-
[B5 ALL] Nie działająca zapalniczka
Witam gniazdo 33 jest puste i tak było wcześniej myślałem że wypadł bezpiecznik ale nie bo chciałem włożyć i nie pasuje nie chce się trzymać w tym gnieździe 33
-
[B5 ALL] Nie działająca zapalniczka
Witam mam pytanko dotyczące zapalniczki dotychczas używałem jej do radia cb od wczoraj mam brak napięcia brak oświetlenia zapalniczki i nie wiem czemu nie ma u mnie bezpiecznika odpowiedzialnego za zapalniczkę chciałem uzupełnić bezpiecznik 15A ale nie pasuje do gniazda pomoże ktoś z klubowiczów pozdrawiam
-
[B5 ALL] Luzy pionowe w prawym kole
witam dzięki za pomoc jutro podniose auto i sprawdze
-
[B5 ALL] Luzy pionowe w prawym kole
Witam mam pytanko dotyczące luzu w kole przód w audi a4 i oczywiście ruszając kierownicą coś lekko stuka czy to coś poważnego ???
-
[B5 ABC] Złe wskazania poziomu paliwa i temperatury chłodzenia
ok spróbuje dzieki za pomoc
-
[B5 ABC] Złe wskazania poziomu paliwa i temperatury chłodzenia
mam nadzieja że ten widelec to nie żart masz może jakiś link do tego dzieła dzięki za pomoc
-
[B5 ABC] Złe wskazania poziomu paliwa i temperatury chłodzenia
Witam dorabiałem swego czasu kluczyk do samochodu były wyciągane zegary audi a4 98rok wszystko jest ok prócz wskazań paliwa i temp.chłodzenia po prostu zawyżają np. włącza się rezerwa a wskażnik pokazuje że jest jeszcze połowa baku i temp. chłodzenia np. po nocy rano po włożeniu kluczyka wskazuje już ponad 60stopni można samemu to ustawić czy tylko elektronik [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 19:26_________________________________________________ :mysli:Witam dorabiałem swego czasu kluczyk do samochodu były wyciągane zegary audi a4 98rok wszystko jest ok prócz wskazań paliwa i temp.chłodzenia po prostu zawyżają np. włącza się rezerwa a wskażnik pokazuje że jest jeszcze połowa baku i temp. chłodzenia np. po nocy rano po włożeniu kluczyka wskazuje już ponad 60stopni można samemu to ustawić czy tylko elektronik
-
[B5 ABC] Czujnik temperatury zewnętrznej
tzn. układ który montuje sie w zegarach gdyż czujnik mam chyba dobry znajduje sie z przodu samochodu przed chłodnicą klimy na allegra szukałem i nic szroty też
-
[B5 ABC] Czujnik temperatury zewnętrznej
witam mam w audi a4 98rok przy chłodnicy czujnik temp. zewnetrznej poszukuje czujnika do zegarów gdyż nie ma tam nic ciężko jest to dostać pomoże ktoś pozdrawiam
-
[ALL B5] Zamiana radia z Chorus na ALPINE CDE 9802RB - co potrzebuję do tego ?
Dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Zamiana radia z Chorus na ALPINE CDE 9802RB - co potrzebuję do tego ?
Witam posiadam radio Blaupunkt Chorus chciałbym zmianić na ALPINE CDE 9802RB co musze kupić aby zmienić jakie złącza i kostki ramki itp.
-
[B5 AFF]chrobotanie przy hamowaniu
Dzieki za pomoc amortyzatory i klocki do wymianki
-
[B5 AFF]chrobotanie przy hamowaniu
Dzieki sprawdze zastanawiam sie jeszcze co moze byc przyczyna falowania samochodu przy predkosci 100 do 120 tak jak bym płynął
-
[B5 AFF]chrobotanie przy hamowaniu
Witam wszystkich mam pytanie co moze byc przyczyna chrobotania przy hamowaniu po nacisnieciu nogi na pedał hamulcowy słychac dziwne chrobotanie pomoze ktos pozdrawiam zaznaczan ze nie jes to ABS prosze uzywac prefiksu przy nazywaniu tematu.poprawione
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich fanów audi A4 pozdrawiam
keza
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta