Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slawekslupsk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam. Czy miał ktoś problem z okresowym wycieraniem przedniej szyby z czujnikiem deszczu przy pozycji nr 1, mianowicie nie działa ten tryb,wszystkie pozostałe działają poprawnie,czy aby problem nie był w czujniku deszczu. pzdr
  2. slawekslupsk odpowiedział(a) na slawekslupsk temat w Audi A4 B8
    dziękuję masz rację
  3. slawekslupsk odpowiedział(a) na slawekslupsk temat w Audi A4 B8
    sprawdzałem ....ledy mówimy o wersji poliftowej 2012-2015 z ledami z tyłu i przodu
  4. slawekslupsk odpowiedział(a) na slawekslupsk temat w Audi A4 B8
    ok rozkręcę jutro jeszcze raz ,może faktycznie tam siedzi żarówka
  5. slawekslupsk opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam B8 polift ,światła ledowe. Nie świeci się jedno ze świateł wstecznego. W powszednich wersjach po prostu wymieniałem żarówkę a co tutaj???przy ledach? macie doświadczenia w tym temacie? pzdr
  6. Tak. Prawdopodobnie tak to się nazywa co nie zmienia faktu że spodziewałem się lepszej widoczności po bixenonach. pzdr
  7. Zabijcie mnie ,ale albo jestem ślepy, albo ja tej regulacji nie mam jutro sprawdzę jeszcze raz .pzdr u mnie kolego nie ma regulacji, sprawdzałem...swoją drogą to pierwsze auto moje bez recznej regulacji świateł Wg książki Aby obciążony ładunkiem samochód nie oślepiał jadących z przeciwka, samochód został wyposażony w regulację zasięgu świateł. W samochodzie z reflektorami ksenonowymi zasięg świateł przestawia się automatycznie, również podczas hamowania i przyspieszania. Zauważyłem , że można jedynie w zakładce car/oświetlenie zewnętrzne/przetw. reflektorów lekko podnieść lub obniżyć poziom oświetlenia wyjściowego pzdr
  8. Szukałem w książce i z tego wynika że światła ustawiają się automatycznie do kątu nachylenia auta.tak więc chyba manualnie nie jest możliwe ustawienie świateł jak w starszych modelach......pzdr
  9. slawekslupsk opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Światła mijania świecą za nisko i za cholerę nie wiem jak je podnieść próbowałem poszukać w mmi ale nic nie znalazłem. Dodam że chodzi o wersję z ledami pzdr
  10. Cześć wszystkim. Mam na imię Sławek. Stałem się posiadaczem Audi i co za tym idzie fanem tej marki. Happy New Year 2012

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.