gandis

O gandis

Osiągnięcia gandis

Reputacja

1. witam mam maly problem z linka otwarcia maski. Kupilem audi a4 i byl tylko sam drut ktory musze lapac kabinerkami i tak otwieram maske. Chcial bym poprosic o jakis opis(najlepiej schemat) jak zalozyc nowa linke pod uchwyt w kabinie bo nie mam pojecia jak to zrobic przeszukalem gogle ale nic kakretnego nie ma. Prosze o pomoc mecze sie juz kilka dni bez rezultatu a nie chce uszkodzic czegos innego. [mod]Gdzie jest prefix!? i nie ten dział (proszę czytać opisy działów) - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod][br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 05:38_________________________________________________wielkie dzieki forumowicze za pomoc oraz wskazowki ktorych w ogole nie otrzymalem. Problem zalatwiony temat zamkniety!
  2. SIEMA witajcie klubowicze od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 96r dlatego postanowiłem się do was przyłączyć, by dowiedzieć się więcej na temat tej pięknej maszyny Nie jestem takim zwolennikiem forum gdzie ktoś coś narzuca tak jak się jemu podoba, czy wysyła do google by poszukał odp. na dręczone go pytanie... szkoda gadać bo by można było się rozpisać... ale dla tego autka można się przełamać, wiec mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i klubu, bym mógł bardziej zadbac o A4 pozdrawiam