Treść opublikowana przez GBodzio
-
Zaciski 320/300 z B8 do B7
Zaciski S4 B8 i jaka tarczą wejdzie? S4 b7? Czy nie da się tego dopasować? Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Sterownik akumulatora
Dlaczego zmieniasz? Jakie objawy uszkodzenia miałeś?
-
Jaki grill ?
To są do zwykłego zderzaka a ja mam S4, S-Line [emoji6] Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki grill ?
Ja mam oryginalne kratki tylko tak je przerobiłem i na allegro ich nie kupisz więc nie wiem jak z jakością zamienników [emoji6] Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki grill ?
Za coś kasę musi wziąć [emoji6] Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki grill ?
Sam, nie ma z tym problemu, jest opis na forum jak to zrobić bez demontażu zderzaka [emoji6] Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
No i fajnie że jesteś krok przede mna, jak byłyby gotowce to pewnie też bym już miał a to rzucone w kąt Jak masz zdj i ewentualnie jakis wymiar to możesz napisać bo nie widziałem Twojego tematu jeszcze Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka Dolot 76mm udało się złożyć[emoji846] przyszło też nowe turbo [emoji41]
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
W takim razie u mnie już nie wyciszaja szmerów a u Ciebie tak, czy to jest minus czy plus to raczej ciężko zmierzyć, tu chodziło o dźwięk a do poprawy przeplywu to trzeba robić az do filtra bo nie tylko te 10cm jest marnej średnicy Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Spokojnie, jak sa te otwory to pod spodem są poprzeczki i to tez blokuje przeplyw...za jakiś miesiąc zmieniam turbo i ten dolot będę przerabiał na większy [emoji5] Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Wyłamałem śrubokrętem i dremelem trochę bo to twardy plastik Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Namówiłeś mnie, godzina dłubania i wyszło, dzwiek nagrałem, postaram się wrzucić później, może turbo bardziej słychać [emoji6] Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Chodzi Ci o ten kawalek z dziurkami wewnatrz przy turbo? Musze się temu przyjrzeć bo nawet o tym nie myślałem i nie wiem czym to zastąpić Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Właśnie wszystko się udało tylko przy ECU wywala błąd [emoji17] musze jeszcze raz cały temat przeglądnąć i może znajdę rozwiązanie. Jak się uda to przemyśle sprawę. [emoji6] Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Nie chce mi przyjąć kodowania w silniku na zwykly tempomat, poza tym tylko radar mi przeszkadza i kratka od radaru leży w garażu, nie wiem czego mogę się jeszcze pozbyć bez szkody dla reszty układów... Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Wywaliłem bo i tak coś nie działało ale jeszcze nie udało mi się zmienić kodowania, znaczek zawsze można zmienić, teraz jest bez tego mocowania które jest w zestawie Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Więcej basu pod maską słychać, przynajmniej tak mi się wydaję... Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Bo teraz nie działa mi ani jedno ani drugie, radar ma uszkodzone jedno mocowanie i raczej ciężko bedzie go ustawić a w trasy nie jeżdżę więc zwykły tempomat raz na jakiś czas by wystarczył Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż i działanie ACC Adaptive Cruise Control aktywny radar 2007-2012
Chcąc zmienić acc na zwykły tempomat muszę cofnąć kodowania w pierwszym poście i zakodowac tak jak przy dokladaniu tempomatu? Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Wcześniej nie nagrywałem, teraz mogę ale nie wiem czy z telefonu będzie cos słychać :| na wysokich nie wiem bo potem już wydech bardziej słyszę [emoji6] Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Nie mierzyłem i raczej tego nie sprawdzę bo przed nastepnym pomiarem mam zamiar zmienić turbo ale dźwięk na niskich obrotach fajny [emoji6] Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki grill ?
Czujniki parkowania trochę swiruja ale jeszcze nie wiem co z tym zrobić Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Zderzak wymalowany, grill na miejscu a w wolnym czasie przerobiłem kratki s-line tak aby przynajmniej w jakimś stopniu pasowały do grilla [emoji6] Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 CAHA
Już parę bajerów ma [emoji6] też bym chciał takie dekory [emoji3] Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
A4 S4 B8 3.0Tdi+++
Dzięki [emoji6] aktualnie auto u lakiernika bo na zderzaku i masce juz było dużo odpryskow po tylu latach, w sobote powinno wrócić to wrzucę grill i zrobię jakieś fotki Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki grill ?
Kupiłem czarny mat od tego sprzedawcy, jakość ok, zdj na aucie jeszcze nie mam bo auto stoi u lakiernika ale za tydzień podesle [emoji5] jak kupisz to napisz e-mail zeby wysłał bo ja 2 tyg czekałem i dopiero jak napisałem to się ogarnął, po komentarzach widać że często tak ma... Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka