-
Spoty Katowice i okolice
dzięki za spota i grilla teraz praca.. przynajmniej nie będę głodna..
-
Spoty Katowice i okolice
a mnie nie będzie ktoś musi robić na grillujących smacznego wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
my też może przyjedziemy, mam tylko nadzieję ze się nie wylamiecie z powodu meczy, w końcu ten najważniejszy jest dopiero w sobotę
-
Spoty Katowice i okolice
zostaje mieć iskierke nadziei w drugiej połowie :confused:
-
Spoty Katowice i okolice
właśnie! patrzmy na mecz i kibicujmy bo źle się dzieje.. :mad:
-
Spoty Katowice i okolice
A Ty myślisz że co, od tak będzie mi tu paplać jak Ty z kolegami z forum jeżdżę na spoty i zloty więc mam tu swoje prawa.. reszta bez komentarza
-
Spoty Katowice i okolice
na pewno nie dlatego że nie pozwalasz jej takiego konta założyć
-
Spoty Katowice i okolice
niech Ci będzie Kedziorku, nie za bardzo się spoufalasz he he,cofnij sobie parę stron w tył, jak prosiłes go o telefon
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma to jak strefa kibica w robocie niech Ci będzie Kedziorku, że od następnego posta będzie bez podpisu Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
za taka cenę to już się piękne a nie ładne B6 kupi Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalkjak nieskasujesz tego podpisu Tapatalk to cie ugryze to gryź, he he, właśnie celowo to zostawiam, bo masz za***ista minę jak się irytujesz a to da się skasować.. he he Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
piękna.. aż brak słów.. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
mnie nie będzie i wcale nie będę patrzec na mecz.. :banghead: kibluje w robocie.. co za szit.. :sly: Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk a teraz właśnie wyłączyli mi prąd,więc ani spota, ani meczu ani pracy.. :banghead:
-
Spoty Katowice i okolice
Ty masz taki dzień codziennie ;D
-
Spoty Katowice i okolice
no tak,koniec piwka to trzeba się do wyra zbierać dobrej nocki Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
silje
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta