Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silidario

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silidario

  1. no niestety bylem niedysponowany
  2. mnie nie było,pojechałem na parapetówę wypiłem 5 kieliszków i po imprezie później żałowałem bo o 21 byłem w chacie a o 22 się zaczyna dopiero ściganko a po spożyciu nie wsiadam za kiere yhym to powiem Ci że impreze miałes udana :PP dlatego się mnie pytałeś chciales ze mna jechac
  3. to powiem Ci ze ostro ... nie chce nawet sobie wyobrażać glowa peka
  4. Bry Od dzisiaj nie pije alkoholu ... w żadnej postaci ... wesele , poprawiny, poprawiny poprawin ... jakaś masakra
  5. jutro dam wam fory:grin: jade na parapetówkę ---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- Polski Fiat 125p Cultstyle, Air Ride, SWAP Wodzisław Śląski ? Tablica.pl Wiesz co ... I niby to ja dużo pije :PP PS. Niestety mnie też nie będzie jutro ... na Wesele niestety ide
  6. Do jutera
  7. e... tam ... teraz się pozbędę mojego ... a za rok S4 B5 WISNIA moze razem zmienimy
  8. hmm.... ciekawa teoria a jak bym zdjął całe błotniki to ile konie ??
  9. a może idziemy na piwo
  10. A to takim sposobem ona jest na FB a Ty tutaj ;p hehe ... oj tam zobacze w sobote
  11. kratkę wkręciłem, zobaczysz w sobotę Boje sie a w miare rowna
  12. Dziure zrobiles w nadkolu
  13. jak zawsze o 20,będziemy opanowywać park przemysłowy o 22 park przemysłowy
  14. Może być ciekawie a teraz panowie wybacza ... wysoka izbo ide spac
  15. To musi się pojawić na następnym spocie
  16. Oni już wiedzieli że My to od tych Tirów
  17. a czy to moja wina? 11 lat prawko i dopiero mnie rozdziewiczyli w temacie:polew: a ty naucz się w lusterka patrzeć bo mało brakowało Oj tam zaraz prawda zauważylem ich w ostatnim momencie ... A co martwisz sie o mnie zebym mandatu nie dostał
  18. zapomniałes o alkomaciku Twoj pierwszy raz;p
  19. Bry Zatrzymali Nas jak sie zmywaliśmy do domu kontrola :PP:kox::kox:
  20. Też się namaluje
  21. to jeszcze raz dle przypomnienia dobrze mówi :kox:na BP jest myjka przy Plazie czy trzeba, gdzieś dalej szukać? W Osielsku masz myjke
  22. Ja niestety nie mogę... raczej nie będę w stanie jechać ... ale w Sobotę pod Łuczniczką będę na 100%
  23. Kapelusznicy :PP Bry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.