czyli dobrze mowie ze te wszystkie rzeczy co napisalem (spalanie, moc) maja cos do softu w komputerze? Kto sie zajmuje takimi rzeczami w obrebie DolnegoSlaska?
Witam, czy po wymianie skrzyni z automatu na manual konieczne jest jakies przekodowanie komputera? Zauwazylem ze autko jakby wolniej przyspiesza w porowaniu do innych 2.0 tdi ktorymi mialem okazje jezdzic, tzn. brakuje tej mocy po 2 tys. obrotow. Druga sprawa to taka ze pokazuje mi strasznie duze spalanie na FISie (ok. 10-11l/100km). Istnieje cos takiego i jak to mozna zrobic?