Treść opublikowana przez Damian92
-
Podgrzewanie fotela - nie działa podgrzewanie siedziska.
Sprawdziłem przed chwilą raz jeszcze i jest tak, że oparcie grzeje tak na 70% przy ustawieniu grzania na 6, natomiast siedzisko grzeje na 20%.
-
Podgrzewanie fotela - nie działa podgrzewanie siedziska.
Niestety, nie zdążyłem jeszcze sprawdzić. Orientujesz sie może jakie tam są elementy po drodze tzn. od wejście kabla do tej gąbki siedziska?
-
Podgrzewanie fotela - nie działa podgrzewanie siedziska.
Panowie mam pytanie, ostatnio zauważyłem, że nie działa mi podgrzewanie siedziska. Oparcie grzeje, siedzisko nie. Szukać przyczyny czy od razu kupić inne maty? Jeśli szukać, to gdzie? Odkręciłem fotel, od zielonej kostki idą przewody do siedziska i oparcia jednak nie ma tam żadnych widocznych połączeń, zeby coś przeczyścić itd. Dzięki za pomoc.
-
Płyn do układu wspomagania
Dzięki za odpowiedz Jeszcze jedno pytanie, Febi 06161 syntetyczny (zielony) czy Febi 06162 mineralny (zielony). Na korku wlewu mam napisane: only mineral, G 002000. W hurtowniach itd. zdania są podzielone...
-
Płyn do układu wspomagania
Witam, orientuje się ktoś jakim najlepiej płynem zalać układ i ile ml wejdzie? Pozdrawiam.
-
Headlight range control defective!
Ok, dzięki za pomoc ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 16:37 ---------- Wystarczyło, usunąć błąd VCDSem. Pozdrawiam
-
Headlight range control defective!
Wentylator naprawiałem, bo standardowo śmigło zaczęło mieć luzy. Odpaliłem żeby sprawdzić czy jest już cisza po domowej naprawie i niestety lampy były odłączone. Przed wymianą wszystko było ok, więc pewnie VCDS pomoże, chociaż myślałem że wszystko samo zniknie
-
Headlight range control defective!
Witam, komunikat ten pojawił mi się na fisie po włączeniu silnika bez reflektorów. Po podłączeniu reflektorów komunikat nadal się pojawia. Wszystko jest podłączone poprawnie. Czy tylko VCDSem można to wykasować, czy powinno samo zniknąć? Pozdrawiam
-
Zatankowałem syf i co dalej
Powinieneś podczas każdego tankowania prosić pracownika stacji o spisanie stanu licznika i zachować paragon. To jedyny sposób, aby móc później mieć jakiekolwiek roszczenia. Tylko wiadomo jak to jest w praktyce...
-
Jaki dystans?
mam jeszcze R8 i dokonale orientuje sie w temacie ale to tak na marginesie Twierdząc, że w A5 i A4 B8 jest to samo ET... życzę Ci, żebyś jeszcze sobie samolot kupił
-
Jaki dystans?
To, że wygląda jak z d*py nie oznacza, że oryginalnie nie jest ET 47 w oryginalnych felgach... Nie wprowadzaj innych w błąd, z tego co widzę masz B5 i na dodatek sie nie orientujesz w temacie.
-
Jaki dystans?
Właśnie w B8 jest ET 47mm przy 18" feldze... Wiem co mam... W A5 jest 29mm.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
U mnie też drgało w zakresie 110-130km/h, wyważałem koła w kilku zakładach, nawet dokladnie wyczyściłem wnętrze felg (18") z pozostałości kleju po odważnikach itd. Okazało się że pomogło użycie jak najlżejszych odważników, może i nie wygląda to dobrze bo są rozłożone na dużej części felgi, ale problem całkowicie ustał. Robione to było u jednego wulkanizatora. Może komuś to też pomoże
-
Zawieszenie S-line
Teraz masz -20mm, będziesz miał przód -35mm i tył -30mm. Raczej ciężko znaleźć taki zestaw używany.
-
Jaki dystans?
Oryginalne felgi 18 cali mają ET 47, więc jak fabryka nakazała
-
Zawieszenie S-line
W serii masz Sachsa, sprężyny Eibach Pro Kit.
-
Ciśnienie w oponach 225/40/18
Po 2,5 bara będzie dobrze tyle opinii ilu kierowców. We wlepce we wnęce drzwi jest napisane.
-
Jaki dystans?
Bedzie wszystko ok, pamiętaj, że otwór centrujący musi mieć 66mm
-
Jakie sprężyny do 1BA
Sprężyny eibach pro kit, dość wygodnie się jeździ...
-
Skrzypienie z okolic prawego tylniego koła (silentlocki wymienione) I NIC
Psikaj jakimś środkiem np. wd40 w poszczególne elementy, aż w końcu zapanuje cisza i będzie wiadomo co i jak.
-
audi a4 b6 stukot w prawym kole
Zaleca sie wymienić z obu stron, z racji tego, że powinno się później zrobić zbieżność... A to zawsze jakiś dodatkowy koszt później. I tak najlepiej podjechać do mechanika czy diagnosty żeby ocenił co stuka A koszt zależy jakiej firmy elementy... Od 60 do 100zł za element + wymiana około 60zł za stronę + zbieżność 80-100zł.
-
Twardy zawias nie na moje miasto A4 B6
Załóż sobie sprężyny ori 1BE czyli -20mm i bedziesz mial spokoj
-
audi a4 b6 stukot w prawym kole
Drążek kierowniczy lub końcówka drążka. Dużo elementów może stukać
-
Zawieszenie S-line
Sprężyny Eibach 35mm/30mm + amortyzatory Bilstein B8
-
Luz na dźwigni hamulca ręcznego
Wyreguluj sobie napięcie linki hamulca ręcznego.