Treść opublikowana przez Adam1951
-
1.9 TDi 1z szarpie na 4 i 5 biegu
cała buda wibruje jak by to był sam lewarek to by mi nie przeszkadzało
-
1.9 TDi 1z szarpie na 4 i 5 biegu
pełne czyszczenie zadnych płukan ale dlaczego po naprawie nastawnika nie szarpie na 4 i na 5 tez jest duzo lepiej tylko martwy punkt 1,5 tyś obrotów na 5 szarpie tak ze deske rozdzielczą rozkręca
-
1.9 TDi 1z szarpie na 4 i 5 biegu
z mojej strony filtr paliwa wymieniony zadnych srodków nie dolewałem
-
1.9 TDi 1z szarpie na 4 i 5 biegu
niestety nie mam pojęcia co to moze być. tylko nie sztuka uciąć kable poprostu te szarpania muszą sie z czegoś brać. tylko ja jeszcze wymieniałem skrzynie biegów tylko ze ona jest od 110 KM
-
1.9 TDi 1z szarpie na 4 i 5 biegu
Witam. Mam problem ze swoją Audi 1.9 TDi kod silnika 1z po prostu kiedyś zauważyłem ze na 4 biegu przy1.5tyś obrotów zaczyna szarpać. jezdziłem z tym przez ponad rok i kiedyś postanowiłem coś z tym zrobić. Poczytałem na forum i dowiedziałem się że po odpięciu impulsatora od skrzyni przestanie szarpać to diagnoza to nastawnik pompy wtryskowej. Po naprawieniu nastawnika przez mechanika szarpanie ustało tylko na 4 biegu a na 5 dalej szarpie. najciekawsze jest to ze ponownie po odpięciu impulsatora przestaje szarpać. wcześniej oczywiście wymienilismy jeszcze wtryski i zamienione zostały 2 komputery i dalej szarpanie pozostało. Czy ktoś miał kiedyś podobny problem ???
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
To kiedy Nastepny spocik panowie ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam!! Mam na imię Adam. Od roku posiadam Audi A4 B5 z silnikiem 1.9 TDI 1z przebieg około 300 tyś bo ktos oczywiście jak to w polsce cofna licznik na 228 tyś. Nie mialem z nim wiekszego problemu oprócz padnietych 2 skrzyń biegów:shock3: Pozatym nie ma wiekszych problemow i oczywiście zapala w ziemie nawet w najwieksze mrozy