-
Filtr powietrza a filtr kabinowy ?
juz chyba wiem skad ten nick devastation he a nie mogla od drugiej strony tj od nawiewów wpuścić ps mam piankę więc wiem jak wyglada wężyk
-
Filtr powietrza a filtr kabinowy ?
niepokoi mnie tylko "Musisz zdjac schowek zrobic mala dziurke w obudowie za wentylatorem" jaka dziurke ale moze jak odkrece to zobacze o co chodzi.... w gestii podbudowania mojej oceny dzisiaj sprawdzalam czy cewki mi nie ciekna, bo cos sie pociło, również filtr kabinowy wymieniłam a na powietrza zabiore się przy kolejnym weekendzie, teraz no.1 klima.
-
Filtr powietrza a filtr kabinowy ?
moi drodzy panowie wiem wiecej niz wam sie wydaje wiec niedoceniacie mnie
-
Filtr powietrza a filtr kabinowy ?
wpuscic pod firtlem kabinowym czy w wentylatory od srodka auta?
-
Filtr powietrza a filtr kabinowy ?
dzieki, kurcze klima mi smierci jakby cos zdechlo w niej, ozonowalam juz ja i wymienilam filtr w podszybiu, mysle czy moze powietrza cos da? Jakaś moze rada?
-
Filtr powietrza a filtr kabinowy ?
Czy możecie mi powiedzieć czym równi się filtr powietrza od filtru kabinowego? Oraz który gdzie się znajduje w modelu A4 B6 2002r sedan ?
-
Wymiana rozrządu B6
myslisz ze sciaganie zderzaka nie bedzie potrzebne? polecilbys czesci jakiejs konkretnej firmy ?
-
Wymiana rozrządu B6
napiszcie mi czy da rade wymienić rozrząd w B6 bez kanału?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich .....
aventia
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta