.
  17. Poka to s4 oblukamy . Maurycy.
  18. To ja ide po popcorn . To juz wiesz Daniel komu gula rozruszales. :-)
  19. Moze tylko na filmie tak wyszlo??
  20. UOTE=Buba;3085690]I tutaj dobrze bym się zastanowił nad wizytą u Witka Taka dobra rada żeby później zdziwienia nie było Czemu ???? Co z nim nie tak???
  21. Dla mnie 1wsza liga.
  22. Sondy 4 bo to AZB silnik jest??? Robota profi bedzie dobry samolot.
  23. Eska nie ma pakiety chrom,chyba nawet takie nie wychodzily,listwy sa czarne ale daja jakis tam polysk.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.