Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

..::CZARNY::..

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ..::CZARNY::..

  1. No tak czytam ten temat i jedyna w miarę sensowna odpowiedź. Zrobiłbym to samo. Rozkręcił ECU i zobaczył co tam się dzieje. Nie wiem jak w Audi, ale czasami nie ma wlutowanej wstawki żadnej, tylko po prostu jest kość inna w "ori przystawce"
  2. nie, nawet od A4 z mocniejszym silnikiem nie będą pasować- przecież mocniejsze jednostki by je poukręcały to jak totolotek
  3. ..::CZARNY::.. odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    domniemam, że chodzi o reset DME/DDE tak się tego nie robi Bezczelnie skopiowane skądś tam: Wielu ludzi popełnia ten błąd ,ze odłącza aku na pare chwil i wydaje im się,ze to prawidłowo wykonany reset DME . Niestety , jest to nieco bardziej złożona procedura - 1) odłączamy aku - najpierw minus , potem plus 2) zabezpieczamy aku ,zeby kable w zaden sposób go nie dotkneły wywołujac spiecie 3) przekrecamy stacyjke w pozycje 2 4) teraz musimy połączyc kable aku na przynajmniej 10 minut - to spowoduje zresetowanie kondensatorka ECU/TCU 5) po upływie tych, dajmy na to 15 minut , wyjmujemy kluczyk ze stacyjki, na nowo podłączamy aku : "+" potem"-" 6) uruchamiamy silnik i pozwalamy mu chodzic na biegu jałowym przez 5 minut 7) wyłączamy go na 5 minut. 8 ) Cool teraz uruchamiamy ponownie i ruszamy - na najnizszym mozliwym biegu ( zaleznie od typu skrzyni ) przyspieszamy przez cały zakres obrotów( do przynajmniej 5000 rpm) i potem pozwalamy autu samodzielnie wytracic obroty az do obrotów biegu jalowego - i tak trzykrotnie 9) nastepnie znów zatrzymujemu auto i pozwalamy pracowac na biegu jałowym przez 5 minut gotowe! :]
  4. identyczne objawy miała moja koleżanka. wyskoczył wężyk z zaworu dodatkowego powietrza, który znajduje się przy kolektorze ssącym.
  5. równie dobrze też mogli źle ustalić wałek. wówczas jednak bardziej słychać stukanie, niż szum.
  6. :th: zdecydowanie tak! tylko te w linku letallec-a się nadają
  7. twardym pedałem sprzęgła bym się nie martwił, gorzej jakby nie było nic pod nim jeśli nie reaguje na gaz, może pompka paliwowa? albo przepływomierz coś ściemnia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.