Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Damian92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Sprawdziłem przed chwilą raz jeszcze i jest tak, że oparcie grzeje tak na 70% przy ustawieniu grzania na 6, natomiast siedzisko grzeje na 20%.
  2. Niestety, nie zdążyłem jeszcze sprawdzić. Orientujesz sie może jakie tam są elementy po drodze tzn. od wejście kabla do tej gąbki siedziska?
  3. Panowie mam pytanie, ostatnio zauważyłem, że nie działa mi podgrzewanie siedziska. Oparcie grzeje, siedzisko nie. Szukać przyczyny czy od razu kupić inne maty? Jeśli szukać, to gdzie? Odkręciłem fotel, od zielonej kostki idą przewody do siedziska i oparcia jednak nie ma tam żadnych widocznych połączeń, zeby coś przeczyścić itd. Dzięki za pomoc.
  4. Dzięki za odpowiedz Jeszcze jedno pytanie, Febi 06161 syntetyczny (zielony) czy Febi 06162 mineralny (zielony). Na korku wlewu mam napisane: only mineral, G 002000. W hurtowniach itd. zdania są podzielone...
  5. Witam, orientuje się ktoś jakim najlepiej płynem zalać układ i ile ml wejdzie? Pozdrawiam.
  6. Ok, dzięki za pomoc ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 16:37 ---------- Wystarczyło, usunąć błąd VCDSem. Pozdrawiam
  7. Wentylator naprawiałem, bo standardowo śmigło zaczęło mieć luzy. Odpaliłem żeby sprawdzić czy jest już cisza po domowej naprawie i niestety lampy były odłączone. Przed wymianą wszystko było ok, więc pewnie VCDS pomoże, chociaż myślałem że wszystko samo zniknie
  8. Witam, komunikat ten pojawił mi się na fisie po włączeniu silnika bez reflektorów. Po podłączeniu reflektorów komunikat nadal się pojawia. Wszystko jest podłączone poprawnie. Czy tylko VCDSem można to wykasować, czy powinno samo zniknąć? Pozdrawiam
  9. Powinieneś podczas każdego tankowania prosić pracownika stacji o spisanie stanu licznika i zachować paragon. To jedyny sposób, aby móc później mieć jakiekolwiek roszczenia. Tylko wiadomo jak to jest w praktyce...
  10. mam jeszcze R8 i dokonale orientuje sie w temacie ale to tak na marginesie Twierdząc, że w A5 i A4 B8 jest to samo ET... życzę Ci, żebyś jeszcze sobie samolot kupił
  11. To, że wygląda jak z d*py nie oznacza, że oryginalnie nie jest ET 47 w oryginalnych felgach... Nie wprowadzaj innych w błąd, z tego co widzę masz B5 i na dodatek sie nie orientujesz w temacie.
  12. Właśnie w B8 jest ET 47mm przy 18" feldze... Wiem co mam... W A5 jest 29mm.
  13. U mnie też drgało w zakresie 110-130km/h, wyważałem koła w kilku zakładach, nawet dokladnie wyczyściłem wnętrze felg (18") z pozostałości kleju po odważnikach itd. Okazało się że pomogło użycie jak najlżejszych odważników, może i nie wygląda to dobrze bo są rozłożone na dużej części felgi, ale problem całkowicie ustał. Robione to było u jednego wulkanizatora. Może komuś to też pomoże
  14. Teraz masz -20mm, będziesz miał przód -35mm i tył -30mm. Raczej ciężko znaleźć taki zestaw używany.
  15. Oryginalne felgi 18 cali mają ET 47, więc jak fabryka nakazała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.