Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silidario

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silidario

  1. Tak jak w temacie chce wymienić wahacze:) W sumie zabieram się za wymianę całego zawieszenia przedniego Na allegro jest dość sporo firm wahaczy cena jest strasznie zróżnicowana. Zaczyna się od 550 - 1400. Moje pytanie brzmi jakiej firmy najlepiej kupić cały komplet
  2. BRy:hi: ja dziś mogę się pojawić ale pod tesco raczej kolo 18 ?>?
  3. Ja zawsze wolno jezdze hehe ... peszek
  4. Dzien Dobry WIŚNIA przywitałem pobocze i wachacze z przodu musiałem wymienić
  5. Siemka ja w piątek odpadam chyba że przed 18 potem niestety do pracy PS. Przepraszam za cisze dużo pracuje i musiałem Moja niunia się też zająć po ostatniej wizycie w rowie
  6. Bry Przepraszam Panowie że mnie nie było caly czas w pracy siedze
  7. Dzien Dybry
  8. Oki to 16.30 - 17.00 Tesco
  9. moze byc auchan nawet duzy parking :-) ja bede o 16... 16.30 jak cos
  10. to jak w koncu ??
  11. Luczniczka ¿¿
  12. Ja też wczesniej sie urwe z zajec po 16 bede sie krecił
  13. Jak coś bedę dzwonił do Ciebie a spocik jeżeli nie bedzie padalo można w castoramie a jak bedzie pogoda do tylka to pod Tesco ?? Co Wy na to ?? Ja bede pewnie od 16 w BDG jutro sie krecił
  14. Moze byc 16.30 ??
  15. Ale nadal nie wiem gdzie robimy tego spota :PP
  16. To jutro jak narazie da rade Wisnia Silidario artur82 Mi bardziej by pasowalo 16... 16:30
  17. To w takim razie gdzie w końcu odbędzie się ten spot i o której ?? ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Ja kabelki mogę załatwić jak coś?C
  18. Ja tez sie pisze na spocik ale jak mam jechac na 17 to za duzo czasu nie pobede bo o 18.30 musze byc w BDG w pracy
  19. dopiero się rozgrzewam wiec jak sobota czy niedziela 16 bądz 17 solec ?? ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- Za jakieś 30min będe w BDG dla wiadomości jak cos 792895273
  20. Na Mnie nie najezdżaj w Solcu kujawskim może być ale tak wiesz 16-18 jak w weekend

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.