Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silje

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez silje

  1. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzięki za spota czas trenować przed Zatorem Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  2. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja yhymmn no to przegrałeś
  3. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jaki kolor ? srebrna kulka ;] ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- nie ma tak źle ;] ja tam jestem kompromisowa
  4. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    narazie to ty musisz być grzeczna a potem pomyślimy dajesz strusia i tyle w zamian dam Ci karnąć moim cudem a jak nie to nie,ale z Zatoru wracasz ty., Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  5. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka jezdzi golfem golf to też ta sama grupa,a ja mam.. ja mam.. no tego,ja mam.. :sly: Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  6. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    już ja słyszałam jak sie nabijaliście z Mario ze przyjechał Leonem motor Miszki to co innego..
  7. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może i nie musi być A4 ale z mojego będziecie sie nabijać na pewno, choć też należy do klubu w swojej marce
  8. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja bym może wpadła bo mam urlop, ale sama jak już no i nie wiem czy sie Soprano ze mną na autka zamieni z tego względu ktoś musi robić, żeby ktoś inny miał wolne
  9. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie zazdrość he he Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  10. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trzeba umieć sobie pochytac Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  11. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja do 22 a potem całe 9 dni błogiego lenistwa w tym 3 bardzo procentowego Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  12. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzięki wszystkim za spota i wieczorne grillowanie Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  13. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    super! Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  14. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    my z soprano będziemy. kto jeszcze? Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  15. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może być i zrzuta na wszystko oby tylko miał kto się zrzucić bo frekwencja na razie nie bardzo mi się widzi :what: Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  16. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    my będziemy.liczymy na większą ekipę., zbierać się ludzie! słabiaki tylko nie przyjadą..pogoda jest,resztę się dokoptuje,kiełbaski każdy niech weźmie i tyle Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  17. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to git to 19 pod go sportem, każdy już ze swoją kielbacha, tak? Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  18. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zróbmy tak: niech każdy tylko przyjedzie (bo to juz bywa trudne- zebrać ekipe o czasie)
  19. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra laski, ale spinać poślady i serio macie byc punkt 19..
  20. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co myslicie zeby każdy juz przyjechał ze swoją ulubiona kiełbachą i/lub mięchem? byłoby szybciej.. czy chcecie zbiorowe zakupy?
  21. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    właśnie looknełam pogode:we wtorek 24 stopnie i słonce tylko grillować..
  22. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak czy siak, we wtorek gryll, godzina 19 pod Go Sportem. węgiel juz jest, gryll też. zostaje mięcho i pieczywko kto się ma zamiar spóźnić to niech sie zaopatrzy w kanapki ze syrem ;P
  23. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale macie problemy.. co to za problem wsadzic grylla do bagażnika? wymiękam..
  24. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jesteśmy za!!!! soprano i ja ;D my będziemy.
  25. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z perspektywy widzenia kobiety dobrze byłoby zacząć myślec o organizacji tego grilla juz teraz ;] bo jak zaczniemy o tym gadać na wtorkowym spocie to jak zwykle nic z tego nie będzie.. :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.