Kiedy ma sie zaswiecic kontrolka rezerwy w a4 b5 1.9 tdi ? Bo u mnie sie nie swieci ani nie piszczy jak jest wskazowka juz na najnizszej czerwonej kresce. Czy tak ma byc czy mi cos nie dziala?
witam wszystkich
To moj drugi post:decayed:
Jezeli chodzi o spota w Rzeszowie to jestem za.
Mam kilka pytań co do mojego nowego nabytku. Chciałbym przyjrzec sie innym egzemplarzom.
Może cos sie wyduma na wekendzie? Ja jak tylko bede mógł to bede na 100%
witam
Jestem tu nowy i to mój pierwszy post na tym forum. Pytanie może i nie na temat ale czy wiecie gdzie w Rzeszowie jest jakiś szrot lub jakaś a4 b5 na części? Konkretnie szukam węża od klimatyzacji, zanajduje sie on pod zderzakiem i idzie do sprężarki. Poszukuje również radia oryginalnego z 3 wtyczkami z tyłu. A co do spotów to chętnie będę się pojawiał.