Treść opublikowana przez RadzJo
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Wpadł ostatnio czarny znaczek Audi, emblament na klapę Quattro oraz nowa ramka rejestracji. Tył zaczyna jakoś wyglądać. ? Niedługo najbardziej wyczekiwany przeze mnie mod. Oczy już bolą od tej kozy. ?
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Wczoraj byłem w Łukowie ? marzy mi się od s4 ale ciężko dostać ?
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Ledy oświetlenia + podświetlane klamki. Panowie jaka gałka zmiany biegów teraz będzie pasować? Szukam i nie mogę się zdecydować
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Kolejne mody. ? Światła tył led. ? Malowanie dyfuzora tył ? Polerowanie końcówek wydechu ? Auto dokładnie wyczyszczone w środku, skóry potraktowane Colourlock ? Soft 99 White ? Malowanie zacisków na czarno ?
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
To tylko folia. U mnie w okolicy nawet nie mają jak tego sprawdzić. Policjanci maja braki sprzętowe. ?Jakby co mam 30 % ???
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Wydech z mojej poprzedniej B8. Tam miałem downpipe i było głośniej niż teraz. Teraz zostawiłem sobie DPF bo Niemiec wymienił na nowy filtr. Żal wyrzucać. Jest ciszej, głos jakby bardziej rasowy ale na dłuższą trasę nie męczy ucha. Miałem mega sentyment do poprzedniej dlatego reanimuje ją ??
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Kolejny tydzień to felgi 19 cali, opony Pirelli P Zero 255/35 i tłumnik MGmotorsport z dyfuzorem S4 ?
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
-
Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport
Witam wszystkich ! ? Nadszedł ten dzień, w którym chce podzielić się z Wami moją obecną Aczwórką. ? Jest to moja druga B8 - poprzednia, również biała bliźniaczka, wzięła udział w poważnym wypadku i niestety z bólem serca jest dawcą części. ???? ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ To teraz trochę historii aktualnego auta. Wypatarzyłem je na mobile.de w Hamburgu. Jak się później okazało 20 km od pracy mojego teścia, więc działaliśmy szybko. Ogłoszenie prywatne, auto od nowości w jednych, niemieckich rękach. Wszystko udokumentowane, potwierdzone fakturami napraw, wymian itp. Dobrze wyposażone, nie zniszczone, więc krótko się zastanawiałem czy brać. Cena hmmm... Spora ale nie szukałem okazji. ? Rok produkcji końcówka 2008 roku. Silnik 3.0 CCWA, automatyczna skrzynia Tiptronic, zawieszenie 1bl, pełen S-Line, ADS, ACC, AHA, panorama, automatyczna klapa, skóra + alkantara, elektryczne fotele z pamięcią, webasto. Kupiłem je na 18 calowych felgach, dodatkowo 17 cali zimówki, nagłośnienie B&O, dokładany hak. Długo by wymieniać jeszcze ale najważniejsze chyba wymieniłem. Reszta wyjdzie w trakcie. ? ➖➖ Mody zrobione ➖➖ ▪️Grill plaster miodu ▪️ Przyciemnianie szyb przód 50 %, tył 5 % przepuszczalności światła ▪️Wydech MGmotorsport ▪️ Tylni dyfuzor od S4 + malowanie w black piano ▪️Ścięta kierownica + łopatki ▪️ Felgi 19' + opony letnie 255/35 Pirelli P Zero ▪️Lampy tył Led ▪️Kilka zmian, udogodnień w Vcds ▪️ Wosk Soft 99 White na karoseri ▪️Polerka końcówek wydechu ▪️Oświetlenie wnętrza led ▪️Ledy podświetlenia tablicy ▪️ Malowanie zacisków Foliatec Black ▪️Czyszczenie i impregnacja skór Colourlock ▪️Czarny znaczek OOOO Audi tył ▪️Emblament "Quattro" na klapę ▪️Ledy halogenów przód ▪️Okrągła gałka zmiany biegów ▪️Nakładki pedałów + podstopnica ▪️Dynamiczne kierunki ▪️Czarne znaczki S-Line na błotnikach ▪️Bezramkowe mocowanie tablicy rejestracji przód ➖➖ Plany ➖➖ ⭕ ⭕ ⭕ ⭕ ⭕ Nowa felga 19' na lato ⭕ Malowanie dekorów ⭕ Zmiana MMI 2g na 3g high ⭕ Obniżenie zawieszenia ⭕ idget spanidget spanWidget spanObniżeniedibezinbO
-
Audi A4B8 3,0 TDI White "alaRS4" Quattro
Easy ☝️dlatego jest w cudzysłowie i ala ?
-
Audi A4B8 3,0 TDI White "alaRS4" Quattro
To taki sam wydech ?
-
Audi A4B8 3,0 TDI White "alaRS4" Quattro
Witam ? Po sprzedaniu poczciwego B7 Avant 1,9 TDI z 2007 roku, przyszedł czas na młodszego brata B8 3,0 TDI z 2010 roku. ? Auto już trochę podrasowane, lecz zawsze znajdzie się coś do zmiany. ?? Wyposażenie : ▪️ 3,0 TDI 260 KM Quattro ▪️ Automat ▪️ Manetki ▪️ Cały wydech nierdzewka MGmotosport - przepiękny dźwięk ? ▪️Alufelgi 19' i opony Pirelli 235/35 ▪️Pakiet zewnętrzny i wewnętrzny S-Line, zawieszenie ▪️Przyciemnione tylne szyby ▪️Grill RS4 W planach : ▪️Chiptuning na 300 KM ▪️Aluminiowe nakładki na pedały ▪️Lusterka zewnętrzne w czarny kolor ▪️Alufelgi czarne 19' ▪️Spolszczenie nawigacji i aktualizacja map ▪️Dynamiczne kierunki lusterek
-
Pokrętło kierunku nawiewu powietrza
Witam. Wypadło mi podczas sprzątania pokrętło kierunku powietrza w kratce od strony kierowcy. Czy ktoś wie jak to złożyć ? Gdzie powinna być ta mała blaszka ? Pozdrawiam
- Problem
-
Problem
Witam. Przy demontażu zbiorniczka płynu do spryskiwaczy zauważyłem pewny ubytek który nie daje mi spokoju. Brakuje jakiegoś elementu łączącego poduszkę silnika. Brakuje jakiejś śruby czy tak ma być ? Pozdrawiam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Potrzebuję kogoś ogarniętego z Vagiem. PRIV
-
Spociki Radzyń Podlaski
Potrzebuję kogoś ogarniętego z Vagiem. PRIV
-
Spociki Radzyń Podlaski
hmmm.. no ja mam z 2007 audi ehhh... chciałbym zrobić dynamiczne i statyczne, żeby obadać co w trawie piszczy :P
-
Spociki Radzyń Podlaski
Potrzebni ludzie dobrego serca z Radzynia, Łukowa, Międzyrzeca czy nawet Lublina w celu zroobienia logów statycznych i dynamicznych mojej B7. Proszę o kontakt a na pewno się dogadamy.
-
Oklejanie dekorów
Najlepiej gdyby można było dobrać taką folię, która nie odbiega od oryginału, lecz z tym jest problem. Mam do oklejenia tylko listwy od kierowcy i pasażera, a reszta w super stanie. Jednak będe musiał wszystko zrobić. Ile czasu zajeła Ci całość ? Który element najtrudniej okleić ?
-
Oklejanie dekorów
Capulet, dzięki wielkie. Zastanawiałem się tylko czy zdzierać tą 'rybią łuskę' papierem czy nie. Już wszystko wiem i będę zabierać się do pracy w wolnej chwili. Widziałem gdzieś filmik na internecie i chyba nie ma w tym nic trudnego ;)
-
Oklejanie dekorów
Witam. Zamierzam odświeżyć moje porysowane dekory w aucie. Najłatwiejszym sposobem według mnie będzie oklejenie ich folią 3M (szczotkowane aluminium). Czy ktoś z forumowiczów już tak robił ? Czy trzeba zedrzeć ten podkład aluminiowy (rybia łuska) z oryginalnych listew żeby folia ładnie przylegała ? Wiem jak zdemontować listwy tylko mam wątpliwości czy trzeba je specjalnie jakoś przygotowaćprzed oklejeniem. Pozdrawiam