Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damiano88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Damiano88

  1. Podsumowując: Najlepiej jest nie kupować auta, chyba że z pewnego źródła, bo wszyscy kręcą, oszukują i manipulują Niektóre samochody z przebiegiem (autentycznym) 400-500kkm są w lepszym stanie technicznym niż podobne z mniejszym przelotem... jak ktoś dbał to auto będzie sprawne.
  2. z tymi zdjeciami to chodziło mi o ten przód a co do przebiegu, to żeby mieć pewność trzeba by samemu jechać za granicę kupić od prywatnej osoby (bo handlarze kręcą) i wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że przbieg jest autentyczny... I jak tu nie pić
  3. jak go oglądałem to też to zauważyłem... chociarz w porównaniu do przodu to i tak nie wygląda to źle...faktycznie przejadę się z jakimś blacharzem i niech zobaczy co i jak...
  4. http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-niezawodne-oszczedne-C22000035.html tu jest do niego link, ale zdjęcia nie oddają tego co jest naprawdę. no i właśnie dlatego pytam bo sam nie jestem pewny... ale patrząc z 2 strony to nie musiał być dzwon bo maska i błotniki pasują... tylko tez zderzak i lampy
  5. Witam Jak w temacie... Chodzi mi o to, że dzisiaj oglądałem a4 całkiem ładnie się prezentowała, ale przód wygladał paskudnie tzn. zderzak odstawał od strony kierowcy i lampy jakoś dziwnie wychodziły poza maske. Szczeliny między maską a błotnikami były równe, pod maską też było prosto. Z tego co wyczytałem tu na forum, żeby wymienić rozrząd trzeba ściagnąc cały przód. Czy jest możliwe, żeby przód był źle poskładany??
  6. Witam Wszystkich! Jestem Damian i jak narazie jeżdże VW Vento 1.9TD ale mam zamiar przesiąść sie do porządnej A4 W końcu co Audi, to Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.