Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bolek21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bolek21

  1. W sobote wymienialem czujnik i mam taki sam nr i jest wszystko ok a tez mialem blad czujnika ale tez mialem pusta klime , po wymianie i nabiciu wszystko jest dobrze . Czujnik masz z dobrym numerem
  2. Narazie szukam czasu by nabic klime i moze w sobote sie uda ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 19:29 ---------- Nabilem dzisiaj klime i stary czujnik cisnienia klimy przepuszczal , wymienilem czujnik i nabita klima na nowo i wszystko chlodzi az milo tylko teraz do odgrzybienia hehe byla pusta i nie wiem bym sie spieral czy pusta klima zarznie kompresor bo jezdzilem na pustej i dziala sprezarka wiec nie wiem moze poprostu milem szczescie
  3. To fajnie dzieki za propozycje daj namiary na priv
  4. kumpel sprawdzal mi czy mam czynnik w klimie i go nie ma , wcisna srubokretem w miejce nabijania klimy i nic nie leci .
  5. On właśnie o tym myśle ale nie bardzo wiem jaki byłby najlepszy dla mnie ? A co myślisz o tej klimie?
  6. Nie byłem na vagu bo muszę jechać do gościa daleko i strasznie mnie tu drogo liczy i czy muszę vagiem coś zrobić z tym czujnikiem ? Q
  7. Wymienilem czujnik i teraz klima ( przycisk AC) wogole sie nie zalacza co to moze byc??
  8. to fajnie dzieki za trafne podpowiedzi jak bede mial juz czujnik wymieniony to napisze czy wszystko jest ok
  9. a co proponujecie gdzie i jak podniesc moc i do ilu koniikow??
  10. kurcze juz kupilem ten czujnik ale tez bedzie dobry co ??? Audi A4 A5 8k0 B8 S4 czujnik klimatyzacji oryginał (3161355933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  11. Koledzy elektryk zaproponowal mi ze jest w stanie wgrac polskie menu do MMi i zarazem zwiekszy mi moc silnika do 170 koni co o tym sadzicie , spotkal sie moze ktos z tym programem . Gosc zapewnia mnie ze juz to robil i nie zaszkodzi napewno , ale sie wacham i chcialbym zaczerpnac opini kto na tym sie zna . Za wszystkie podpowiedzi bede bardzo wdzieczny.
  12. Witam koledzy czy ten czujnik G 395 da sie wymienic bez spuszczania klimy??
  13. nie mam nr bledu ale wywalilo blad czujnika cisnienia i tempratury klimatyzacji ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 21:49 ---------- mam pytanie jeszcze czy do wymiany tego czujnika trzeba spuszczac klime czy jest zawor zabezpieczajacy tak jak w b6 ??? ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- moze ktos podeslac schemat bezpiecznikow z podszybia ktory jest od czujnika klimy? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- wypowie sie jeszcze ktos?? ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 21:39 ---------- Audi a4 b8 A4 b6 b7 8e0 klimatyzacji czujnik (3179689988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktos moze sie orientuje czy ten czujnik bd dobry do mego auta ??
  14. jade zaraz do goscia pod VAGa co mam dokladnie posprawdzac ? ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- jestem po VAGu blad czyjnika klimatyzacji ale moze byc tez bezpiecznik bo jest oddzielny od czujnika , ktos moze sie orientuje jaki jest koszt takiego czujnika ??
  15. dobra to bede szukal kogos z Vagiem a jak myslisz moge jezdzic autem ??
  16. sorki ale bardzo nie rozumiem , to od czego mam zaczac ?? i jak mam sprawdzic czy w ukladzie jest czynnik??
  17. ok a moge jezdzic teraz tym autem??
  18. po wlaczeniu klimy brak jakiej kolwiek reakcji , o jakie wentylatory Ci chodzi?? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ---------- druga jest sprawa ze kupilem te auto zima i jeszcze nie urzywalem klimy na chlodzenie wiec nie wiem czy moze ja trzeba tylko nabic , co myslicie o tym??
  19. a co moze sie stac??
  20. ale mieszkam za granica i bardzo nie mam mozliwosci gdzie podpiac jakies inne sposoby??
  21. koledzy nie chlodzi klima , mam pytanie co moge sprawdzic by dowiedziec sie co to moze byc nie tak z nia ??
  22. dzieki a orientujesz sie moze ceny takich zarnikow??
  23. Po co ci żarniki na zapas. One nie padną z dnia na dzien będziesz widział że barwę zmienia czy mruga wtedy wymienić warto chce na zapas poniewaz bym je kupil w polsce troche po tanszej cenie bo mieszkam zagranica i pewnie tutaj bd musial troche za nie zaplacic , a jak sprawdzic ze ksenon sie konczy , to jest moje pierwsze auto z ksenonem !!
  24. Koledzy mam pytanie czy orientuje sie jakie zarniki ksenon siedza w moim aucie ?? Chcem se kupic na zapas by miec . Audi A4 b8 model 2009 2.0 CR 136 koni !!
  25. siostra tez ma packardballa to zobacze w poniedzialem czy ruszy cos dzieki za pomocne komentarze pozdrawiam jak sprawdze to napisze czy zatrybilo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.