Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silidario

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silidario

  1. Bry to jak z ta Sobota??
  2. zaspany wyszedł Zaspany to ja byłem później hehe ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- 06.07. godz 18 1. Barteksak 2. jedrekx 3. Kierownik 4. bula 5. Silidario 6...
  3. jedrekx a no wisialo jakis czas narazie ma przestuj :-P za duzego ruchu i tak nie bylo wiec pewnie zostanie b5 narazie ;-) Wyobrazcie sobie: siedze w pracy, ciezko pracuje, patrze a tu jakis duzy czarny alus od merca z rantem w a4 znajomo wyglada :-P mysle se jak nic Wisnia .. no i masz ;-) A co do spota ja sie pisze 6.07 na 18. Pasi mi
  4. ja tez sie pisze na 6.07
  5. Jakiś spocik dzisiaj na Łucznicce 18 ??
  6. predzej zasnalbys na pomoscie z nogami w wodzie
  7. To trzeba sie dogadac ile osob i ja moge dzialac a uwazam ze fajnie by bylo hehe ...
  8. Julia? Samociążek? Sokole Kuznica duzo dalej od miasta Uwierz mi dużo lepszy klimat co fakt zaopatrzenie to trzeba ze soba bo tam sklepu nie ma ale naprawde cisza tam niesamowita:P mieszkalem tam 13 lat i nie raz imprezowalem
  9. Nie ma innej opcji wladi
  10. Ja mogę zorganizować nocleg w spokojnym miejscu zdala od miasta w ciszy nad zalewem Koronowskim nikt by nam nie przeszkodzil w imprezie
  11. A trzeba by było sie naprawde spotkac na dłuzej niz 1 dzien
  12. To są domki 7 osobowe ale spokojnie wyśpi się 10 osób w jednym takim (domki typu brda /\ ) jak wieksza ekipa to cenowo wychodza grosze a miejscowka nad zalewem Koronowskim cisza i spokoj... szczerze powiem ze bardzo milo sie tam spedza czas
  13. Zależy ile osob by sie zebralo to ja mam bardzo dobra miejscowke na "grila"
  14. eh... no widzisz bo tak sie skradasz trzeba bylo glosniej wjechać kiedy teraz spota robimy trzeba cos wymyslec na dłuższego spotka takiego 2-3 dni
  15. Nie jest źle jeśli chodzi o koleiny. Na moje to prawie w ogóle ich tam nie ma. Na pewno nie jak na trasie np. Chełmno-Toruń No to git. Trasę Chełmno-Toruń już zaliczyłem na obecnej glebie i było dobrze. Dzięki chyba najgorzej w Gnieźnie jest,pare miechów temu jeszcze jakies roboty drogowe były ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- jeszcze raz ta stacja co na niej robisz będzie zamknięta jak szef ze Świecia po nocy wraca to ci tą naklejkę z szyby zeskrobie jeszcze przełazi koło drzwi i nie widzi że szef podjeżdża Kiedy Ty byłes na mojej stacji ??
  16. Wisnia niestety nie mogłem wyrażam skruchę i mocne postanowienie poprawy... a kiedy teraz spocik ?? Środe czy Czwartek ??
  17. Współczucia ... A policja pewnie trochę po ściemnia i sprawa pójdzie do umorzenia... takie są niestety realia w Polsce.
  18. Bry wieczor
  19. o co Mnie prosisz
  20. yhym... i wtedy sie obudziłes
  21. Ale moja się nie dusi i nie kopci to mogę depnąć i tak dobrze z 150 do 80
  22. to ja wezme rekawiczki ... :PP dzieki za spota co prawda zakonczony pozytywnym wynikiem 6/400
  23. Siemka ma sie rozumieć dzisiaj o 18 łuczniczka ??
  24. Bry Przepraszam że Mnie dawno nie było, niestety miałem nie miła sytuacje:(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.