Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

icenter

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam po dluzszej przerwie.wreszcie w domu tak wiec odebralem niunie z nowym tlokiem,uszczelkami itd itp. autko chodzi calkiem calkiem,powiedzialbym nawet ze lepiej lecz jest 1ale. zauwazylem ze jest mocniejsza i zrywniejsza i...wiecej pali. sprawdze to dokladniej ale na ta chwile wychodzi nie cale 9l.cos jest nie tak.Czyzby fachmani cosik poprzestawiali? dodam,ze nim wyszło ze to tlok,sprawdzali wtryski i pompe(wartosci cisnienia).p.s co do stanu tech.z przed awaria to przebieg rzeczywisty(stan zgodny z danymi w bazie danych aso.a poprzedni wlasciciel rocznik 1943 wiec moze tak nie deptal ale ktoz to wie,moze mial szybkiego wnuka? Znowu trzeba poprawiać temat za Ciebie. Kolejne wylądują w koszu. [spedyt]
  2. witajcie. Chciałbym powiedziec ze audi tez moze zastrajkowac generalnie. Otóz podczas porannej jazdy,tuz po redukcji z4 na 3 gang przy ok 1200rpm wladca p. sie wy...tzn całkowicie stracił moc wielkie szarpanie do ok 2200rpm,niebiesko-biały dym z tyłu.8godz pozniej zapalil bez problemu ale na 3gary.szybka wizyta u mechanika kontrola kompresji i iiiiii praktycznie 0 na 1 garze.2dni pozniej wszystko wiadomo>pęknięty tłok dokl.jego denko.piekna szczelina idealnie dzieli tlok w poprzek wzdluz sworznia.W poniedzialek odbieram furke i postaram zrobic zdjecie.fajnie co? podobno te motory sa trwale.a moze to jak zwykle po prostu pech? czy ktos juz tak mial? pytam bo nie wiem czy trzymac mobilka czy po naprawie do zyda? pozdrawiam kle,kle,kle
  3. witam ostatnio moja sniezynka strzela ,tzn brzeczek piszczy w trakcie i ok. 3sek po odpaleniu oraz mruga czerwona duza kontrolka ukl. hamulcowego. dodaje iz plyn w ukl.ham.jest na odp poziomie ,natomiast vag nie widzi zadnych bledow.poza tym dzieje sie to glownie przy temp.ponizej minus3st. caly ukl. dziala bez zastrzezen.czy moze to byc poczatkiem czegos fajnego? prosze o podpowiedz pozdrawiam z Gliwic Temat poprawiony [cayenne]
  4. :audi:witam wszystkich Władców pierścieni. Kłania sie Marcin w a4 b5 z piekielnym afn Mam nadzieję ze dowiem sie czegos nowego i komus pomogę w potrzebie moim skromnym doswiadczeniem. Waszą strone odnalazlem na google. Niech kle,kle kle bedzie z Wami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.