Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matikte

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A kolega niby dlaczego nie wierzy w te 260KM z 1.8T z K04?? FMIC, TIP, Wtryski, DP + program i o ile suszarka dobra to 260KM pada jak nic. 230KM to w PL chlopaki spokojnie robia z 1.8T na K03s czego dowodem sa wykresy na innych forach
  2. Mogles widziec bo autko importowane z UK, mam troche ponad tydzien
  3. Kola to 235/35/19 Wrzuce wiecej zdjec ale narazie u mnie leje… wiec zbytnio nie ma jak zrobic choc i nie ma sie zbytnio czym chwalic. Jak zaczne zaplanowane mody wtedy uzypelnie o relacje zdjeciowa Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  4. Tak chlapacze musza odejść! ale powoli bo dopiero dwa dni auto mam Dzis ogarniałem ubezpieczenie i przerwany przewod zasilajacy w dzwich kierowcy bo szyba i sterowanie lusterkami nie działało Bielun22 odezwe sie na PW bo wlasnie przegladlem twoj watek i interesuja mnie kila zabiegow, ktore ty juz masz za soba fela pewnie chinol, jak zdejme kolo to sprawdze
  5. Dzieki Nie do konca wiem co to jest, w PL nie spotkalem sie z tym a tutaj gdzie mieszkam w IRL prawie wszytkie S-Line jeżdżą z tym pakietem, nazywaja to "Full S-line kit" Jest calkowicie w kolorze nadwozia (nie wiem dlaczego na zdjeciach ma calkowicie inny kolor) i niby tak wychodzilo fabrycznie, ale glowy nie dam sobie uciac
  6. Witam Chcialem wam przedstawic moje Audi A4 Audi A4 B6 rocznik: 2002 silnik: 1,9TDI przebieg: 200tys km W planach mam kilka rzeczy nie tyle z zewnacz bo tu akurat nic nie brakuje ale wewnatrz ma kilka bolączek takich jak powycieranie przyciski i panelu klimatronika czy otwierania szyb czy tez nie działający joystick lusterek, potrzebuje kilku kosmetycznych zabiegów ale nic poważnego i napewno z biegiem czasu doprowadze wszystko do perfekcji A dalej sie pomysli... Pozdrawiam Mateusz
  7. Witam Mam na imię Mateusz, na forum zarejestrowalem sie juz jakis czas temu ale wtedy jeszcze nie posiadalem A4 Do tej pory jezdzilem tez autem concernu VAG Audi TT 1,8T Quattro jednak kazdy kiedys musi podjac wazne decyzje w zyciu i czasami pewne okolocznosci sprawiaja ze czas na zmiany Od dluzszego czasu wiedzialem, ze jesli zamienie TT to tylko na Audi A4 A wiec stalo sie i zostalem posiadaczem Audi A4 B6, rocznik 2002, 1,9TDI (130KM) Auto wymaga kilku kosmetycznych zabiegiegow ale o tym moze później w innym temacie Pozdrawiam Mateusz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.