Treść opublikowana przez and6412
-
[B6] Jaką mam skrzynie?? ;-)
Nie wiem czy to ma jakieś znazenie, ale dziwne wydaje mi się że nie mam bagnetu do skrzyni biegów.
-
[B6] Jaką mam skrzynie?? ;-)
Ilość biegów jest 6. Czy to na 100% stwierdza ze mam multitronic?
-
[B6] Jaką mam skrzynie?? ;-)
No więc nadal nie mam jednoznacznej odpowiedzi ;-) Gdzie na wlepce jest to oznaczenie? Tzn. które to? PS co złego w podawaniu VIN? Nie bardzo widze jakieś zagrożenia.
-
[B6] Jaką mam skrzynie?? ;-)
nie, tzn chyba nie. Moze i dopatrzylbym sie tego ze obroty nie wzrastają przy przyspieszaniu o 10km/h ale potem juz sie rusza. Pytalem bo wlasnie nie jestem pewien tego. Ciezko cos dokladnie oserwowac i do tego prowadzic ;-)
-
[B6] Jaką mam skrzynie?? ;-)
Czyli jednak multitronic bo ma 6 biegów (czy to pewna informacja w nowym A6 Tiptronic ma 6 biegów) ;-) Czy ja dobrze rozumiem czy to jest ta bezstopniowa skrzynia biegów? Bo za cholere nie czuje zeby jakos inaczej sie jeździło niż zwykłym tiptronic'iem? Powinienem czuć różnice? Dziekuję
-
[B6] Jaką mam skrzynie?? ;-)
Witam Kupilem auto (a4 B6) z automatem. Wszystko fajnie tylko wszyscy mieszaja sie w zeznaniach czy ta skrzynia to Multitronic czy Tiptronic? Moze mi ktoś pomóc? VIN to: WAUZZZ8E14Axxxxxx PS. Co ile zmienia sie w tej skrzyni olej? z góry dziekuję
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich zarejestrowałem się bo choć nie posiadam jeszcze audi to obecnie chcę takowe kupić. Szukam A4 B6, w dieslu lub 1.8T. Będę miał kilka dręczących mnie pytań do zadania ale to juz w innych działach ;-) pozdrawiam Andrzej