Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekeg

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekeg

  1. dzieki to jednak musze wyjac plywak a ta kaliracja ktorej link przeslales mi Szuszu_SG to jest do benzyny do diezla jest chyba inny tak mi sie wydaje
  2. ok dzieki ale slyszalem tez podobno ze mozna to jakos zrobic vagiem a czy bedzie jakos widac ktora blaszka jest od rezerwy
  3. wiem wiem zawsze sie staram ale miec jakas rezerwe nie zaszkodzi :>
  4. witam panowie mam problem jak wskazowka paliwa dojdzie do czerwonego pola samochod gasnie wogole nie ma rezerwy mozna to podobno ustawic vagiem moze ktos mi powie jak z gory dzieki audiczke mam z 95 roku 1,9 tdi 90 km
  5. tomekeg odpowiedział(a) na tomekeg temat w Audi A4 B5
    ok dzieki sprawdze moze to byc to
  6. tomekeg opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam wszystkich mam problem w kabinie slychac dziwny odglos kolo lewarka zmiany biegow (taki bardziej metaliczny) sprawdzalem uklad wydechowy jest ok poduszki pod skrzynia tez w porzadku . halas ten poteguje sie podczas jazdy na postoju tez slychac ale ciszej moze mi ktos poradzi co to moze byc bo naprawde nie wiem . myslalem juz ze to moze skrzynia . dzieki z gory pozdrawiam * zgodnie z regulaminem forum, używaj proszę prefixu przed każdym tematem (temat poprawiony) [Musashi]
  7. tomekeg odpowiedział(a) na tomekeg temat w Audi A4 B5
    wielkie dzieki za pomoc odezwe sie jakby co i jak ja bede mogl ci moze jakos pomoc to sluze pomoca (musimy sobie pomagac no nie )
  8. tomekeg odpowiedział(a) na tomekeg temat w Audi A4 B5
    adadur to kogo bys polecil tak na przyszlosc masz jakiegos dobrego mechanika
  9. tomekeg odpowiedział(a) na tomekeg temat w Audi A4 B5
    ja bylem u wakiecia i on mi tyle zawolal ale juz mam problem rozwiazany moj mechanik sie tego podjol troche to trwalo bo robil to pierwszy raz ale efekt jest dobry (slychac roznice) a mianowicie calkowita cisza nie to co wczesniej
  10. tomekeg odpowiedział(a) na tomekeg temat w Audi A4 B5
    wielkie dzieki jestem tego samego zdania
  11. tomekeg opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy zna ktos zaklad w elblagu gdzie mi ja wymienia za rozsadne pieniadze bo w jednym krzykneli mi 300 zl wydaje mi sie ze troche duzo patrzac na ceny opisywane w innych watkach temat !! już poprawiony, pre_pl
  12. spawana
  13. dzieki wielkie za wszystkie rady to nic mi nie zostalo tylo go wymienic a moze zna ktos jakis dobry i w miare tani zaklad w elblagu gdzie to moge zrobic
  14. bylem na kanale mechanik mowi ze wszystko jest dobrze ze to raczej plecionka nic mi nie zostalo jak ja wymienic moze to cos da
  15. witam mam problem z ukladem wydechowym na wolnych obrotach ma straszne drgania jak go delikatnie przycisne z tylu za koncowy tlumik wszystko cichnie polecono mi wymienic zlacze elastyczne na wydechu czy to moze byc jedyna przyczyna
  16. witam tomek z Elblaga niedawno kupilem audi a4 1.9 TDI jak narazie jestem zadowolony jezdzi sie naprawde przyjemnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.