Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yeti93

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To ma sens, tego nie przemyslalem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Kurcze szkoda, dzięki
  3. Dzieki za odpowiedz, tarcze wiem, ze nie beda pasowac bo maja np inny offset. Tył wógole nie będzie pasowac z jakiego powodu? Inne mocowanie? Jeśli tak to są do kupienia jakieś adaptery? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Cześć, czy zaciski z B8 3.0tdi 320/300mm będą pasować P&P do b7? Podejrzewam, ze z tyłem będzie problem, a jak z przodem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Panowie, dzisiaj mi padła klima, diagnoza ukrecony gwint od wału kompresora (foto na dole) i tu pojawia sie moje pytanie. Regenerować sprężarke czy kupić nową? Jeśli regenerować to gdzie w Gliwicach okolicach, zależy mi na czasie, bo w tym tygodniu wyjeżdżam na urlop... takie moje szczescie :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Bede troche po 18, w ktorym dokladnie miejscu sie spotykacie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. siema, ktoś jutro przyjeżdża na spot, może w końcu się do was wybiorę Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Dzięki Taki mały mod, a cieszy oko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jakiś czas temu zastanawiałem się nad tym, ale chyba bardziej podoba mi się w chromie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Nowa fotka, z innych modów to na dniach wleci kiera sline z b8, pozdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Mały update, takie oto felgi wleciały :> 19" 225/35 napewno jeszcze założe dystanse pozdro Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Dzieki, to prawda fotele całkowicie zmieniają wnętrze, ale musze jeszcze upolować skórzany podłokietnik Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Żeby nie było, że nic sie nie dzieje Jakiś czas temu wpadły fotele skóra/alcantara podgrzewane, fotel kierowcy elektryczny, tunel 2din, concert 2+ no i zbieram się do podłaczenia oświetlenia nóg do MC, ale nie ma warunków pogodowych Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Z innej beczki, jest gdzies w gliwicach jakis warsztat lub ktos kto by mogl mi podniesc auto na gwincie? Musze podniesc auto o jakies 1,5cm a poprostu nie mam czasu i gdzie tego zrobic bo non stop pada i pizga [emoji12]Chyba ze któryś z forumowych kolegów byłby chętny to zrobić u siebie np z moja pomoca i oczywiscie opłatą do uzgodnienia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Audi takich prezentów nie robi, że zostawia dodatkowe wtyczki w module. Całe życie pod górke[emoji12] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.