-
Elektrozawór
Po skasowaniu wszystko gra n-75 znów cyka autko ma znów kopa dzięki za sugestię Pozdrawiam szerokosci
-
Elektrozawór
kolego po odłączeniu żarówki przez mała pół roku po włączeniu zapłonu było słychac cykanie elektrozaworu n-75 a zatem chyba nie wpłnęło to na negatywną pracę sterownika nie wiem dalrj co robic? ---------- Post dopisany 08-02-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 16:16 ---------- Witam po wykonaniu vagu wyswietla taki komunikat-zawór magnetyczny cisnienia n-75 doładowania przerwa lub zwarcie do masy bład sporadyczny pytanie skasowac ?
-
Elektrozawór
Dzięki w poniedagnosty poniedziałek podjadę do diagnosty Pozdrawiam
-
Elektrozawór
Witam wszyskich klubowiczów **W czerwcu wymieniałem wszyskie węże przy elzaworach n-18 i n75 wowczas podłączłem żaróweczkę pod przewody elzaw n-75 po dodawaniu gazu żarówka pulsowała jasniej gdy obr siln były większe i odwrotnie elzawór n-75 też idealnie stukał obecnie nie słychac pracy elzaw n-75 i brak jest napięcia na cewce sprawdziłem elzaw n-75 podpinając pod aku pracuje idealnie co się stało że brak jest napiecia i co jest odpowiedzialne za sterowanie tego zaworu sprawdziłem też ciągłosc przewodów są wg mnie całe proszę o podpowiedz gdzie szukac usterki dziękuję za każdą sugestię Pozdrawiam
- Co to za błąd
-
Co to za błąd
Dzięki a gdzie ten czujnik szukac
-
Co to za błąd
Witam-co jest za błąd 00522 czujnik temp silnika -zwarcie do + v baterii i gdzie go szukac dzięki za każdą sugestię
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Witam-kolego jestem zainteresowany podłączeniem autka pod laptopa z twoją oczywiscie pomocą interesują mnie również kody vaga i soft po polsku z góry wielkie dzięki pozdrawiam
WARKO
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta