Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

martin352

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam podlaczalem pod kompa jeszcze raz i wywalilo ten sam blad co wczesniej a na klimatroniku nic nie pokazalo
  2. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    Sprawdzal mechanik wysprzeglik i pompe sprzegla.wszystko jes tak jak powinno dzisiaj zdejmuje skrzynie biegow i zobaczymy o co kAman
  3. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    dzięki sprawdzałem płyn hamulcowy i nie brakuje go w zbiorniczku pozdrawiam
  4. martin352 odpowiedział(a) na martin352 temat w Audi A4 B5
    zobacze czy płyn hamulcowy jest bo wczoraj wróciłem puzno ale żona mi coś mówiła że dolewała płynu bo mało było,jak wróce do domu to sprawdze,płyn był wymeniany 2 lata temu,biegu nie da się wrzucić ale podczas próby skaczą obroty,pedał moge wcisnąć ręką i wyciągnąć i dalej to samo,gdzie szukać tego wysprzęglika?
  5. martin352 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam wczoraj przy obecnych mrozach chciałem odpalić moje audi,lecz przed zapaleniem silnika wrzuciłem na luz i tu ku zdziwieniu pedał sprzęgła po wciśnięciu(przed odpaleniem)został w podłodze,silnik odpalił ale po lekkim przegazowaniu wskazówka obrotomierza skacze jak szalona,a sprzęgła nadal nie ma, biegi bez zapalania silnika chodzą ale pedał sprzęgła nadalzostaje w podłodze,może miał ktoś taki przypadek i coś doradzi jaka może być przyczyna? pozdrawiam
  6. witam ostatnio podczas hamowania pedał hamulca zrobił się twardy a auto wcale nie zwalnia podczas hamowania,dopiero po bardzo mocnym dociśnięciu pedału coś tam zareaguje,mechanik stwierdził że serwo lub pompa hamulcowa do wymiany.chcę kupić używaną pompę z servem i tu problem mam numer z nalepki serva: 8E0612105J ale ten drugi co jest pod spodem 4 litery mam nie czytelne czy to ma jakieś znaczenie? pacjent to a4b5 1.8ADR 97r pozdrawiam
  7. witam byłem podłączyć kompa pod audi i wyskoczył mi błąd 792 włącznik ciśnieniowy klimatyzacji-F129 przerwa lub zwarcie do masy,wiem że to ten czujnik w chłodnicy klimatyzacji,przez program sprawdzał mi klime i załączyła się ale na chwilę czyli kompresor ok,po wypłacie jadę na wymianę i ponowne nabicie i zobacze,chyba że ktoś ma inne propozycje że to coś innego
  8. martin352 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam od jakiegoś czasu zauważyłem że podczas jazdy klima się wyłącza i po 3-10 sekund znowu sama się załącza i tak co jakiś czas wczoraj ruszając do pracy włączyłem klime i nic nawet silnika nie obciążyło zatem nie włączyła się,ponowne próby nie dają rezultatu,dodam że była w zeszłym roku nabijana a po ponownym nabiciu nie było różnicy w chłodzeniu a wentylator klimy jest sprawny.,dodam że po naciśnięciu na klimatroniku załączenia klimy nagle nawiew mocniej dmucha nie zwiękrzając obrotów wiatraka, pozdrawiam
  9. martin352 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam przymierzam się do przyciemniania szyb a mojej a4b5 ale chciałbym wiedzieć jaką folię możecie polecić bo nie znam się na tym choć w golfie robiłem sam ale to była folia za 20zł i po czasie była do niczego wypaliło ją,czy w audi trzeba wymontować szyby boczne i ile taka folia kosztuje? a może ma ktoś zdjęcia jak taka wygląda pozdrawiam
  10. Witam czy moge wyslac wezwanie przedsadowe zaplaty ubezpieczalni bo dzisiaj mija 30dzien od zgloszenia. Dodam ze kilka dni wczesniej bylem na policji I Policja wyslala notatke z kolizji. Pozsrawiam
  11. Tak jest w istocie. Pracuję w takiej firmie, ale nie polecam korzystania z tej opcji (cesja wierzytelności). poszkodowany dostaje na rękę co najwyżej 40% wartości kwoty spornej. Lepiej samodzielnie zgłosić roszczenie wysyłając ubezpieczycielowi wezwanie do zapłaty, a następnie wnosząc pozew do sądu. W Twoim przypadku wzystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ubezpieczyciel "zechce" wypłacić dopiero po otrzymaniu pozwu. Do sprawy sądowej jednak nie dopuszczą (zaproponują ugodę), bo zaniżenie wartośći szkody (nieuwzględnienie niektórych elementów wyposażenia, zastosowanie niedozwolonych korekt i amortyzacji), a także niedotrzymanie ustawowych terminów, może skończyć się tylko jednym - przegraną sprawą, dodatkowymi kosztami i karą nałożoną przez KNF. Dzisiaj mija term in 30 dni na wyplate odszkodowania czyli jak dobrze rozumiem jutro moge wyslac I'm wezwanie zaplaty a jak nie bedzie skutku to do sadu.a czy moge to zrovic mailem?
  12. Ubezpieczyciel ma obowiązek przesłać na żądanie poszkodowanego, zarówno ocenę techniczną pojazdu po szkodzie, szczegółowy kosztorys naprawy, jak i wycenę wartości auta przed szkodą. Olanie podstawowych obowiązków może skończyć się tylko jednym - karą nałożoną przez KNF i niekorzystnym (dla nich) wyrokiem sądu. witam ponownie w poniedziałek mija 30 dni od zgłoszenia kolizji a TU nadal nie ma notatki policji nie wiem kiedy dostanę pieniądze a auto zrobiłem za własne pieniądze bo musze jakoś jezdzić do pracy, pytałem po różnych firmach odszkodowawczych o cesję wierzytelności ale moje auto jest za stare i się im nie opłaca brać prawa na siebie,chyba ze anacie może jakąś firmę która by się tym zajęła? pozdrawiam
  13. witam odgrzewam temat pisałem do Generali odwołanie od ich kosztorysu i uwzględniłem też że nie wpisali wszystkiego wyposażenia auta bo widnieje tylko klimatyzacja,a gdzie jest el.lusterka,wspomaganie,radio mp3,el.szyby,ledy do jazdy dziennej,halogeny,2 airbag,na te odwołanie dostałem odpowiedz taką że nic z tym już nie zrobią a kosztorys naprawy nie podlega negocjacji jest to ostateczna decyzja. normalnie paranoja urwać im głowe to mało a rzeczoznawca drugi raz nie przyjedzie bo nie ma takiej potrzeby,a gdy prosiłem o rapor ich poczynań wszystkich i wycene ile moje auto było warte w dniu kolizji sprawa umarła olewają wszystko. szkoda gadać jeśli ma ktoś jakiś pomysł to proszę pozdrawiam aha jeśli chodzi o zamienniki to na nic takiego się nie zgadzałem ale to do nich nie dociera i upieraja się przy swoim
  14. Co do wyceny szkody tez mam duże zastrzeżenie bo zanizyli i to dużo na zamiennikach i oberwali 50% z powodu amortyzzacji
  15. Notatke policji maja.a auto zastępcze mi zabrali bo minol czas technologicznej naprawy.wykrecaja się ze sprawca się nie zgłosił

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.