Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silidario

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silidario

  1. Jakis Spot dzisiaj ??
  2. W sumie to na spocie można by było kulig zrobic :PP
  3. Zgadzam sie z Toba Ale czy snieg, czy deszcz, czy wichura na spota jakiegoś bym się wybrał . Mi dziś jutro środa po 19, i weekend
  4. Zdrowych Wesołych Świąt :D ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- Bardzo Dobry pomysł ja jestem w 100% za
  5. Hej ile kosztowałoby przeprogramowanie komputera w mojej niuni i gdzie najlepiej się udać ?? I co by to zmieniło ??
  6. Bry ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ---------- Nowiutkie Audi R8 V10 plus - Joe Monster Relax
  7. Ja również Dziękuje za Spotkanko
  8. Pod Tesco na pewno to może koło 19 ??
  9. Mi też poźniejsza otwieram listę: 1. jedrekx 2. dobis1 3. silidario
  10. Mi tez Pasujeeeee
  11. Napinacz paska alternatora się "ukrecił" po prostu sobie odpadl, i troche się sp***doliło + sprzęgiełko alternatora z tego co mówił mechanik... od razu przeguby wymieniłem no i termostat jeszcze obudowa pod silnikiem i pod skrzynia, i świece żarowe
  12. Siemka ja się pisze na spocik urlopik mam to się gdzieś wybiorę Po za tym muszę odreagować dzisiejsze 1400zł wydane na Audiunię....
  13. BRY bula87 w Osielsku to ja się często kręce Wiśnia co do spota jutro ja z miła chęcią ale po 19, na rano mam niestety A co do zimy to ja mam jej już dość
  14. Dzien Dybry co tu slychac ??
  15. Dobry DzieN co tu taka grobowa cisza trzeba sie po prostu gdzieś wybrać na integracje
  16. Ja tez będę standardowo TESCO Lista obecności: 1. Wera 2. Artur 3. Marcin (?) 4. Jędrek 5. Buła 6. Silidario 7....
  17. silidario odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  18. Elo A mi pasuje mam wolne hehe
  19. silidario odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  20. Problem w tym że ciężko jądostać jestem tego samego zdania co TY Dobis
  21. Siemka słuchajcie te obudowy pod silnik na allegro są dobre ?? Bo tak się złożyło że moja się połamała w drobny mak razem z wygłoszeniem :/
  22. BRY WISNIA ja z miła chęcią ale po 19 ??
  23. Wieczor Dobry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.