-
[Małopolska] Widziany, widziana
Slyszalem slyszalem Pzdr
-
Przesunięta tylna belka ?
Z góry przepraszam za wchodzenie z butami w temat ale nie chce zakładać nowego. Miałem wymienianą tylną belkę i od tego czasu podczas jazdy na wybojach slychać z tyłu skrzypienie.Macher nie nasmarował gum czy co ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdrowienia dla Sebastiana -blue B6.Bliska,Makuszyńskiego dziś popołudnie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś od południa pod ZIKIT-em na Centralnej.Ciemno-granatowe B7 Avant na klubowych ramkach
-
Wycena naprawy nadkola A4 B5
a wstawienie całej ćwiartki ?
-
Wycena naprawy nadkola A4 B5
Witam.Panowie miałem małe nieprzewidziane parkowanie na poboczu i taka sytuacja Jak myślicie jaki koszt doprowadzenia tego do normalności? http://zapodaj.net/6f6151dc47406.jpg.html http://zapodaj.net/87ef49a79c961.jpg.html
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Jest gdzieś jakieś foto jego furacza? Bo nie moge znaleźć wątku z jego A4.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Niestety nie Ktoś okolice Proszowic.a Wafel chyba Krosno
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kraków,dziś,godzina 16:30,stacja Bliska na Makuszyńskiego. Czarne A4 B6 1.8T sedan S-line zew/wew na KPR.Klapa tylna US. Kierowca Pan koło 50 kolor włosów metalik. Zna ktoś ?
-
Radio nie gra powyżej połowy możliwości podgłoszenia
Gdy są podłączone tylko przednie głośniki przez ISO to wszystko jest ok.
-
Radio nie gra powyżej połowy możliwości podgłoszenia
Znaczy ten kabel z kostki który idzie w głąb auta zamienić na kabel bezpośrednio od akumulatora ?
-
Radio nie gra powyżej połowy możliwości podgłoszenia
Witam.Po zmianie radia z Blaupunkta na Pioneera i przerobienia kostki mini-iso z tylnich głośników i podpięciu ich do iso od strony radia wszystko jest ok do czasu aż podkręci się muzykę mniej więcej >50%. Głośniki przestają grać chociaż radio działa.Wtedy trzeba zrobić reset radia i gra ale tylko do pewnego zakresu głośności. O co chodzi?
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
Ona stoi na allegro/automoto :] byłby $$$ to brałbym w ciemno
-
Jaki internet mobilny na kartę ? Play,Plus,Orange, T-mobile ?
Zdecydowałem się na Play.Zasięg cały czas powyżej 90%.Prędkość względna więc narazie jest okej.
-
Gdzie kupić w Krakowie złącze AUX ?
Pany.Jak w temacie.Gdzie w Krakowie można kupić złącze AUX do radia Blaupunkt
AudiJestBogiem
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta