Treść opublikowana przez pawweel91
-
1.8 AVV Proszę o analizę logów dynamicznych
Witam forumowiczów. Nadal walczę z brakiem mocy, lecz bez skutku. Dzisiaj wykonałem logi i wyszło takie coś Benzyna http://vaglogi.pl/log-001_002_003_UuNe1mv.html http://vaglogi.pl/log-002_033_737K2.html LPG http://vaglogi.pl/log-001_002_003_U0lI2.html http://vaglogi.pl/log-002_033_Ut853Y.html Myślicie że wszystko jest z nimi dobrze? Pozdrawiam
-
1.8 AVV Proszę o analizę logów dynamicznych
Te są z PB, A na LPG nie robiłem. Ale mam u siebie problem z dziwnym przyrostem mocy w okolicy 3 tys, obrotów, tak jak by Turbo się załączało (ale niestety nie ma). I myślałem że przepływka pomoże, lecz problem pozostał. Ktoś miał z czymś takim do czynienia?
-
1.8 AVV Proszę o analizę logów dynamicznych
Jestem po sprawdzeniu całego kolektora, i wszystko jest szczelne. Podmieniłem przepływke i wyszło coś takiego http://vaglog.pl/log-002_033_831Wua.html Czuć zdecydowaną poprawę, ale nie wiem czy jest tak jak powinno być
-
1.8 AVV Proszę o analizę logów dynamicznych
http://vaglog.pl/log-002_033_pWs40.html Z góry dziękuje
-
[1.8 AVV] Powtarzający się błąd 17536
Po 2 latach w końcu dorobiłem się oprogramowania i wyszły mi takie oto logi (Na PB) http://vaglog.pl/log-002_033_pWs40.html Jak to widzicie ?
-
[1.8 AVV] Powtarzający się błąd 17536
Tak zrobię. Dzięki za radę
-
[1.8 AVV] Powtarzający się błąd 17536
Witam Mam problem z ciągle pojawiającym się błędem : 17536 Mieszanka za uboga strona 1- regulacja długoterminowa brak osprzętu / nie związane ze sprzętem- BŁĄD SPORADYCZNY Wymieniłem pzrepływkę i ciągle jest to samo. Ma ktoś jakieś pomysły co może być przyczyną ? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów Jestem posiadaczem Audi a4 b5 1.8 20v Pozdrawiam