mydlo

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez mydlo

1. W dniu 19.12.2023 o 10:04, sowiq napisał(a):

@mydlo tak, wymieniłem z iPhone 8 na 13 Pro i problemy ustały.

Próbowałeś łączyć po kablu?

Tak, też zrywa. Mam co prawdę 10. Koleś w serwisie mi mówił ze właśnie 12 i nowsze to Oni wiedzą o problemach, ale ze w 10 to się zdziwił.
    W styczniu jadę na przegląd i przy okazji zgłoszę problem. Może jakiś nowy soft wgrają.

2. W dniu 12.05.2023 o 11:54, sowiq napisał(a):
      1. na początku miałem duże problemy z Apple CarPlay (rozłączał się po kilku minutach), ale po wymianie telefonu ustały

Telefon wymieniłeś na innego iPhona?

bo dla mnie to jest zmora ten CarPlay.

strasznie wkurza jak co chwile się wogole całe mmi zawiesza.

3. 22 godziny temu, jaca.13 napisał:

Mateo  daj znaka jak wrócisz z tych bujanych wakacji ,fajnie byłoby się spotkać ze starą gwardią Mydło,Łepski,Bieniek,Gili,Olo,Alona,Tomex itd plus młodsze pokolenie i powspominać stare czasy :)

proponuje najbliższa sobota na 18 ? wpisujcie się kto chętny ?

Siemka Jaca,

z chęcią podjechał bym zobaczyć stare mordki i nowych dorumowiczów, ale napewno w tą sobotę nie dam rady.

A może tak w tygodniu wieczorkiem?

4. W dniu 12.01.2022 o 17:47, sowiq napisał:

Na pierwszej stronie mojego zamówienia, tuż pod ceną za auto, widnieje taki napis: "Finalna cena będzie potwierdzona w dniu rejestracji samochodu - korzystamy z cennika z dnia rejestracji."

Być może ma to związek ze wsparciem mHEV, na które załapało się moje auto. A może standardowa regułka, którą zawsze dodają, a nie zawsze stosują. Tak czy siak, z racji korekty cennika, musiałem dopłacić różnicę, o której pisałem wyżej.

Jak ja pierwotnie zamawiałem 50 Tdi to tez mi sprzedawca powiedział ze nieoficjalnie dostanę rabat chyba jakieś 12 tys pln to była jakaś premia ekologiczna do diesla z mHEV. Do mojej benzyny nie było już takiej premi.

Co do ceny nie miałem żadnego zapisu o cenie z dnia rejestracji.

W sobotę odebrałem w końcu  swoje auto po 1 roku i 2 tygodniach oczekiwania ?

5. W dniu 7.01.2022 o 08:51, jedrekx napisał:

Jak pojechaliśmy do Audi rozmawiać na temat nowego Q7 dla brata to stwierdzili, ze tylko produkcja (albo golasy z polskiego placu - wtedy tylko takie były ;) ).. a jak produkcja to przy analogicznym wypasie do poprzedniego (czyli mojego obecnego) rok czekania ;)

Dlatego to właśnie jest chore, dlatego napisałem ze soviq miał farta ze auto do produkcji i prawie w terminie odebrał

Ja mialem termin odbioru na kwiecień 2021 i co chwile przesuwali teraz nawet żadnej rekompensaty nie chcą dać za czas i „koszty” które poleciały

takze zawsze uważałem Audi za premium auta i obsługe a teraz zdanie trochę zmieniłem .

6. W dniu 6.08.2021 o 18:01, sowiq napisał:

Konfig. Zamówienie złożone 18. lutego, auto było w salonie na początku lipca. A potem stało prawie 3 tygodnie w oczekiwaniu na rejestrację, przez urzędy pracujące na pół gwizdka.

Autko super, co tu dużo pisać

a co do terminów to powiem Ci ze miałeś albo mega farta, albo ja mam mega pecha, ponieważ zamówiłem auto pod koniec grudnia 2020 i auto dopiero na dniach wjechało do importera w Poznaniu.