Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

silje

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzięki za spota i grilla teraz praca.. przynajmniej nie będę głodna..
  2. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a mnie nie będzie ktoś musi robić na grillujących smacznego wszystkim
  3. my też może przyjedziemy, mam tylko nadzieję ze się nie wylamiecie z powodu meczy, w końcu ten najważniejszy jest dopiero w sobotę
  4. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zostaje mieć iskierke nadziei w drugiej połowie :confused:
  5. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    właśnie! patrzmy na mecz i kibicujmy bo źle się dzieje.. :mad:
  6. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A Ty myślisz że co, od tak będzie mi tu paplać jak Ty z kolegami z forum jeżdżę na spoty i zloty więc mam tu swoje prawa.. reszta bez komentarza
  7. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na pewno nie dlatego że nie pozwalasz jej takiego konta założyć
  8. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niech Ci będzie Kedziorku, nie za bardzo się spoufalasz he he,cofnij sobie parę stron w tył, jak prosiłes go o telefon
  9. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie ma to jak strefa kibica w robocie niech Ci będzie Kedziorku, że od następnego posta będzie bez podpisu Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  10. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    za taka cenę to już się piękne a nie ładne B6 kupi Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  11. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalkjak nieskasujesz tego podpisu Tapatalk to cie ugryze to gryź, he he, właśnie celowo to zostawiam, bo masz za***ista minę jak się irytujesz a to da się skasować.. he he Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  12. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    piękna.. aż brak słów.. Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk
  13. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mnie nie będzie i wcale nie będę patrzec na mecz.. :banghead: kibluje w robocie.. co za szit.. :sly: Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk a teraz właśnie wyłączyli mi prąd,więc ani spota, ani meczu ani pracy.. :banghead:
  14. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ty masz taki dzień codziennie ;D
  15. silje odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no tak,koniec piwka to trzeba się do wyra zbierać dobrej nocki Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.