Tej audicy juz nie ma niech spoczywa w pokoju na poczatku tego roku gosciu wpakowal mi sie na parkingu w przod nie bylo co zbierac juz autko trafilo na zlom a teraz jest nowa maszina po dlugim braku wlasnego pedzidla
Jak narazie poszly sprezyny obnizajace swiatla na przod kierunki boczne, na ten rok mialy isc ladniejsze wiekszie 17 albo 18 cali felgi zmiana kierownicy foteli a tu klops mialem stluczke i do tego mieszkanie kupilem narazie musze ja postawic na nogi do wakacji zeby odzyskala swoj blask
Witam o to moja audiczka z 1997roku.
Narazie duzo sie nie zmienila ale z czasem mysle ze bedzie lepiej
A4 b5 1997r.
Klimatronik
Wspomaganie
Centralny zamek
2xelektryczne szyby
elektryczne lusterka
4 poduszki powietrzne
ABS
Tak wygladala tydzien temu teraz po przykrym incydencie wyglada tak
Mysle ze do wakacji bedzie juz cala zrobiona pozdrawiam wszystkich