Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sbeniu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam serdecznie. Posiadam Audi a4 B5 z 2000 rocznika 1.9 tdi AJM 115 KM. Posiadam wycieki oleju z zaworu EGR i chciałbym pozbyć się oleju z silnika, czytałem już trochę forum i mniej więcej dość dużo się dowiedziałem na ten temat, ale dla pewności chciałbym jeszcze upewnić zanim zacznę czyszczenie. Chciałbym wyczyścić zawór EGR oraz całą odmę i może kolektor itp. Odmę chciałbym odprowadził do zbiorniczka np. takie co mozna na allegro kupić ( http://allegro.pl/oil-catch-tank-zbiornik-pojemnik-odmy-odma-tuning-i5268699135.html). Prosiłbym o pomoc jak wyczyścić odmę, co odpiąć / odkręcić, jakieś pomocne fotki. Który wąż od odmy odciąć i poprowadzić do zbiorniczka, a który należy zaślepić. Ci którzy już to robili mile widziane zdjęcia w którym miejscu zamocowali taki zbiorniczek aby było praktyczne. Przymierzam się również do uszczelnienia zaworu EGR, tak jak pokazano na filmiku, ale to dopiero po wyczyszczeniu odmy, jak bedzie taka potrzeba. Mile widziane pomocne zdjęcia.
  2. Witam, poszukuję rozpisanej instalacji radiowej do radia symphony. Chciałbym wiedzieć który kabelek za co odpowiada. Proszę o linku lub skierowanie do prawidłowego wątku, dużo szukałem i jakoś nie mogę znaleźć za pomoc serdecznie dziękuje.
  3. Witam wszystkich klubowiczów, mam na imię Sławek i posiadam Audi A4 B5 z 2000 roku silnik 1,9 TDi 116. Z korzystam z okazji i na wstępie chciałbym się dowiedzieć czy wersję Audi A4 B5 posiadają moduł komfortu?? Pytam z tego względu, gdyż zakupiłem sterownik centralnego zamka z pilotem RTX KE4 i chciałbym podłączyć domykanie szyb z pilota. Dziękuję za odpowiedź.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.