Treść opublikowana przez silidario
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry to jak z ta Sobota??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zaspany wyszedł Zaspany to ja byłem później hehe ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- 06.07. godz 18 1. Barteksak 2. jedrekx 3. Kierownik 4. bula 5. Silidario 6...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedrekx a no wisialo jakis czas narazie ma przestuj :-P za duzego ruchu i tak nie bylo wiec pewnie zostanie b5 narazie ;-) Wyobrazcie sobie: siedze w pracy, ciezko pracuje, patrze a tu jakis duzy czarny alus od merca z rantem w a4 znajomo wyglada :-P mysle se jak nic Wisnia .. no i masz ;-) A co do spota ja sie pisze 6.07 na 18. Pasi mi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez sie pisze na 6.07
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jakiś spocik dzisiaj na Łucznicce 18 ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
predzej zasnalbys na pomoscie z nogami w wodzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To trzeba sie dogadac ile osob i ja moge dzialac a uwazam ze fajnie by bylo hehe ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Julia? Samociążek? Sokole Kuznica duzo dalej od miasta Uwierz mi dużo lepszy klimat co fakt zaopatrzenie to trzeba ze soba bo tam sklepu nie ma ale naprawde cisza tam niesamowita:P mieszkalem tam 13 lat i nie raz imprezowalem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie ma innej opcji wladi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja mogę zorganizować nocleg w spokojnym miejscu zdala od miasta w ciszy nad zalewem Koronowskim nikt by nam nie przeszkodzil w imprezie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A trzeba by było sie naprawde spotkac na dłuzej niz 1 dzien
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To są domki 7 osobowe ale spokojnie wyśpi się 10 osób w jednym takim (domki typu brda /\ ) jak wieksza ekipa to cenowo wychodza grosze a miejscowka nad zalewem Koronowskim cisza i spokoj... szczerze powiem ze bardzo milo sie tam spedza czas
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zależy ile osob by sie zebralo to ja mam bardzo dobra miejscowke na "grila"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
eh... no widzisz bo tak sie skradasz trzeba bylo glosniej wjechać kiedy teraz spota robimy trzeba cos wymyslec na dłuższego spotka takiego 2-3 dni
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie jest źle jeśli chodzi o koleiny. Na moje to prawie w ogóle ich tam nie ma. Na pewno nie jak na trasie np. Chełmno-Toruń No to git. Trasę Chełmno-Toruń już zaliczyłem na obecnej glebie i było dobrze. Dzięki chyba najgorzej w Gnieźnie jest,pare miechów temu jeszcze jakies roboty drogowe były ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ---------- jeszcze raz ta stacja co na niej robisz będzie zamknięta jak szef ze Świecia po nocy wraca to ci tą naklejkę z szyby zeskrobie jeszcze przełazi koło drzwi i nie widzi że szef podjeżdża Kiedy Ty byłes na mojej stacji ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wisnia niestety nie mogłem wyrażam skruchę i mocne postanowienie poprawy... a kiedy teraz spocik ?? Środe czy Czwartek ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Współczucia ... A policja pewnie trochę po ściemnia i sprawa pójdzie do umorzenia... takie są niestety realia w Polsce.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry wieczor
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobry
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o co Mnie prosisz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
yhym... i wtedy sie obudziłes
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale moja się nie dusi i nie kopci to mogę depnąć i tak dobrze z 150 do 80
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ja wezme rekawiczki ... :PP dzieki za spota co prawda zakonczony pozytywnym wynikiem 6/400
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka ma sie rozumieć dzisiaj o 18 łuczniczka ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Przepraszam że Mnie dawno nie było, niestety miałem nie miła sytuacje:(