Treść opublikowana przez silje
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki za spota czas trenować przed Zatorem Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
ja yhymmn no to przegrałeś
-
Spoty Katowice i okolice
a jaki kolor ? srebrna kulka ;] ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- nie ma tak źle ;] ja tam jestem kompromisowa
-
Spoty Katowice i okolice
narazie to ty musisz być grzeczna a potem pomyślimy dajesz strusia i tyle w zamian dam Ci karnąć moim cudem a jak nie to nie,ale z Zatoru wracasz ty., Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka jezdzi golfem golf to też ta sama grupa,a ja mam.. ja mam.. no tego,ja mam.. :sly: Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
już ja słyszałam jak sie nabijaliście z Mario ze przyjechał Leonem motor Miszki to co innego..
-
Spoty Katowice i okolice
może i nie musi być A4 ale z mojego będziecie sie nabijać na pewno, choć też należy do klubu w swojej marce
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym może wpadła bo mam urlop, ale sama jak już no i nie wiem czy sie Soprano ze mną na autka zamieni z tego względu ktoś musi robić, żeby ktoś inny miał wolne
-
Spoty Katowice i okolice
nie zazdrość he he Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
trzeba umieć sobie pochytac Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
a ja do 22 a potem całe 9 dni błogiego lenistwa w tym 3 bardzo procentowego Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
dzięki wszystkim za spota i wieczorne grillowanie Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
super! Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
my z soprano będziemy. kto jeszcze? Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
może być i zrzuta na wszystko oby tylko miał kto się zrzucić bo frekwencja na razie nie bardzo mi się widzi :what: Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
my będziemy.liczymy na większą ekipę., zbierać się ludzie! słabiaki tylko nie przyjadą..pogoda jest,resztę się dokoptuje,kiełbaski każdy niech weźmie i tyle Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
no to git to 19 pod go sportem, każdy już ze swoją kielbacha, tak? Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
zróbmy tak: niech każdy tylko przyjedzie (bo to juz bywa trudne- zebrać ekipe o czasie)
-
Spoty Katowice i okolice
dobra laski, ale spinać poślady i serio macie byc punkt 19..
-
Spoty Katowice i okolice
a co myslicie zeby każdy juz przyjechał ze swoją ulubiona kiełbachą i/lub mięchem? byłoby szybciej.. czy chcecie zbiorowe zakupy?
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie looknełam pogode:we wtorek 24 stopnie i słonce tylko grillować..
-
Spoty Katowice i okolice
tak czy siak, we wtorek gryll, godzina 19 pod Go Sportem. węgiel juz jest, gryll też. zostaje mięcho i pieczywko kto się ma zamiar spóźnić to niech sie zaopatrzy w kanapki ze syrem ;P
-
Spoty Katowice i okolice
ale macie problemy.. co to za problem wsadzic grylla do bagażnika? wymiękam..
-
Spoty Katowice i okolice
jesteśmy za!!!! soprano i ja ;D my będziemy.
-
Spoty Katowice i okolice
z perspektywy widzenia kobiety dobrze byłoby zacząć myślec o organizacji tego grilla juz teraz ;] bo jak zaczniemy o tym gadać na wtorkowym spocie to jak zwykle nic z tego nie będzie.. :/